folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Accound.Com | Sosyal Medya Hesap Alış, Satış Platformu, İlk Üyelere Özel Komisyonlar

Accound.Com | Sosyal Medya Hesap Alış, Satış Platformu, İlk Üyelere Özel Komisyonlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    Arlong bunu yazdı
    ayd bunu yazdı
    improper bunu yazdı
    Arlong bunu yazdı
    end bunu yazdı

ben hesabi aldim ve onaylamadim diyelim, ne olacak?

moderatör arayacak sizi hesabı teslim edecek size moderatör onaylayacak yani.

Hesabı verdim, parayı aldım. Formları doldurup hesabım çalındı başvurusu yapıp hesabı geri aldım. O zaman ne olacak? 

Hocam yaşadığım bir örnek olarak LoL oyunundan örnek vereyim, fark edilmezse geri alıyor ve hak iddia edemiyorsun.

Ancak sende aynı bilgileri biliyor ve geri talep ederse bu sefer fark ediliyor ve hesap perma-ban yiyor.

Aslında lol hesap satışlarına da başlamayı düşünüyoruz araştırma aşamasındayız. Bu konuda bilgili birilerini arıyoruz. 

Yardımcı olabileceğim bir durum var mı hocam? Tam olarak hangi konu hakkında bilgi gerekiyor, profesyonel olarak oyun dünyasının içerisindeyim :) PM atabilirsin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı
    Arlong bunu yazdı
    ayd bunu yazdı
    improper bunu yazdı
    Arlong bunu yazdı
    end bunu yazdı

ben hesabi aldim ve onaylamadim diyelim, ne olacak?

moderatör arayacak sizi hesabı teslim edecek size moderatör onaylayacak yani.

Hesabı verdim, parayı aldım. Formları doldurup hesabım çalındı başvurusu yapıp hesabı geri aldım. O zaman ne olacak? 

Hocam yaşadığım bir örnek olarak LoL oyunundan örnek vereyim, fark edilmezse geri alıyor ve hak iddia edemiyorsun.

Ancak sende aynı bilgileri biliyor ve geri talep ederse bu sefer fark ediliyor ve hesap perma-ban yiyor.

Aslında lol hesap satışlarına da başlamayı düşünüyoruz araştırma aşamasındayız. Bu konuda bilgili birilerini arıyoruz. 

Yardımcı olabileceğim bir durum var mı hocam? Tam olarak hangi konu hakkında bilgi gerekiyor, profesyonel olarak oyun dünyasının içerisindeyim :) PM atabilirsin.

Pm attım teşekkürler 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

ekşide gezerken gördüğüm entry, güzel reklam.

https://eksisozluk.com/15000-tl-ye-satilan-eksisozluk-hesabi--6686496?a=popular&p=1

AlbayHardal tarafından 30/Eyl/20 15:36 tarihinde düzenlenmiştir

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    AlbayHardal bunu yazdı

ekşide gezerken gördüğüm entry, güzel reklam.

https://eksisozluk.com/15000-tl-ye-satilan-eksisozluk-hesabi--6686496?a=popular&p=1

bizle alakası yok onun :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

https://hesapsat.net/ e bağlamışsın siteyi hocam

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
Toplam Hit: 2411 Toplam Mesaj: 16
twitter instagram hesap alma ekşisözlük hesap satış