folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 8 Yıl Önce Temelini Attığın Metroyla Mı Geldin Başbakan?

8 Yıl Önce Temelini Attığın Metroyla Mı Geldin Başbakan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:
    -----------------------------

xzxz bunu yazdı:

son 8 yılda 

- Türk Telekom Araplara

- Telsim İngilizlere

- Kuşadası Limanı – İsrailliye

- Araç Muayene İşi Alman’a

- Adabank – Kuveyt’liye

- Başak Sigorta – Fransız’lara.

- Avea- Lüblanlıya

- Petkim- Azerilere

- Tekel’in içkisi Amerikalıya

- Tekel’in Sigarası Amerikalı-İngiliz’e

- Finansbank Yunanlıya

- Oyakbank- Hollandalıya

- Denizbank- Belçikalıya

- Türkiye Finans Kuvetli’ye

- Teb Fransız’a

- Cbank – İsrailli’ye

- MNGBank- Yunanlı’ya

- Dışbank- Hollandalıya

- Şekerbank- Kazak’a

- Yapı Kredi’nin yarısı- İtalyan’a

- Türkcell’in yarısı Finli’ye- Rus’a

- Beymen’in yarısı ABD’liye

- Enerjisan’ın yarısı Avusturya’lıya

- Garantinin yarısı ABD’liye

- Eczacıbaşı İlaç Çek’e

- İzocam Fransız’a

- Demirdöküm Alman’a

- Döktaş Fransız’a

- Poaş Avusturyalı’ya ….

satıldı

israile toprak veriliyordu , "mayın temizleme gerekçesiyle" direkten döndü  bir sonraki akp döneminde israil ile sınır komşusu olacağız yani

içki dediler türban dediler milleti gerim gerim gerdiler,  

dünyanın en pahalı doğalgaz, benzin , elektrik , et süt ve temek gıdasını Türk milletine sattılar 

vatandaşın borcunu 1 iken 1000 ettiler , ülkede Türke Türkmilletine dair ne varsa söküp attılar

vatandaşın internetinden telefonuna herşeyine girdiler , 

davullarla zurnalarla dağdan inen teröristleri karşılayıp döktükleri kana rağmen affettiler 

askerleri olmayan suçlamalarla içeri tıkıp, yıllardır savunmasını bile almadan bekletirken 

kendi cemaatini zengin etti , devletin milletin parasıyla yandaşını kalkındırdı 

darbeciler orada dururken , olmamış darbenin olmayan failleri gerekçesiyle nice gazeteci yazar siyasetçi ve asker hapisanelere dolduruldu

daha binlerce yüzbinlerce sayılabilir , en son "ak icraat" beyoğlunda "edepsiz koltukların toplanması" operasyonu  ile üzerine tüy dikti  , bu ampülün zihniyetinin taliban dan ya da hamastan farklı olmadığını açıkça gösterdi

tartışılacak bi bok yok , akp ye oyveren su katılmamış gerizekalıdır , bidon kafalıdır  , hamamböceğidir - ezerek skerek bölerek açlıkla sefaletle böyle bir kitle yarattılar ve sonra bu kitleden sözümona aldıkları oy ile memleketin anasını bellediler

akpye oyverene de savunana da kafam girsin kısaca 

al şimdi bu adam neden banlanmıyor? Sanane lan düdük ister savunurum ister savunmam sen mi belirliyorsun benim oy vereceğim partiyi ?

burda oy vermiyoruz tartışıyoruz.verecek cevabın varsa konuş yoksa uzatma...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

saqeslanger bunu yazdı:

xzxz bunu yazdı:

son 8 yılda 

- Türk Telekom Araplara

- Telsim İngilizlere

- Kuşadası Limanı – İsrailliye

- Araç Muayene İşi Alman’a

- Adabank – Kuveyt’liye

- Başak Sigorta – Fransız’lara.

- Avea- Lüblanlıya

- Petkim- Azerilere

- Tekel’in içkisi Amerikalıya

- Tekel’in Sigarası Amerikalı-İngiliz’e

- Finansbank Yunanlıya

- Oyakbank- Hollandalıya

- Denizbank- Belçikalıya

- Türkiye Finans Kuvetli’ye

- Teb Fransız’a

- Cbank – İsrailli’ye

- MNGBank- Yunanlı’ya

- Dışbank- Hollandalıya

- Şekerbank- Kazak’a

- Yapı Kredi’nin yarısı- İtalyan’a

- Türkcell’in yarısı Finli’ye- Rus’a

- Beymen’in yarısı ABD’liye

- Enerjisan’ın yarısı Avusturya’lıya

- Garantinin yarısı ABD’liye

- Eczacıbaşı İlaç Çek’e

- İzocam Fransız’a

- Demirdöküm Alman’a

- Döktaş Fransız’a

- Poaş Avusturyalı’ya ….

