Acemi İşi Hosting Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

https://www.poyrazhosting.com.tr
    hocam domaini aldıktan sonra en f/p ürünü hosting bu bence ben aldım gayet memnunum bi sorunum olmadı daha site içinde yok ben uğraşamam birisi bana yapsın teslim etsin hem kurumsal kimlik olarak güzel dursun hem de Google indexlenmesinde vs sorun çıkmasın dersen ulaşırsan bana siteyi kurup sana teslim ederim 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Aylık 30-40 euroya dedicated serverlar varken millet her domaine ayrı hosting neden alıyor anlamıyorum

hiç kusura bakma şıh, 30-40 euro 510TL-680TL arası yapıyor aylık ve bunu bu ülkede herkes de vermek istemez daha ucuzu varken

ben bile kaç yıldır serverlara bakıyorum meslek olarak, bırak dedicatedi shared'im bile yok sen düşün artık

@erebos envato elements güzel bir kaynak, wp önermiyorum dediğim gibi onun dışında yardıma/danışmanlığa ihtiyacın olursa yazarsın

Deleted001 tarafından 21/May/22 23:00 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek

Bende aynı şekilde tanıtım amaçlı web sayfalarını host etmek için arayış içerisindeydim. Tavsiyem netinternet üzerinden domain + cpanel linux hosting alman yönünde olacaktır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Aylık 30-40 euroya dedicated serverlar varken millet her domaine ayrı hosting neden alıyor anlamıyorum

hiç kusura bakma şıh, 30-40 euro 510TL-680TL arası yapıyor aylık ve bunu bu ülkede herkes de vermek istemez daha ucuzu varken

ben bile kaç yıldır serverlara bakıyorum meslek olarak, bırak dedicatedi shared'im bile yok sen düşün artık

@erebos envato elements güzel bir kaynak, wp önermiyorum dediğim gibi onun dışında yardıma/danışmanlığa ihtiyacın olursa yazarsın

Tamamdır teşekkür ederim

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    erebos bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Tamamdır teşekkür ederim

haci themeforesttan tema begen. cogunu surdan warez bulursun

https://www.wplocker.com/

cok satanlara falan bak themeforestta. biraz vaktin ve teknik merakin varsa halledersin.

guzel hosting cok yavas herkes cok sikayetci bundan. turhost iyi gibi ben 1-2 yerde kullandim. turhost yapistirabilirsin direkt. zaten fiyatlari baya yaklasmis (eskiden guzel cok ucuzdu)

edit: avada öneririm hem baya şık, ciddi tema hem de baya kolay editörü

https://avada.theme-fusion.com/

wplocker da bulabilirsin.

yolbulucu tarafından 21/May/22 23:26 tarihinde düzenlenmiştir

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

cok satanlara falan bak themeforestta. biraz vaktin ve teknik merakin varsa halledersin.

bazı themeforest temaları da elementsde, trial hesap açıp proje açıp ömürboyu ve lisanslı yapmak varken ne diye korsan kullnsın ki hocam

WORDPRESS tavsiye etmiyorum kimseye tekrardan, büyük firmaların kullandığı WP de VIP sürüm olup konteyner şeklinde WP'nin serverlerinde barınıyor ve yıllık 25k$'dan başlıyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    yalinyalniz bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

bazı themeforest temaları da elementsde, trial hesap açıp proje açıp ömürboyu ve lisanslı yapmak varken ne diye korsan kullnsın ki hocam

WORDPRESS tavsiye etmiyorum kimseye tekrardan, büyük firmaların kullandığı WP de VIP sürüm olup konteyner şeklinde WP'nin serverlerinde barınıyor ve yıllık 25k$'dan başlıyor

niye tavsiye etmiyosun haci? internetin yarisi wordpressle calisiyor. ogrenci zamanlarimizda harclik icin yaptigimiz wordpress siteler hala calisiyor.

ne kullanicaz yerine ? 

