folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 9 Yaşındaki Erkek Kuzene Hediye Tavsiyesi

9 Yaşındaki Erkek Kuzene Hediye Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Marvel filmlerini seviyorsa birebir

mighty muggs diye arat

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

drone almadıysan hiç drone al.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    alli bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Ne aldın?  Çocuk sevdi mi? 

knex alacaktim, hepsiburada siparis esnasinda problem cikardi. ben de onun yerine "Clementoni 64293 Mekanik Laboratuvarı 50 Model" aldim. Sevindi mi bilemiyorum bizzat ben vermedim ama annesi o aralar lego tarzi seylerin ilgisini cektigini soyledi. sevinmistir heralde :)

La hiç gitmiyor musun Kuzeninin(?) yanına. 

Baktın o pek oynayamıyor, sen al oyuncakları Salonun Orta yerinde Kuzeninin önünde oyna. Md. House: " Monkey see , monkey does. "

hocam yurtdisindayim ben. gittigim zamanlar oynuyoruz elbet :)

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Geç kalmışım, kaç gündür düşün düşün düşmedi aklıma bir şey, ahanda şimdi düştü, onu Taekwondo kursuna yazdır, o yaş çocukları buna çok seviniyorlar..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

izlediği çizgi film varsa tshirt tuttuğu takımın forması,bluetooth kulaklık,mp3 falan alabilirsin 

iphone xs al gönder :)

koray tarafından 07/Nis/19 09:03 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    alli bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    alli bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Ne aldın?  Çocuk sevdi mi? 

knex alacaktim, hepsiburada siparis esnasinda problem cikardi. ben de onun yerine "Clementoni 64293 Mekanik Laboratuvarı 50 Model" aldim. Sevindi mi bilemiyorum bizzat ben vermedim ama annesi o aralar lego tarzi seylerin ilgisini cektigini soyledi. sevinmistir heralde :)

La hiç gitmiyor musun Kuzeninin(?) yanına. 

Baktın o pek oynayamıyor, sen al oyuncakları, Salonun Orta yerinde Kuzeninin önünde oyna.

Md. House: " Monkey see , monkey does. "

hocam yurtdisindayim ben. gittigim zamanlar oynuyoruz elbet :)

Heëe. O zaman tamam. ^^,

koray bunu yazdı

izlediği çizgi film varsa t-shirt, tuttuğu takımın forması,bluetooth kulaklık,mp3 falan alabilirsin.

iphone xs al gönder :)

Basit bir yöntem, ama Çok etkili bre. Cidden. 

RitmFarbRacourci tarafından 07/Nis/19 10:45 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delerumgecerum
    delerumgecerum's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 3860 Toplam Mesaj: 23
hediye çocuk