folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder ADSL Kullanan Varmı Aranızda?????

ADSL Kullanan Varmı Aranızda?????

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Abi bi şey soracam eğer varsa adsl kullanan biraz açıklama yapabilirmi????

ama öle anlamını filan istemiyorum :)))

fiyat ne kadar ödüyosunuz... bağlantı için ne kadar üçret ödediniz... Hızı nedir??????

bunları soruyorum yardımcı olursanız çok sevinecem saolun :)))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIZILYILDIZ
    KIZILYILDIZ's avatar
    Erkek
    bizim şirkette var.
    hızı 128 üç bilgisayar bağlı cillop gibi çalışıyo.
    bence kablodan daha iyi.
    şu 45 milyon ödüyoz ama bağlantı ücretlerini falan bilmiyom çünkü bu eskiden alınan bişeydi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    aslinda 128k icin 45 milyon fazla
    ama dial-up'dan iyidir
    en azindan tel faturasi derdi yok
    sabit fiyat
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkanotoel
    volkanotoel's avatar
    Erkek
    moruk donanımcıyım diyosun adsl nedir bilmiyosun nasıl olur kaç paradır bilmiyosun YAA
    Asymmetric Digital Subscriber Line açılım bu bunla başlayalım portlar yeni yeni açılmaya başladı 128 lik istiyosan yani 16kb/sn bunun fiyatı aylık sürekli bağlantı 49 milyon artı yeni bağlattıkları zaman 1 kerelik 17 milyon faturana bağlanma ücreti yansıyo sonrasında hep 49 milyon ödüyorsun +bide modem alacaksın buda sana tam fiyat verim benim donanımcı arkadaşım:))) usb+ethernet girişli modem 8Mbite kadar destekliyo 88$+KDV yok ben sadece USB istiyorum etherneti ne yapıcam tek bilgisayarım var veyada arkadaşım bana makinasını getirmez dersen 65$+KDV yede USB li modem bulursun artık öğrenmen gereken bişey kalmadı sadece telekomun portunu+ sana form doldurman için gelmesini bekleyeceksin

BİDE NİCKİNİ DEĞİŞTİR BE ABİ .....:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SCOOP
    SCOOP's avatar
    Erkek
    Olm sen git banlı banlı dolaşma piyasada öyle gel.Maalesef ADSL yi öyle donanımcılar satmıyo.Süper TT da her yere dağıtmadığı için heryere herkes alamıyo tamam mı bandajlı arkadaşım.Hade

www.fulloyun.com Gerçek Oyuncuların Sitesi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Bana vak volkan**** saygı çercevesinde buları yazyorum değişik sebeplerden dolayı!!!! Yoksa tarzım daha farklı olurdu!!!!

-------------
    ama öle anlamını filan istemiyorum :)))
    -------------

Ben burada sadece ücretinin ne olduğunu sordum bilmem gözlerinin orayı görebilecek kadar yeteneği varmı!!!

okuyamıyosan istersen heceleyim mi?????

Sanamı soracam nikimi ne yapacağımı....

Arkadaşın makinayı getirmez, etherneti ne yapacam....

senin o dediğin kartı ben günde 30 tane bilgisayara takıyom haberin varmı!!!!

bana demagoji yapma

tamamı velet!!!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    KIZILYILDIZ bunu yazdı:
    -----------------------------
    bizim şirkette var.
    hızı 128 üç bilgisayar bağlı cillop gibi çalışıyo.
    bence kablodan daha iyi.
    şu 45 milyon ödüyoz ama bağlantı ücretlerini falan bilmiyom çünkü bu eskiden alınan bişeydi.
    -----------------------------

BAk kızılyıldız fıstık gibi cevap vermiş!!!!!

Ben ne soruyomuşum fiyat

o nedemiş???

45 milyon!!!

Olay budur!!!

Laf yok, Gevezelik Yok, Olay budur işte!!!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Baslik altina
    Ciddi cevablar yazarsaniz sevinirim..
    adam soru sormus, sahsina
    Laf yetisdirmeyi birakinda soruya cevab verin
    o yeterli,

Rene ADSL hakkinda genis bilgi verirdim ama
    Yurtdisindaki Olaylar ile türkiye farkli oldugundan dolayi oradaki fiyatlari bilemicem,

Laaaaaan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    Saol kabus..

benimde zaten gereğindende fazla bilgim var bu konuda sadece sorduğum kullananlar ne kadar ücret ödüyorlardı!!!!!

Herif nereden nereye getirdi konuyu..

yok modem alacakmışız ethernet kartı takacakmışz, arkadaşla bağlıyacakmışız... bilmiyoki o dediği sistemden g10 tane yapıyom...

Neyse değer verilmeyen kişilerle uğraşmaya değmez!!!!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    mal maldır abü kesin başka sitenin elemanıdır.
    gelmiştir saçmalmaya..

ftw
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek

marmarise yeni geliyor ve bizim pederle kuzen ortak aldılar ihaleyi tam olarak olayı anlatayım

dsl sadece telekomun kullanıdıgı hatta özel bir dijital santral takılmasından ibaret

bu santralın yanii en büyüğü 96 kapasiteli yanii 21 milyarlık tek verici 96 aboneyi besleyebiliyor

eğer sizin hattınız dsl olarak kullanılacaksa telekom çıkışından sonra seri olarak dsl santraline bağlanması gerekiyor

128 kb/sec olarak en alt seviye bağlantıyı gercekleştirebiliyorsunuz bunun aylık ücreti burda marmarisde 49 milyon olarak belirlendi su anda

512 kb/sec a kadar destekliyor su anda kullandığımız santral

tabiiki T1 bağlantıları için farklı bir takım yollar kullanılıyor ancak soruyu soran arkadaş zaten bunların hepsini biliyordur diye yazmıyorum :P

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
Toplam Hit: 11210 Toplam Mesaj: 42