6V 1,5 Watt Reçine Solar Panel

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

Elimde 350 adet var. Gümrük ihalesinden alınmıştır. Sıfır panellerdir. Paneller reçine paneldir aşırı sağlamdır.Piyasa fiyatı 40-60 tl arasıdır. Toplu alımda indirim yaparım.Kargo yapılır. Samsundayım.

İbnenin teki 20 tl den hepsini aldım ilanı kaldır diye beni iki ay bekletti elden çıksın diye fiyatı uygun tutuyorum.

Tane fiyatı 15 tl

554 311 62 85 telefon numaram.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    tacir bunu yazdı

Elimde 350 adet var. Gümrük ihalesinden alınmıştır. Sıfır panellerdir. Paneller reçine paneldir aşırı sağlamdır.Piyasa fiyatı 40-60 tl arasıdır. Toplu alımda indirim yaparım.Kargo yapılır. Samsundayım.

İbnenin teki 20 tl den hepsini aldım ilanı kaldır diye beni iki ay bekletti elden çıksın diye fiyatı uygun tutuyorum.

Tane fiyatı 15 tl

5200  tl mi ediyor 450 watt panel?

Ne Mutlu Türk Doğana..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Cizik + up

(Okulda veletlerin kullanmasi icin, kendi biziklamam icin bir miktar alabilirim, yarin sakin kafayla dusunup donus yaparim hocam)

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı
    tacir bunu yazdı

Tane fiyatı 15 tl

5200  tl mi ediyor 450 watt panel?

Öyle düşünürsen yanılırsın hocam. Bu paneller en fazla 8-10 tanesini bağlayıp taşınabilir şeyler veya kendinyap projelerde kullanılmak için üretilmiş.

100k tl lik arabayı yedek parça olarak parça parça almaya kalksan 300-400k arasına mal olur öyle düşün. tek fark bu tek başına da iş görüyor :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Cizik + up

(Okulda veletlerin kullanmasi icin, kendi biziklamam icin bir miktar alabilirim, yarin sakin kafayla dusunup donus yaparim hocam)

Eğitim vs durumu varsa elimden geleni yaparım kargo konusunda fiyat konusunda.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

abü 50 liralık alayım ben :d

esp8266 filan için ideal gözüküyor.

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    tacir bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

Cizik + up

Eğitim vs durumu varsa elimden geleni yaparım kargo konusunda fiyat konusunda.

Eyv. hocam tesekkur ederim; 3-4 tanesini kendim kullanirim, gerisi cocuklarin hayal gucune kalsin; led yaksinlar, bir seyleri sarj etsinler, motoru cevirsinler, gunes enerjisini basitte olsa anlasinlar.. 20 adet icin fiyat, iban numarasi yollarsan yarin havale - eft talimati veririm.

vatandaşa kafam girsin!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

300 tane kaldı. Bu fiyatlara zor bulunur beyler :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

İlan güncel . 200 civarı kaldı. toplu alım için fiyat sorunuz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

İlan güncel.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

bu panellerle en fazla neyi çalıştırabilirsin veya 12v akü şarj edilebilir mi

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
Toplam Hit: 2445 Toplam Mesaj: 20
#solarpanel güneş enerjisi