Adsenseden Para Kazanmak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mith
    mith's avatar
    Erkek

sRcN bunu yazdı:
    -----------------------------

günde ayrılan 1 saat ile düzenli olarak Adsense geliri elde etmen neredeyse imkansız :}

hocam adsense onaylatmak için napmam gerekiyor bi fikir verebilir misin?

blogger den onaylatamadım bi türlü..

google de bulduklarıma göre denedim ama beceremedim :D

Prozac Fan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musa-90
    musa-90's avatar
    Erkek

http://www.000webhost.com/ dan bir web host-hosting alın (ücretsiz) sonra wordprees kurun google adsense üye olun ve reklam kodunu siteye yerleştirin.İşlem Tamma :) Hocam ben daha önceden bu işe kalkışmıştım.Bazen msn den sitenin adresini bütün arkadaşlara gönderiyordum.Yaklaşık günde 3 $ geliyordu.Daha sonra arada ben tıkladım fazla zaman gecmeden 9 $ kadar para olmuştu ve sonunda sahte tıklmadan hesabımı iptal ettiler.Muhtemelen birgün okulda reklamları tıkladım ve aynı IP den,aynı bilgisayardan arkadaşa dolarlarımı göstermek için google adsense hesabımı açtım ertesi gün o kapatma işlemi gerçekleşti :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Şubat ayı içerisinde Adsense kazançlarını konu alan ücretsiz eğitim vereceğimiz bir akademi kurulumu içerisindeyiz. A'dan Z'ye sizi Adsense hesabı satın almaktan tutunda, Adsense' den günlük düzenli 10$ kazanç nasıl yapılır hepsini öğreteceğiz. Biraz bekleyin sadece hazırlıklarımız tam gaz devam etmekte. Akademi açılmadan önce burada bilgi vereceğim. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

sRcN bunu yazdı:

Şubat ayı içerisinde Adsense kazançlarını konu alan ücretsiz eğitim vereceğimiz bir akademi kurulumu içerisindeyiz. A'dan Z'ye sizi Adsense hesabı satın almaktan tutunda, Adsense' den günlük düzenli 10$ kazanç nasıl yapılır hepsini öğreteceğiz. Biraz bekleyin sadece hazırlıklarımız tam gaz devam etmekte. Akademi açılmadan önce burada bilgi vereceğim. 

hacı böle birşeye kesin katılırım.

Peki düzenli olarak günlük kac saat yazmak gerekir.1 saatde 5 makale yazarsın zaten ortalama.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:

sRcN bunu yazdı:

hacı böle birşeye kesin katılırım.

Peki düzenli olarak günlük kac saat yazmak gerekir.1 saatde 5 makale yazarsın zaten ortalama.

iş sadece makale yazıp yayımlayınca olmuyor. Örnek verelim sen en kaliteli ve ucuz ekmeği satıyorsun. Alıcı çıkmazsa kime satacaksın ? Önemli olan alıcı ile satıcının buluşması bizde bunu anlatıcaz...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

musa-90 bunu yazdı:

http://www.000webhost.com/ dan bir web host-hosting alın (ücretsiz) sonra wordprees kurun google adsense üye olun ve reklam kodunu siteye yerleştirin.İşlem Tamma :) Hocam ben daha önceden bu işe kalkışmıştım.Bazen msn den sitenin adresini bütün arkadaşlara gönderiyordum.Yaklaşık günde 3 $ geliyordu.Daha sonra arada ben tıkladım fazla zaman gecmeden 9 $ kadar para olmuştu ve sonunda sahte tıklmadan hesabımı iptal ettiler.Muhtemelen birgün okulda reklamları tıkladım ve aynı IP den,aynı bilgisayardan arkadaşa dolarlarımı göstermek için google adsense hesabımı açtım ertesi gün o kapatma işlemi gerçekleşti :D

benimde var öyle arkadaslarım.Dikkat etmek lazım o konuda.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Adsense öyle 2 günde olmaz belirli bir düzeyde bilgi , birikim , zeka ve tecrübe ister her genç gibi sende adsenseden para kazanmak isteyeceksin çünkü bende istedim bu işlere girdiktek yıllar sonra para kazanmaya başladım eğer azimliysen uğraş çünkü belirli bir süre sonra para kazanamayınca sıkılırsın.Kolay gelsin.

Programmer bunu yazdı:

adsense ni ben hallederim kardeş birde wordpress kur hergün en az 5 makale yayımla sitenin seosuylada gerekirse ilgilenirim ben

hocam banada yardım edermisin :(

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

bir wp blog açıp turizm le ilgili makaler yazabilirsen yani bir turizm sitesi. adsense konuldumu getirisi cok iyi olur tabi biraz zaman alır.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

3-4 sene önce msnden millette tıklata tıklata tek sayfalık otel sayfasından 1sinde 395 $ 2sinde 205$ aldım 3.cü de google oç banlamıştı 85 $da :/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telos00
    telos00's avatar
    Erkek

turızm sitesi ac yabancı milletlerin dikkatlerini cekecek farkı konular bul ,farklılık yarat kesin sonuc alırsın :))

Toplam Hit: 5764 Toplam Mesaj: 51