Admin Hesabı Kapandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Arkadaslar yeni Kullanıcı Oluşturdum Onuda Admin Yaptım Ama PC,yi Kapatıp Açınca Asıl Admin Hesabı Gitti Yeni Açmış Oldugum Admin Hesabında Programlar V.s Şeyler Yok.Asıl Admin Hesabını Nasıl Bulabilirim Ve Etkinleştirebilirim.? Bu benım için cok önemli.

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu sorunu ben yaşadım hocam

okadar aradım nafile

en sonunda tesadüfen açıldı a.q :)

oda şöyle

yeni oturumun adı herneyse genelde guest oluyo

o guest yazısını user yap dai şifre istemez zaten

user de geçerli olmassa admin kullanıcı adını gir açılır  :)

saçma ama bende böle açıldı a.q nebilim :) 

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek
    bilgisayarı yeniden başlat başlarken F8 tusuna bas çek daha sonra gelen ekrandan güvenli mod olarak bilgisayarı başlat.Administrator olarak oturumu aç..Masaüstünden bilgisayarım üzerine gel sağ tuş yönete tıkla açılan pencereden sol tarafta 'Yerel kullanıcılar ve gruplar' a tıkla altından users klasorunü aç burda hesapları görebilirsin ve üzrine gelip sağ tuş özellikler dediğinde bilgilere erişebilirsin yahut yeni kullanıcı ekleyebilirsin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    CaNNi bunu yazdı:
    -----------------------------

bu sorunu ben yaşadım hocam

okadar aradım nafile

en sonunda tesadüfen açıldı a.q :)

oda şöyle

yeni oturumun adı herneyse genelde guest oluyo

o guest yazısını user yap dai şifre istemez zaten

user de geçerli olmassa admin kullanıcı adını gir açılır  :)

saçma ama bende böle açıldı a.q nebilim :) 

Ben her yolu denedığim ıcın Umudum hiç yok geri gelmicek gibi benımki hersey alt ust oldu

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

blutarm bunu yazdı:
    bilgisayarı yeniden başlat başlarken F8 tusuna bas çek daha sonra gelen ekrandan güvenli mod olarak bilgisayarı başlat.Administrator olarak oturumu aç..Masaüstünden bilgisayarım üzerine gel sağ tuş yönete tıkla açılan pencereden sol tarafta 'Yerel kullanıcılar ve gruplar' a tıkla altından users klasorunü aç burda hesapları görebilirsin ve üzrine gelip sağ tuş özellikler dediğinde bilgilere erişebilirsin yahut yeni kullanıcı ekleyebilirsin.

hacım güvenli moddan girsen bile gene gözükmüyo biyerde :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek
    CaNNi bunu yazdı:

blutarm bunu yazdı:
    bilgisayarı yeniden başlat başlarken F8 tusuna bas çek daha sonra gelen ekrandan güvenli mod olarak bilgisayarı başlat.Administrator olarak oturumu aç..Masaüstünden bilgisayarım üzerine gel sağ tuş yönete tıkla açılan pencereden sol tarafta 'Yerel kullanıcılar ve gruplar' a tıkla altından users klasorunü aç burda hesapları görebilirsin ve üzrine gelip sağ tuş özellikler dediğinde bilgilere erişebilirsin yahut yeni kullanıcı ekleyebilirsin.

benim söylediğimi yaptığın taktirde öyle bir kullanıcı varsa görürsün o kullanıcıyı görmemenin imkanı yok... 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    blutarm bunu yazdı:
    CaNNi bunu yazdı:

blutarm bunu yazdı:

benim söylediğimi yaptığın taktirde öyle bir kullanıcı varsa görürsün o kullanıcıyı görmemenin imkanı yok...

usta valla ben onu çok yaptım ama gözükmüyor gerçekten 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek
    CaNNi bunu yazdı:
    blutarm bunu yazdı:
    CaNNi bunu yazdı:

blutarm bunu yazdı:

benim söylediğimi yaptığın taktirde öyle bir kullanıcı varsa görürsün o kullanıcıyı görmemenin imkanı yok...

usta valla ben onu çok yaptım ama gözükmüyor gerçekten 

sistemi güvenli modda administrator olarakmı açıyorsun yoksa oluşturdugun kullanıcı adıylamı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bilgisayarima sag tikla ozelliklerden gelismis e oradan profillere gir , suanki admin hesabiyla , daha onceki admin hesabinin denklestir.document and setting icerisinde onceki admin hesabina ait profil klasoru vardir zaten.Kullandigin isleti sistemi ne.Birde ben programlari belgelerime ulasiyim yeter dersen.document and setting icerisinde onceki admin e ait klasore sag tikla izinlerden tam yetki ve sahiplik ayarlarini yap.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    Diger butun oturumları kapattım adminastor oturumu acıldı ama programlar,bilgiler,vs. hiçbirşey gene yok bombos

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

Başlat > Çalıştır > CONTROL USERPASSWORDS2

Açılan pencerede büyük ihtimalle açamadığını söylediğin admin hesabını göreceksin. Eğer görünüyorsa diğer hesapları sil pc admin ile açılır yine, diğer hesapları silmeden yedeklmen gereken şeyleri unutma.

edit: hocam msn'ini bana pm at sanırım aynı sorunu 1 hafta önce yaşadım... admin hesabım da boş görünüyo demişsin şimdi gördüm..

Metallica Rules
Toplam Hit: 3566 Toplam Mesaj: 18