folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 7 Haziranda Milletvekili Seçeceğiz !

7 Haziranda Milletvekili Seçeceğiz !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=l6RYrOX62eE

az önce okan'da denk geldim görmemiştim. gerçekten hayret edici bi durum. 

böyle aklı karışık mürid varsa aydınlansın :/

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

okuma yazma biliyorlar diye cahilliğin gittiğini düşünen bir sisteme sahibiz hocam :)

okur yazarlık cahilliği alan bir şey değil.. bizim toplumuzda bilinç yok her şeyden öte, genç nesilin zaten bir çok şeyden haberi yok, bunun gibi nice üniversite öğrencileri/mezunları var. Bu bir türkiye gerçeği. Bilinçli seçmen çok az. Çoğu ya böyle cahil ya da takım tutar gibi parti tutuyor.. Yöneticileri de bunlar seçiyor işte. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

hayırlısı be gülüm

arbeit macht frei
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

şaşırtıcı değil. Günümüz Türkiye'sinde çok normal bir durum.

xxx
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

okuma yazma biliyorlar diye cahilliğin gittiğini düşünen bir sisteme sahibiz hocam :)

okur yazarlık cahilliği alan bir şey değil.. bizim toplumuzda bilinç yok her şeyden öte, genç nesilin zaten bir çok şeyden haberi yok, bunun gibi nice üniversite öğrencileri/mezunları var. Bu bir türkiye gerçeği. Bilinçli seçmen çok az. Çoğu ya böyle cahil ya da takım tutar gibi parti tutuyor.. Yöneticileri de bunlar seçiyor işte. 

dagdaki cobanla benim oyum esit olmamali diyen kisi bu sebeple haksiz. dedigin gibi akademik egitim bilinc kazandirmiyor, odtu elektrikte okuyup seneye mezun olacak arkadas hala kenan evreni tanimayabiliyor. bir digeri chpnin merkez turkiye projesinden bihaber fakat oyunu chpye verecek. fakat hic beklemedigin universite okumamis biri cikip demirtas hakkinda ya da kilicdaroglu hakkinda cogu universite ogrencisinin yapamayacagi sekilde yapici ve yerinde elestiri yapabiliyor. zalimden alim alimden zalim dogar lafindan hareketle, egitilmis beyinden cahil hayat cikabilecegi gibi egitilmemis beyinden de dunya gorusu acik birey cikabilir. kisisel gelisim okuldaki egitimle sinirli degil. neyse ki boyle, aksi halde turkiyenin egitim sistemindeki sorunlara bakarak soylemek gerekirse hicbir umut olmazdi gelecek icin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

millet olarak çok vurdum durmaz olduk yarın birgün iç savaş çıksa bizene felanda derler ki haklılarda kim böyle bir hükümet için can vermek işter ki

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Allaha ve peygambere küfür edenleri izle. islam ile alay eden şirk yapan yalakaları izle

sen bu yobazı izle hacı.

peygambere islama zarar veren riyakarları izle siyasete dini alet eden ve amin diyen bilinçsiz müslümanları izle.

kaygusuz tarafından 31/May/15 02:34 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

Allaha ve peygambere küfür edenleri izle. islam ile alay eden şirk yapan yalakaları izle

sen bu yobazı izle hacı.

peygambere islama zarar veren riyakarları izle siyasete dini alet eden ve amin diyen bilinçsiz müslümanları izle.

Lut kavmiyle sıkı bir yarış içindeyiz bakalım ne zaman helak olucaz.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

millet olarak çok vurdum durmaz olduk yarın birgün iç savaş çıksa bizene felanda derler ki haklılarda kim böyle bir hükümet için can vermek işter ki

değil iç savaş bu iktidar yüzünden savaş çıksa katılmam. aktrol arkadaşlarımız en önde kefenleriyle katılırlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Yalnız şimdi şöyle bi durum var (çıkıntılık yapmak istiyorum)

Başbakanı işaretleyenler direk a şıkkına hücum etmiş olabilir sonuçta başbakan seçiliyor bi yerde 7 hazirandan sonra yeri belli olacak kişi başbakandır...

(Yazarken düşündüm de bu durumu savunacak hiçbirşey yok harbiden. Bilinçsizlik veya cehalet demekten başka birşey yok)

iyibu! yeniden..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Okuyan cahiller. Belirli net tutturup her okula gidenin kafası yetkin değil. Bunlar mezun olunca da ben üniversite mezunuyum, şu üniversiteye şöyle girdim, çok bilgili, çok entelim diye sağda solda atıp tutuyorlar. İş bulamayınca da "mezunlara iş yok :(". Bunların büyük bir kısmı da sözlüklerde atıp tutuyor, ortalığı galeyana getiriyor.

Kızın ilk sözlerinden özel üniversitede okuyor zannetmiştim. Ama şaşırtıp Marmara çıktı. Bu saflık genelde özelde okuyanlardan çıkıyor.

Seyirciye diyecek laf yok. Şu seçimde Erdoğan yeniden başbakan olsun diye bir yerlerini yırtıp AKP'ye oy verecek insanlar tanıyorum. Şaşırtıcı değil.

Austen tarafından 31/May/15 09:12 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3417 Toplam Mesaj: 25