edit: elements te eski temalar var haci genelde.

edit 2 : envato elements te trial yok amk :P https://help.elements.envato.com/hc/en-us/articles/360000629506-Does-Envato-Elements-Offer-a-Trial-#:~:text=Envato%20Elements%20does%20not%20offer,to%20cancel%20at%20any%20time.

uçuyon sen de ha :D 

yolbulucu tarafından 21/May/22 23:47 tarihinde düzenlenmiştir

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

İsimtescili hiç sevmesemde 

https://www.isimtescil.net/webklavuzu/

hizmetleri güzel 30 günde iade seçenekleri vardı sanırım yinede bi sorarsın. Domaini burdan alma ama google domains güzel. Wordpress kurucaksan benim sunucuda sana ücretsiz alan açabilirim cpanel var ama installatron yok manuel kurman lazım 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

niye tavsiye etmiyosun haci? internetin yarisi wordpressle calisiyor. ogrenci zamanlarimizda harclik icin yaptigimiz wordpress siteler hala calisiyor.

ne kullanicaz yerine ? 

edit: elements te eski temalar var haci genelde.

edit 2 : envato elements te trial yok amk :P https://help.elements.envato.com/hc/en-us/articles/360000629506-Does-Envato-Elements-Offer-a-Trial-#:~:text=Envato%20Elements%20does%20not%20offer,to%20cancel%20at%20any%20time.

uçuyon sen de ha :D 

https://elements.envato.com/pricing

bak bakalım 7 day trial* yazıyor mu yazmıyor mu :)

WP'nin hem çekirdeği hem de üstüne yazılan eklenti/temalarda açıklar oluyor ve koruması meşakatli bir yazılım; yılda 300'den fazla hacklendim diyen müşteri gelince anladım ki bu yazılıma destek vermek doğru değil(ki reklam da çıkmıyordum, aktif bir mesajım veya konum da yoktu; çıksam heralde onbinlercesi yaşanıyordur çok çok rahat)

ben konteyner yapılarında iyi değilimdir ama gelecek, yüksek verimle çalışan ve ölçeklenebilir yazılım projelerinde; JS tabanlı veya verimli çalışabilecek yazılım dilleri ile kod yazmak daha mantıklı

PHP ise genelgeçer ve arkana bakma ihtiyacı duymayacağın o eski dost

bu arada WP'ye hala çok hakimim ama son 1.5 yıldır, sürüm güncellemeleri ve genel bilgiler harici hiç bakmadım

millet kolay diye WP'yi bırakmıyor ama WP'nin ağır modifiye edilmemiş hiçbir sürümü ne güvenli ne performanslı(performanslı diyen woocommerce'de birkaç bin ürün ekleyip sunucusuna sövsün, sonra aynı skalayı ocart'a taşıyıp woo'ya sövsün :D ki farklı binbir tane e-ticaret çözümü var)

ben uçmuyorum, tarikata destek sunuyorum; burada yazdıkalrımın hepsi kaç yıllık tecrübemin sonucu

Deleted001 tarafından 22/May/22 00:18 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

iismtescilden  kesinlikle uzak dur , onların  ....

wp nin kullanımı kolaydır güncellemeleri hızlıdır ama diğer sistemler için aynısını diyemem birde plugin vb.. çok fazla var ..

tema için 

babiato.co öneririm ama güvenlimi degilmi karışmam 

bence git kebirhosttan bi alan al kur kullan zaten yedekleri başka yere aktarmak kolay ,

en olmadı ,

@abdullahazad dan kod al digital oceandan 5 dolarlık bi server al kur plesk vb.. ekle siteni gitsin  şimdi diyeceklerki pleskmi kurulur  gereksiz  vb..   kurulur anam kurulur ihtiayca göre kurulur sonuçta über bi proje yapmıyoruz. 

KaptaN tarafından 22/May/22 00:43 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 4647 Toplam Mesaj: 23
hosting site kurmak e ticaret