5G Destekli Telefon Almalımıyım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

sağol hocam. umudum yok ama genede bakalım :)

Olma ihtimali pek yok hocam, mesela farkli bir browser ile online abone olayim dedim, benden oturum izni ile ilgili bilgiler istedi

Düzeltme: simdi bi seyi farkettim. ikinci resimde foreign passport/ID diye bi sey geciyor hocam.. belki bunun üzerinden gidilebilir ancak bi altinda ülke olarak sadece isvicre ve lihtenstayn var. Muhtemelen de o adreste kaydinin olmasi lazim. Neyse yarin bi sorayim kesin cevabi iletirim

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

5g li telefon için ekstra bir ücret ödemeye şuan hiç gerek yok zaten 5g nin ilk beta olarak aktif eden ülkelere bakarsanız güney kore hariç hepsinde 5g hızları 4g den düşük çıkıyor.

zaten 4g de 500mbps e kadar çıkılabiliyor baz istasyonu desteklerse buda sana 10 sene yeter.

şuan huawei ve samsung dışında neredeyse 5g li telefon yok gibi birşey ve ekstra ücret ödemeye hiç değmeyecek birşey.

Ha mkybs gibi 3g de kullanmaya da gerek yok zira daha önce kendisi de bahsetmişti 4.5g nin çıkışından sonra operatörler 3g yi zayıflatıp 4g frekansına ayırdılar hızı

örnek olarak 3g ile destekli telefonla (2-3 taşıyıcılı) 47mbps e kadar hız alabiliyordum şuan 3g ye aldığımda telefonu aynı lokasyonlarda 20 mbps civarını zor görüyor

bana kota kadar hızda lazım. zaten evde işte her yerde vdsl var sokakta hızlı olsun bırakın internet.

Toplam Hit: 2775 Toplam Mesaj: 23
5g destekli cihaz