folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 90‘Lı Yılların Mahalle Kuralları

90‘Lı Yılların Mahalle Kuralları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

bide para peşin kırmızı beşin :D espiris vardı

başka aklıma gelen peşin top patladıgında bakkaldan omega 9 katlı top alınır itinayla sibopunu cıkartıp havasını indirip patlak topun içine geçirdikten sonra agız kısmı üste gelecek şekilde pompayla hava basilir ve şişincede hemen sibob agza geçirilirdi o top dünya kupasi topuna değerdi bizim için :D

asdasdsa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Conquer
    Conquer's avatar
    Erkek

Saybirs bunu yazdı:
    -----------------------------

akşam ezanından sonra eve gidenler noluyodu =))

bi ton dayak :D

Hiçbir gerçek,bir şizofrenin yalanıyla başa çıkamaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VagaTroy
    VagaTroy's avatar
    Erkek

90 lar ayar yıllar :) bi torba sporcu kartı bi torba bilya bi torba gazoz kola kapağı :) ütüldüm lan :)

#karipçin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

o değil de o takımın en iyi oynayan pasları hep ona attığımız piçlere uyuz oluyordum amk :D yenilince hemen bana at bana at topu alıp herkese çalım atmaya çalışırlardı atamayınca faul var faul var diye triplere girerlerdi ibişler akşam akşam küçüklüğüme döndüm ayar oldum :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

ameros bunu yazdı:

mahallede oyun oynayarak büyüyen son nesiliz biz 80le 90 arası doganlar.artık çocuklar internetten oyun oynuyorlar.hiçbir zaman bizim oyunlarımızın tadını alamayacaklar.hey gidi iki misket için mahalle kavgası yapar gazoz kapagı toplar elimize geçen paralarla sporcu kagıdı ,taso vs. alırdık.paramız olmassa sigara kagıtlarıyla oynardık.malboraa 5likti.samsun 1likti:D

yok abi ben de 92 liyim ama bütün kurallar bizde de geçerliydi ya da galiba bizim site tarihi geçten takip ediyordu :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spy-met
    Spy-met's avatar
    Erkek

Birden ilkokul yıllarıma döndüm :)

İmkansız Sadece Biraz Zaman Alır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ameros
    ameros's avatar
    Erkek

XpertVision bunu yazdı:

ameros bunu yazdı:

mahallede oyun oynayarak büyüyen son nesiliz biz 80le 90 arası doganlar.artık çocuklar internetten oyun oynuyorlar.hiçbir zaman bizim oyunlarımızın tadını alamayacaklar.hey gidi iki misket için mahalle kavgası yapar gazoz kapagı toplar elimize geçen paralarla sporcu kagıdı ,taso vs. alırdık.paramız olmassa sigara kagıtlarıyla oynardık.malboraa 5likti.samsun 1likti:D

yok abi ben de 92 liyim ama bütün kurallar bizde de geçerliydi ya da galiba bizim site tarihi geçten takip ediyordu :D

tamam işte 92-93-94-95bunlar son demler

Hepimiz Onaylanma Bağımlısı Keşleriz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek

94-98 yıllari arası Meshur FutbolCu Kartlari vardi Bütün Seri vardı hepsinde ama nedense eksik olan bi kart hic olmuyordu..

seriyi tamamlayana Tv Atarisi veriliyordu yanlis hatırlamıyorsam hic bir sekilde eksik olanı buLammistim................ :D

Boş insan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

CooLSTuFF bunu yazdı:

94-98 yıllari arası Meshur FutbolCu Kartlari vardi Bütün Seri vardı hepsinde ama nedense eksik olan bi kart hic olmuyordu..

seriyi tamamlayana Tv Atarisi veriliyordu yanlis hatırlamıyorsam hic bir sekilde eksik olanı buLammistim................ :D

Arif erdem, sergen yalcın , fb de ozamankı kalecılerı ve bunlarda satılan futbolcu kagıtlarının paketlerının ustunde vardı resımlerı bakkaldan aldıgımı hatırlıyorum abı kutu bıttıyse vee kesıp yapıstrcam onları dıye :D 

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

onu bunu bilmemde

evde top oynamanın tadi bi başka heleki duvara çarptırıp yarim voleyle kanepeye gol atınca degme gitsin .d sonra anne evde dellignen girişmesi :D fln tam bi aksiyon

asdasdsa
Toplam Hit: 6213 Toplam Mesaj: 48