folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 5800 Almayı Düşünüyorum Kararsızım Ne Dersiniz?

5800 Almayı Düşünüyorum Kararsızım Ne Dersiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek

5800 almayı düşünüyorum iyicene kararsızlaştım bi iyi diyolar bi kötü diyolar napcamı şaşırdım.

dokunmatik hevesi sardı basmı

dedm bizim cemaate bi sorayım bi görüşlerini alayım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

İşletim sistemi windows mobile veya android olmayan telefon alma. 5800 symbian diye biliyom.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

Kullanıyorum, memnunum. Al derim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

turuncu bunu yazdı:
    -----------------------------

5800 almayı düşünüyorum iyicene kararsızlaştım bi iyi diyolar bi kötü diyolar napcamı şaşırdım.

dokunmatik hevesi sardı basmı

dedm bizim cemaate bi sorayım bi görüşlerini alayım

-----------------------------

illa telefon almak istiyorsan ve 5800 benim ihtiyaçlarımı karşılar diyorsan pazartesi gününü bekle , arkadaş 5800 aldı bi elime alıyim bakim , sana söylerim kendi görüşlerimi ama bence telefon özelliği , kamerası falan  olmasa da olur vs diyosan ipod touch al , çok daha iyi bir tercih ;)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Al

Naber la?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Sen burda "al , alma " diyenlerin lafına bakıp karar verirsen diyecek bir şey yok.

Belki burda al diyen arkadaşın , beklentileri seninkinin 10 da 1 idir? Sen daha fazlasını istiyosundur , o zaman aldıgında çok pisman olursun.

Telefon alıcaksan herşeyini araştır , daha iyi alternatif var mı diye bak , uzun vadeli düşün , uzun vadeli düşünenler her zaman hem memnun kalmıstır üründen hem de aleti ilerde satarken çok çok memnun kalmıstır sattığı fiyattan.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek

uzun zamandır arastırıyorm kasa açıklıgı problemi dikkatimi çekiyo son serilerde yokmus ama arada yine çıkıyo diyolar sanırım alıcam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Hocam güzel telefon, ben aldım memnunum, batarya ömrü baya iyi.. (:

Dokunmatiği de alışınca hoş.

Yalnız o fiyatlarda general mobile'ın çift hatlı dokunmatik, android'li bi cep telefonu var, ona da bak derim.. (: Sonra pişman olma :D

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

dokunmatik istiyorsan bence hic elini bile surme. git biraz daha para biriktir iphone al derim. dokunmatigi seni bi kere tatmin eder yazilim sorunu zaten yok. uygulama sıkıntısıdıda yok malum pek çok kaynak var. benim tavsiyem iphone

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

asus p535 kullanıyorum. nete girdiğimde yada gps açık alduğunda batarya 1 günde bitiyor. kardeşime 5800 aldık. bataryası en az 2-3 gün gidiyor. Daha önce i phone kullanmadıysan dokunmatik ekran sana gayet iyi gelecektir. i phone un dokunmatiğine şüphesiz hiç bir telefon şu anda erişemez. ancak çok paran varsa i phone öneririm yoksa 5800 gayet iyi bir seçim olacaktır. özelliklerini iyice incele beklentilerini karşılıyorsa al. yok ben windows mobile yada android işletim sistemli telefon istiyorum çok geniş kullanım alanım olacak diyorsan başka telefonları incelemeni öneririm.

Naber la?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek

Hocam 22 gün önce aldım gayette memnunum sesi olsun,dokunmatiği olsun mükemmel bir telefon bence..Kesinlikle tavsiye ederim..İnternetten video izleyememe sorununa gelecek olursak , Skyfire adlı browser yeni sürüm çıkardı denedim ve sorunsuz her türlü siteden video izleyebiliyorum myspace vs gibi sitelerden müzik dinleyebiliyorum..Şarjı dayanıklı bir telefon..Kamerası 3.2 olmasına rağmen çok başarılı..Kötü bir yanını henüz göremedim gayet hoş bir telefon..Tekrardan söylüyorum kesinlikle tavsiye ederim saygılar =)

Toplam Hit: 2834 Toplam Mesaj: 19