folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Adana Sorunsalı..

Adana Sorunsalı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

iklimden dolayi herALDE fakat cahil toplumlarda bu tur seyler cok gorunur illa adana degil yani

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı

Şimdi HAS ADANALI olaraktan şöyle söyliyeyim. Adana insanı çooook sıcak kanlıdır. Bir adres sor , işini gücünü bırakır seni dolmuşa  , otobüse bindirir birde üstüne şöföre tembih eder bak benim akrabamdır ineceği yeri geçirme diye. Ammaa Canını yaktığın zaman kaçacaksın ağa. Zırh , Sallama , Pompalı aklına gelebilecek hertürlü alet edavat mevcut kavgada. Kaçmaz adanalı. Adanalı Candır ;) Delirtmesinler yeterki.

Özellikle ÇOK KİNDARIZDIR. BKZ : Abdullah Uçmak ( ADANALI APO )   : https://www.youtube.com/watch?v=BatCzLOEGvA  

ÇOK KÜÇÜK BİR ÖRNEK VEREYİM ; https://www.youtube.com/watch?v=F4lFd4DEefA 

ula sapık bu verdiğin örneklerin ikiside bizm mahalleli adanada değil bunlar kadirlide :d

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    costantin bunu yazdı
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı

Şimdi HAS ADANALI olaraktan şöyle söyliyeyim. Adana insanı çooook sıcak kanlıdır. Bir adres sor , işini gücünü bırakır seni dolmuşa  , otobüse bindirir birde üstüne şöföre tembih eder bak benim akrabamdır ineceği yeri geçirme diye. Ammaa Canını yaktığın zaman kaçacaksın ağa. Zırh , Sallama , Pompalı aklına gelebilecek hertürlü alet edavat mevcut kavgada. Kaçmaz adanalı. Adanalı Candır ;) Delirtmesinler yeterki.

Özellikle ÇOK KİNDARIZDIR. BKZ : Abdullah Uçmak ( ADANALI APO )   : https://www.youtube.com/watch?v=BatCzLOEGvA  

ÇOK KÜÇÜK BİR ÖRNEK VEREYİM ; https://www.youtube.com/watch?v=F4lFd4DEefA 

ula sapık bu verdiğin örneklerin ikiside bizm mahalleli adanada değil bunlar kadirlide :d

kadirli nereye bağlı ? Osmaniye... Osmaniye adana'dan ayrılıp il olalı kaç sene oldu ? 9 sene... Osmaniye ye bi git bakalım kaç kişi osmaniyeliyim diyor ? %3-5 lik kısmı geri kalan % 97-95 olan herkes adanalıyık gardaş diyor ;) osmaniye il olup adana'dan ayrılacağını duyunca ağlayan adamlar tanırım hocam. Hadi eyvallah :D

Tariqat_Sapiii tarafından 22/Nis/15 17:41 tarihinde düzenlenmiştir

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

her şehirde var benzer olaylar sadece adanaya özgü değil, geri kalan adananın abartılması ise halkının kendini abartarak anlatması, konudada örnekleri görülmüş

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Ben adananın hep abartıldığını insanın hep sıcak kanlı olduğunu düşünürdüm taa ki en mülayim dayımın kavgaya keleşle geldiğini görene kadar, neren buldun keleşi arkadaş. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

Ben adananın hep abartıldığını insanın hep sıcak kanlı olduğunu düşünürdüm taa ki en mülayim dayımın kavgaya keleşle geldiğini görene kadar, neren buldun keleşi arkadaş. 

o gördüğün emin olabilirsin hiçbirşey. Gerçek Adana'yı dinlemek , Bilmek istiyorsan buyur --------> https://www.youtube.com/watch?v=ROXHX2WWFl0

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calpazhan
    calpazhan's avatar
    Erkek

Bir Adanalı olarak söylüyorum hayatımda gördüğüm en cahil, odun vb. insanların özenle toplandığı yer bence. Hele bir Kozan ilçesi var o ayrı bir olay resmen gereksiz insanlar toplanmış oraya. Bu sorunuda çözmeleri eğitimle olabilir ama oda zor.O coğrafyada böyle boş adamlar nasıl yetiştiyse artık iki senede beni bu düşüncelere soktular. Kısacasa CAHİLLER. (İyi insanları yok demiyorum ama bir olasılık vermek gerekirse %70'i bu dediklerimin içinde)

Hayatım Beni Bile Güldüren Bir Oyuncak...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

okulu kazandıgımda adanayı epey araştırmıştım. lakin gidince öyle değil. yaşayın, gezin, mutlaka ads- adanspor maçına gidin :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    calpazhan bunu yazdı

Bir Adanalı olarak söylüyorum hayatımda gördüğüm en cahil, odun vb. insanların özenle toplandığı yer bence. Hele bir Kozan ilçesi var o ayrı bir olay resmen gereksiz insanlar toplanmış oraya. Bu sorunuda çözmeleri eğitimle olabilir ama oda zor.O coğrafyada böyle boş adamlar nasıl yetiştiyse artık iki senede beni bu düşüncelere soktular. Kısacasa CAHİLLER. (İyi insanları yok demiyorum ama bir olasılık vermek gerekirse %70'i bu dediklerimin içinde)

Hocam canını yiyem kozanlıyız yani ayboluyor =D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calpazhan
    calpazhan's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı
    calpazhan bunu yazdı

Hocam canını yiyem kozanlıyız yani ayboluyor =D

Bu benim kendi eleştirim hocam %30'luk kısmındayım diyorsan sorun yok :)

Hayatım Beni Bile Güldüren Bir Oyuncak...
Toplam Hit: 7972 Toplam Mesaj: 62