Adsenseden Para Kazanmak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gerçekten kazanmak istiyorsan sana bir önerim var; tek site üzerinde yoğunlaşma bu sana çok zaman kaybettirir ve sitenin seo'su uçarsa emeklerin boşa gider.Günde 1$ kazandıran 100 site aç keyfine bak ;)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

adsense kritik olaydırçok iyi araştırman lazım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

özellikle niche yani küçük alanlara yönel ve siteyi mutlaka ingilizce yap çok fazla niche site yapabilirsin rekabetin az olduğu kelime gruplarına yönel. atıyorum 20 tane siten olsun günlük hitleri 40 50 olsun duruma göre 15- 20 dolar arası kazanabilirsin.

işte öyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

bu meretten 2 defa para aldim birisinde 50 birisinde 63 dolar seklinde geldi. eskiden WebWizTurk diye bir forum sitem vardi orada iken kazandirmisti ama yaklasik 2 yilde 113 dolar bence pek karli degil :)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

ben bu işi anlamıyorum, herkes küççük bi alana yönel diyor ben mesela karar verdim bina mantolama konusuna yönelcem ama bu konu benim uzmanlık alanım değil. ben ne kadar verimli yazılar yazabilirm ki para için bunu yapmk bana saçma geliyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

rakkoc bunu yazdı:
    -----------------------------

bu meretten 2 defa para aldim birisinde 50 birisinde 63 dolar seklinde geldi. eskiden WebWizTurk diye bir forum sitem vardi orada iken kazandirmisti ama yaklasik 2 yilde 113 dolar bence pek karli degil :)

hey gidi wwt :)

ben bi ara her ay 120$ civarı alıyordum da banlandım :D

yukardaki arkadaşların dediği gibi 1$dan 20 site aç keyfine bak :)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Adsense işine gireceksen eğer yardım ve hediye amaçlı domain ve hostingi ben karşılayım para kazanmaksa amaç.

Ancak para kazanmak için lazımsa site onun için veririm yoksa aha zaten veriyor deyip zevkine açtırma hocam lütfen :)

PM atarsın hocam.

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

Konuyla alakası var diye burdan sorayım dedim. Adsense hesabı nerden açılıyor? Açılırken websitenin olması gerekiyor mu yoksa sonradan websitesi eklesen olur mu ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

açılan 20 niche siteye günde 5 makaleden 100 makale girmen gerekir minimum bir makale 5 dk alsa 500 dk. yapar. Buda 8 Saat 33 Dk. yapar adam 1 saatim var diyor. Ayrıca iş sadece makale ile bitmez bunun SEO su var, backlinki var, sosyal medyası var. Var allah var... Öyle 20 siteyi açayım gunluk 2$ kazanayım her birinden devri değil bu işi ciddiye alıp pc başında mesai yapmadığın sürece kazanman neredeyse imkansız. Sabah 09:00 gece 02:00 mesai yapıyorum ben pc başında gunde 2 saat kendime zor zaman ayırıyorum. 3.000 $ üzeri aylık adsense gelirim var. Devir değişti eskisi gibi bi site açalım ordan kazanalım devride bitti. İşi ciddiye alıp bununla ilgili ciddi çalışmalar yapmazsan kazanç hayal...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

sRcN bunu yazdı:

açılan 20 niche siteye günde 5 makaleden 100 makale girmen gerekir minimum bir makale 5 dk alsa 500 dk. yapar. Buda 8 Saat 33 Dk. yapar adam 1 saatim var diyor. Ayrıca iş sadece makale ile bitmez bunun SEO su var, backlinki var, sosyal medyası var. Var allah var... Öyle 20 siteyi açayım gunluk 2$ kazanayım her birinden devri değil bu işi ciddiye alıp pc başında mesai yapmadığın sürece kazanman neredeyse imkansız. Sabah 09:00 gece 02:00 mesai yapıyorum ben pc başında gunde 2 saat kendime zor zaman ayırıyorum. 3.000 $ üzeri aylık adsense gelirim var. Devir değişti eskisi gibi bi site açalım ordan kazanalım devride bitti. İşi ciddiye alıp bununla ilgili ciddi çalışmalar yapmazsan kazanç hayal...

hacı öğrenci adama borç ver olsun bitsin :)

Toplam Hit: 5751 Toplam Mesaj: 51