satıldı

israile toprak veriliyordu , "mayın temizleme gerekçesiyle" direkten döndü  bir sonraki akp döneminde israil ile sınır komşusu olacağız yani

içki dediler türban dediler milleti gerim gerim gerdiler,  

dünyanın en pahalı doğalgaz, benzin , elektrik , et süt ve temek gıdasını Türk milletine sattılar 

vatandaşın borcunu 1 iken 1000 ettiler , ülkede Türke Türkmilletine dair ne varsa söküp attılar

vatandaşın internetinden telefonuna herşeyine girdiler , 

davullarla zurnalarla dağdan inen teröristleri karşılayıp döktükleri kana rağmen affettiler 

askerleri olmayan suçlamalarla içeri tıkıp, yıllardır savunmasını bile almadan bekletirken 

kendi cemaatini zengin etti , devletin milletin parasıyla yandaşını kalkındırdı 

darbeciler orada dururken , olmamış darbenin olmayan failleri gerekçesiyle nice gazeteci yazar siyasetçi ve asker hapisanelere dolduruldu

daha binlerce yüzbinlerce sayılabilir , en son "ak icraat" beyoğlunda "edepsiz koltukların toplanması" operasyonu  ile üzerine tüy dikti  , bu ampülün zihniyetinin taliban dan ya da hamastan farklı olmadığını açıkça gösterdi

tartışılacak bi bok yok , akp ye oyveren su katılmamış gerizekalıdır , bidon kafalıdır  , hamamböceğidir - ezerek skerek bölerek açlıkla sefaletle böyle bir kitle yarattılar ve sonra bu kitleden sözümona aldıkları oy ile memleketin anasını bellediler

akpye oyverene de savunana da kafam girsin kısaca 

al şimdi bu adam neden banlanmıyor? Sanane lan düdük ister savunurum ister savunmam sen mi belirliyorsun benim oy vereceğim partiyi ?

burda oy vermiyoruz tartışıyoruz.verecek cevabın varsa konuş yoksa uzatma...

Sanane hoca Sanane? Verecek cevabım varmış ki konuşmuşum Cümlelerimiz efendisimisin ? Bide senin gibiler türedi Size ne ne yazacağımızdan sen kimsin? Hadi adminler bazen banlıyo tamam da sen nereden gelip de atarlı atarlı gidiyon? 

İmzalar Kaldırılsın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Kimse burda doğruları konuşmuyor , Tayyibinde iyi yönleri var , Bosphorus Kaliteli bi AKP'ci ,

Diğerleride AKP düşmanı..

Kesinlikle iyi yönü kadar hatalarıda var , kimse iyi yönlerinide söleyip hatalarından bahsetmiyor , ondan sonra 

5 sayfa post , konu necip fazıla kadar gidiyor..

Aşağıdaki notu yazma gereği duyuyor insan.

Not : Akp'li değilim Hiç oy vermedim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:

Kimse burda doğruları konuşmuyor , Tayyibinde iyi yönleri var , Bosphorus Kaliteli bi AKP'ci ,

Diğerleride AKP düşmanı..

Kesinlikle iyi yönü kadar hatalarıda var , kimse iyi yönlerinide söleyip hatalarından bahsetmiyor , ondan sonra 

5 sayfa post , konu necip fazıla kadar gidiyor..

Aşağıdaki notu yazma gereği duyuyor insan.

Not : Akp'li değilim Hiç oy vermedim.

Birisinin çıkıp şunları söylemesini bekliyordum yorum yapmak için.

Evet müridler konuyu açtığım olaya hiç kimse takılmadı.

Statiko dedim. Haneye tecavüz dedim. Özgürlükler konuşulmadı. Kim gelse bu yapılacak diyen olmadı hiç. Kimisi liste yayınladı kimisi şiir. Az biraz daha kasarsak bu ülke yaşanabilir bir ülke haline gelecek. Bizler de kaçmak başka ülkelerde yaşamak istemeyeceğiz, zorunda kalmayacağız.

Eyvallah Smirnoff

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Her erkek gerdek gecesi jigolo kesilir. Seçim yaklaşıyor. Sakin olalım.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kocero
    kocero's avatar
    Erkek

bu secimlerde yeniden basbakan olursa inanki memleketin geleceginden suphe etme derdimiz olmucak. memleketin gelecegi diyede bisi kalmicak cunki,

BILDIKLERINI YUZLESTIR HAYATLA ve SINAMAKTAN KORKMA !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

@xzxz hocam haklısında o sondaki yazı olmamış bende akp yi desteklemiyorum ama akpye oy verenlerede hakaret edebileceğim anlamına gelmez.

@BosphorusPasha her siyaset konusunun altında tartışma yaratırsan herkezin sana çullanması gayet normal

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thewhitewizzard
    Thewhitewizzard's avatar
    Erkek

ben bu insanlar yüzünden ülkemden soğudum.kendi ülkemde bi gelecek hayal edemez oldum.

sabır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

metro bitirilmemis hata olmus iyi hoş olabilir hatadir. , ama hatayı gecmisteki hükümetlerle kıyaslamak nasil bir akıl yürütmedir yahu...!! böyle objektiflik mi olur. Devlet yönetiyor bu adamlar , sdik yaristirmiyorlar..!

ve arkadasin paylastigi kurum özellestirmelerinde biri demiski sahsi idi sahipleri cogu kurumun falan diye yazmis .. yahu sahsi idi evet ama hepside Türk sahsiyetli insanlara aittir bir zamanlar yada devlete aitti.. .. yani Bize aittii.. yabancilara degil.. Simdi yabanci iş adamlarina ait.. kavraman gereken nokta bu iken konuya nerden parmak atmissin yazık...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

sizler var ya sol hükümet zamanından kalma yarım projeleri bi araştırsanız,, Ne tatmin olursunuz. 

:) atam tertemiz bi cumhuriyet kurmuş ta bırakmış bunun sağcısı solcusumu var içine zıçmışlar bunlarda sıvımaya çalışıyo işte.....

marifetmi yandaşa ihale verip faiş fiyatlara proje yaptırmak....

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
Toplam Hit: 7331 Toplam Mesaj: 55