Adana’Da Yemek Yer Tavsiyesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sosyal medyada meşhur yerlerde kazık oluyor genelde böyle ara yerleri bilmek lazım konu takibimde

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    manglerman bunu yazdı

kebapçı şeyhmus da yemiştim gayet iyi gelmişti :) mezesi bol ayranı iyi. sadece burda yedim diğerlerini bilmiyorum :)

Seyhmus tam carsi merkezde, Inonu parki civarinda, guzeldir.

PanxeR, guvenlik konusunda katilmiyorum, nerelerde gzeiyorsunuz ne yapiyorsunuz ? :) Genelde heyecanli ve atarlidir insanlar ama sana durduk yere kimse zarar vermez, birak adamlar tartissin :) Yemek konusunda katiliyorum, aslinda Adana'da cok zengin bir yemek kulturu vardir ama bunu Antep'teki gibi bir restauranta oturup tatma sansin neredeyse imkansin. Antep'in yaptigi gibi yerel yemeklerin hepsini ticarilesmemis. Tek yol, yerel bir kac arkadasin olacak 3-4 gun Adana'da kalip, onlarin evlerinde annelerinin,teyzelerinin pisirdiklerini yiyeceksin. Ama gidip soyle bir yerel yemekler yiyeyim dersen, Antep derim, Hatay'dan da daha iyidir ayrica :)  Gerci en son Suriyeli din kardeslerimizin hicretinden sonra oralar ne durumda bilmiyorum.

ComputerWolf tarafından 24/Eki/22 10:02 tarihinde düzenlenmiştir

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 1345 Toplam Mesaj: 12
adana yemek tavsiye mekan yemek mola