folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Accound.Com | Sosyal Medya Hesap Alış, Satış Platformu, İlk Üyelere Özel Komisyonlar

Accound.Com | Sosyal Medya Hesap Alış, Satış Platformu, İlk Üyelere Özel Komisyonlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

evet değerli müritler daha önce beta iken konusunu açtığım web sitemizi açmış bulunmaktayım.

Adres: https://accound.com
    not:ilk üye olup ilan giren kullanıcılar özel komisyon oranları tanımlanacaktır.

Accound.com; sosyal medya ve oyun hesaplarını güvenle alış, satış yapabileceğiniz yakın zamanda açılmış yeni bir aracılık platformdur. Accound.com hesabını satmak isteyenlerle hesap almak isteyenleri buluştururarak, hesabın güvenli bir şekilde devir edilmesini sağlar.
    Şu anda instagram, facebook, youtube, twitter, tiktok ve ekşisözlük hesaplarını Accound.com üzerinden alıp satabilirsiniz ilerleyen süreçte daha farklı platformların ve oyunların hesapları da alış satış için sisteme eklenecektir.

Havale(enpara), kredi kartı(iyzico altyapısı) ve papara ile ödeme kabul ediyoruz.

Accound.com'da süreç/sistem nasıl işliyor?
    Accound.com'da satıcı satmak istediği hesabın özelliklerini ve fiyatını belirleyerek bir ilan oluşturur.
    Oluşturulan ilan hesap giriş bilgileri olmadan moderatörlerimiz tarafından incelenir ve ilanda belirtilen özelliklerle hesabın uyumluluğu kontrol edilir ve ilana oyan verilerek yayınlanmaya başlanır.
    Alıcı beğendği özelliklerde hesabı satın alır ve ödemeyi yapar bu aşamada ödeme havuz hesabında bekletilir satış tamamlanıncaya kadar satıcıya aktarılmaz.
    Hesap alıcı tarafından satın alındığı zaman bölüm yetkilimiz satıcıdan hesap bilgilerini alır, ilandaki tüm özellikleri hesap giriş bilgilerininde yardımıyla tekrar kontrol ederek hesabın ilanda belirtildiği gibi olduğundan ve sakıncalı bir durumu olmadığından emin olur.
    Yetkilimiz hesabın giriş bilgilerini satıcının tekrar hesabı alamayacağı şekilde değiştirir ve yeni hesap bilgilerini alıcıya teslim eder.
    Satıcının ödemesi hesabına gönderilir ve satış güvenli olarak tamamlanmış olur.
    Accounda.com'dan hesap alırken dikkat etmem gereken şeyler nelerdir?
    Hesabı Accound.com'dan alınız şöyle ki;
    Hesabı, Accound.com aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar Accound.com tarafından güvenle korunur ve aldığınız hesabın özelliklerinin ilanla uyumluluğu kontrol edilir.
    Size hesabı dışarıdan daha ucuza satacağını beyan eden veya herhangi bir şekilde Accound.com üzerindeki hesabı başka yollarla size transfer etmek isteyen satıcılara itibar etmeyiniz ve şikayet et butonuna basarak bize bildiriniz.
    Satıcı ile anlaşarak Accound.com dışından yaptığınız alışverişlerle ilgili olarak sorumluluk kabul etmemekteyiz.
    İlan vermek ücretsizdir, ve sayı sınırlaması yoktur, farklı ürünler için istediğiniz kadar ilan verebilirsiniz.
    Şu anda sadece kontrolünü yapabildiğimiz satışlar için ilan kabul etmekteyiz, beğeni, takipçi, izlenme vs gibi hizmetlerin takibinin tarafımızdan yapılması oldukça zor olduğundan sadece "Hesap Satış" ilanları verebilirsiniz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Domain cok guzelmis.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

ben hesabi aldim ve onaylamadim diyelim, ne olacak?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

1 takipcisi olan instagram hesabi 8000 e mi satmayi hedefliyor eleman :)

Örnek olsun diyemi koydunuz ilanlari. 

Hayirli isler. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Domain cok guzelmis.

teşekkür ederim:) domain içinde buradan tavsiye almıştım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

1 takipcisi olan instagram hesabi 8000 e mi satmayi hedefliyor eleman :)

Örnek olsun diyemi koydunuz ilanlari. 

Hayirli isler. 

o ilanlarda instagram hesabından ziyade kullanıcı adı satılıyor @konserler gibi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

moderatör arayacak sizi hesabı teslim edecek size moderatör onaylayacak yani.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    improper
    improper's avatar
    Erkek
    Arlong bunu yazdı
    end bunu yazdı

Hesabı verdim, parayı aldım. Formları doldurup hesabım çalındı başvurusu yapıp hesabı geri aldım. O zaman ne olacak? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    improper bunu yazdı
    Arlong bunu yazdı
    end bunu yazdı

Hesabı verdim, parayı aldım. Formları doldurup hesabım çalındı başvurusu yapıp hesabı geri aldım. O zaman ne olacak? 

ilk mail ve kurucu maillerle birlikte transfer yapıyoruz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    improper bunu yazdı
    Arlong bunu yazdı
    end bunu yazdı

Hocam yaşadığım bir örnek olarak LoL oyunundan örnek vereyim, fark edilmezse geri alıyor ve hak iddia edemiyorsun.

Ancak sende aynı bilgileri biliyor ve geri talep ederse bu sefer fark ediliyor ve hesap perma-ban yiyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı
    improper bunu yazdı
    Arlong bunu yazdı
    end bunu yazdı

Hocam yaşadığım bir örnek olarak LoL oyunundan örnek vereyim, fark edilmezse geri alıyor ve hak iddia edemiyorsun.

Ancak sende aynı bilgileri biliyor ve geri talep ederse bu sefer fark ediliyor ve hesap perma-ban yiyor.

Aslında lol hesap satışlarına da başlamayı düşünüyoruz araştırma aşamasındayız. Bu konuda bilgili birilerini arıyoruz. 

Toplam Hit: 2427 Toplam Mesaj: 16
twitter instagram hesap alma ekşisözlük hesap satış