folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Abdullah ÇATLI‘Nın Doğum Gününü Kutluyoruz.

Abdullah ÇATLI‘Nın Doğum Gününü Kutluyoruz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Andrei bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

ne zaman öldü?

ben o zamanlardan hiç birşey hatırlamıyorum

adı çok duydum ama kimdir nedir

susurluk olayını da mı duymadın arkadas, her akp konusuna yorum yazmayı biliyorsun ama

biliyorum susurluk ayranı çok güzelmiş içmedim ama

akp ne alaka

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Basit bir soru sordum dostum celallenme. İnsanlık ve vatan arasında bir bağlantı olduğunu düşünmüyorum. Sadece adam öldürmek, tetikçilik yapmak, uyuşturucu kaçırmak falan insanlık kavramında kabul edilebilir şeyler mi oldu? Evet ya da hayır diyebilirsiniz . İki türlü de çok umrumda değil açıkcası. Dışarısı sirk gibi ve palyaçolar hiç ilginç değil. Gözlemlemeye çalışıyorum o kadar.

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

akp ne alaka

siyasi bilgin sadece akp dönemini mi kapsıyor anlamındaydı ama müthis bir espri geldi tebrikler :)))))))))))

neyse. krypt'in yazdıklarına + olarak, catlı, yesil ve ersever'in faal oldugu, türk - kürt mafya babalarının avrupa capında isim yaptıgı, mit - emniyet cekismesinin ayyuka cıktıgı zamanları severek okumus, derin devleti kendi capında arastırmıs bir kisi olarak söylüyorum ki abdullah catlı kahraman filan degildir.

türk istihbaratı tarafından kullanılmıs, isini yapmaya calısmıs ancak en sonunda basına buyruk hareket ederek insanları haraca baglamıs, faili mechul cinayetlere imza atmıs bir insandır. uyusturucu ticaretine bulastıgı örtbas edilmeye calısılmıstır. keza mahmut yıldırım da öyle, o da uyusturucudan cok imza attıgı cinayetleri kapattırdı türk derin devletine.

bu dönemleri okuyan insanların genellikle göz ardı ettigi bir gercek vardır, yesil bir nedenden ötürü "catlı'nın kellesini alacagım" seklinde tehditler savurup, izin kaybettirdikten kısa bir süre sonra susurluk olayı gerceklesmistir. haberlere de resmi olarak söyle gecmistir :

3 kasım susurluk skandalı

30 kasım yesil'in kaybolusu

son olarak, ne olursa olsun bu ülkenin menfaati icin savasmıs insanlar, kendi menfaatlerini karıstırmamıs olsalardı keske.

edit : "faili mechul cinayetlere imza attıysa, o cinayetler nasıl faili mechul oluyor amk" diyen olursa, bunun cevabı cok uzun, özetle direkt olarak kursunu sıkan kisi olmadı her zaman veya bir sekilde devlet tarafından bu sekilde nitelendirilerek kapatılan davaları göz önünde bulundurarak yazdım o kısmı.

Andrei tarafından 01/Haz/14 19:33 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

akp ne alaka

siyasi bilgin sadece akp dönemini mi kapsıyor anlamındaydı ama müthis bir espri geldi tebrikler :)))))))))))

neyse. krypt'in yazdıklarına + olarak, catlı, yesil ve ersever'in faal oldugu, türk - kürt mafya babalarının avrupa capında isim yaptıgı, mit - emniyet cekismesinin ayyuka cıktıgı zamanları severek okumus, derin devleti kendi capında arastırmıs bir kisi olarak söylüyorum ki abdullah catlı kahraman filan degildir.

türk istihbaratı tarafından kullanılmıs, isini yapmaya calısmıs ancak en sonunda basına buyruk hareket ederek insanları haraca baglamıs, faili mechul cinayetlere imza atmıs bir insandır. uyusturucu ticaretine bulastıgı örtbas edilmeye calısılmıstır. keza mahmut yıldırım da öyle, o da uyusturucudan cok imza attıgı cinayetleri kapattırdı türk derin devletine.

bu dönemleri okuyan insanların genellikle göz ardı ettigi bir gercek vardır, yesil bir nedenden ötürü "catlı'nın kellesini alacagım" seklinde tehditler savurup, izin kaybettirdikten kısa bir süre sonra susurluk olayı gerceklesmistir. haberlere de resmi olarak söyle gecmistir :

son olarak, ne olursa olsun bu ülkenin menfaati icin savasmıs insanlar, kendi menfaatlerini karıstırmamıs olsalardı keske.

Bu çatlı'yı akp seviyormu ?

Roark tarafından 01/Haz/14 19:31 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allah rahmet eylesin. GOP'daki abilerimizdende Allah razı olsun.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

türkiyedeki kroların kekoların ermenistanda ermenilerin defterini dürüyor muydu? dürüyordu

bitmiştir

birçok insanın bakış açısı böyledir

devlet için kurşun atan da yiyen de şereflidir kahramandır

keşke adam gibi faal bir varisi olsaymışta şimdi türkler bu duruma düşmeseymiş

türkeş te zamansız gitti bizi bu hainlerin ellerine bıraktılar...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Andrei bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

akp ne alaka

benim siyasetle aslında gerçekten hiç alakam yoktur.

oy kullanmaya başladıktan sonra ne nedir diye biraz dikkat etmeye başladım

benim oy kullanmamda zaten dediğin gibi o döneme denk geliyor :)

eskinin siyaseti şimdinin tarihi bugünün siyaseti ise yarınların tarihi olacaktır.

"tarihini bilmeyenlerin coğrafyasını başkaları çizer" işte bu yüzden. ülkemin devamlılığı için dikkat etmeye başladım

akp konularına mesaj etıyorsun diyorsun da akp harici partinin konusumu açıldı :)

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    O saldiriyi siz mi yaptiniz ?
    sizinkilere de saldirmislar sonra. Oyle duydum biraz once.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Allah (c.c.) konuyu açan arkadaştan razı olsun. Adolf Hitler, Korkunç İvan, Harry S. Truman, Kenan Evren, Joseph Goebbels, Heinrich Himmler, Usame Bin Ladin, Stalin, Mao vs.. daha bir çok değerli şahsiyetin de doğum tarihlerini arada bir hatırlamak gerek diyerek tahribat ahalisine ufak bir sitemde bulunayım istedim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

türkiyedeki kroların kekoların ermenistanda ermenilerin defterini dürüyor muydu? dürüyordu

bitmiştir

birçok insanın bakış açısı böyledir

devlet için kurşun atan da yiyen de şereflidir kahramandır

keşke adam gibi faal bir varisi olsaymışta şimdi türkler bu duruma düşmeseymiş

türkeş te zamansız gitti bizi bu hainlerin ellerine bıraktılar...

daha vaktin var şerefli kahraman olursun sende hemde varisi yerine geçersin.

Toplam Hit: 5600 Toplam Mesaj: 53