folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 90‘Lı Yılların Mahalle Kuralları

90‘Lı Yılların Mahalle Kuralları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    93 luyum maclar bizde de vardı da.En cok kagıt yapardık.Sayısına takımına gibi alttan almak yok gibi kurallarımız vardı.Mahallenin en iyi oynayanıydım 5.katta oturuyorduk her aksam 6 civarı kağıt kapışı yapardım ne izdiham olurdu :) Daha sonra pokemon tasoları cıktı,digimon,beyblade cıktı.Kırmızı topac sahası almıstım okulda bi bende vardı :)Bayblade i her sabah izlerdim okulda konusurduk fln yu-gi-oh cıktıgında sahaları bırakmıstım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

ahh o gunler ahh. neler vermezdim hep o gunlerde kalmak icin..

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enis
    Enis's avatar
    Erkek

Ben bayaga yaslanmisim yahu nereden yazdiniz bu kural kanunu :D bir de o zaman FIFA 95 bile yoktu !

TBT
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek

''mahalle kuralları'' hemen aklıma başka bisey geldi :)

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vesrella
    Vesrella's avatar
    Erkek

bende 93 lüyüm mahhalede bzde her akşam ezanına kdar maç yapardk bi de kaldırmla duvar pası yapıp çalım atardık 2002 de hepimz ilhan mansız hareketi yapmaya çalışmıştık ...

taşındıktan yıllar sonra eski ''Futbol Sahamıza '' ev yaptıklarını gorunceki hayal kırıklığım kelimeler ile anlatılablir gibi değil 

Yoldaşlar, ölürsem o günden önce yani, - öyle gibi de görünüyor - Anadolu'da bir köy mezarlığına gömün beni ve de uyarına gelirse, tepemde bir de çınar olursa taş maş da istemez hani...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

birde telli sahada her gün eşofman üstümü unuturdum ertesi gün demirin üstünde asılı bulurdum :D

asdasdsa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

edirneden ığdıra kadar heryerde aynı kurallar..

Mahalle maçları federasyonu diye bir federasyonmu varda bilmioruz a.k.. Heryerde aynı kuralların olması ve herkesin bunları ezbere bilmesi tuhaf değilmi sizcede ?

Yani Edirnedeki bir velet uydurdu diyelim Igdırdakidemi aynısını uydurdu a.k :D

Toplam Hit: 6208 Toplam Mesaj: 48