ABD De Üniversite Okumak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    matr0x bunu yazdı

Ben master yapiyorum. Lisans konusunda bir bilgim yok fakat master ve doktora surecleriyle ilgili bilgi almak isteyenler bana ulasabilir. 

Dil için gidip sonra orada direk doktoraya başvuru yapabiliyor muyuz?

Yüksek lisans öğrencisiyim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı
    matr0x bunu yazdı

Ben master yapiyorum. Lisans konusunda bir bilgim yok fakat master ve doktora surecleriyle ilgili bilgi almak isteyenler bana ulasabilir. 

Yapabilirsin.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    matr0x bunu yazdı
    yazipcikacak bunu yazdı
    matr0x bunu yazdı

Yapabilirsin.

Ayrıntılar için pm alabilir miyim?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

https://www.academix.com.tr/

buraya danışabilirsiniz, ücretsizdir, ayrıca öğrenciden hiçbir ücret alınmaz, parayı okullardan alıyorlar. izmir-alsancaktaki ofislerine gitmek isteyen olursa pm leyebilir.

sevgiler.

İstanbul'da ofisleri var mı?

Diğer aracılara göre uygun fiyat mi veriyorlar? Komisyon ücretini okuldan alıyorlar demissin. 

Fiyatlara baktım, aklım çelindi.

istanbulda da ofisleri var. ayrıntılı bilgiyi web sitelerinden bulabilirsiniz. başvurandan herhangi bir ücret talep edilmiyor. okullara öğrenci buldukları için (yoğun miktarda) okullar öğrenciden aldıkları para üzerinden bunlara komisyon veriyor. izmir'deki şubeyi tanıyorum, diğer şubeleri bilemiyorum ama izmir şube iyidir, tavsiye ederim.

RockZs tarafından 14/Mar/16 12:04 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı
    matr0x bunu yazdı
    yazipcikacak bunu yazdı
    matr0x bunu yazdı

Yapabilirsin.

Ayrıntılar için pm alabilir miyim?

Tabiki.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı

Haci Ben green card basvurusu yaptim 18 i bitirdigim icin. Yasim 19. Mesela green card olunca amerikan vatandasi sayiliyon. Atiyom Adam Mumbai den abd ye uni okumaya geliyor. Adam 2 yillik college lara 10 bin veriyor sen 5 bin veriyon tarzi bir olayi var. Ayrica 2 yillik college lar dedigim fiyata yakinlar diye biliyom. Oyle hatirliyom yani. Toelf felan bunlarda 5,5 lazjm yanlis hatirlamiyorsam. O kadar INGIlizcem yok dersen college a yazildigin zaman tarzi bi olay vsr diye biliom. O zaman Sana kiyak gecip iyi fiyata ING kursu ayarliyorlar. Orda uni icin para / lise ortalamasi / Toelf lazim diye biliyom. Yazin Baska ulkeler icin uni arastirmasi yaptim. Bazi yerlere gittim sordum. En uygunu abd de 2 yilik okumak. Teknik eleman ol. Zaten abd desin. Copcu bile olsan mutlusun bence. 

5 yıl içinde 30 ay amerikada devamlı kaldığın takdirde vatandaşlığa HAK KAZANIYORSUN.Aldın vatandaşsın değil yani.

Bir green card sahibi olarak yanıtlıyorum.

Koca hestiy aya bedenem ?
Toplam Hit: 3650 Toplam Mesaj: 27
üniversite abd