folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder After Effects 7.0 Türkçe Görsel Eğitim Seti 2CD

After Effects 7.0 Türkçe Görsel Eğitim Seti 2CD

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

kısıtlamalı sürüm diye görsel eğitim seri numarası istiyo ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

SivilPadisah bunu yazdı:
    -----------------------------

görüntü yok malesef..

affer effects 7.0 yükleyip başlayın çalışmaya

Download için tıklayın - Key için tıklayın

Alternatif download linki
    http://rapidshare.com/files/10896646...ssional_sh.rar

Görüntü yok demek nedir üstadım açıklarmısın biraz ?

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThundeR
    ThundeR's avatar
    Erkek

lisans işlemini nasıl yapıcaz ??

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Eeee ?

Lisans olmadan dersleri izleyemiyoruz lisans nerde ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

buyrun direk linkler

www.heyeti.com/indir/AfterEffect/After_Effects_7.0_gorsel_www.heyeti.com.part01.rar

www.heyeti.com/indir/AfterEffect/After_Effects_7.0_gorsel_www.heyeti.com.part02.rar

www.heyeti.com/indir/AfterEffect/After_Effects_7.0_gorsel_www.heyeti.com.part03.rar

www.heyeti.com/indir/AfterEffect/After_Effects_7.0_gorsel_www.heyeti.com.part04.rar

www.heyeti.com/indir/AfterEffect/After_Effects_7.0_gorsel_www.heyeti.com.part05.rar

www.heyeti.com/indir/AfterEffect/After_Effects_7.0_gorsel_www.heyeti.com.part06.rar

www.heyeti.com/indir/AfterEffect/After_Effects_7.0_gorsel_www.heyeti.com.part07.rar

www.heyeti.com/indir/AfterEffect/After_Effects_7.0_gorsel_www.heyeti.com.part08.rar

www.heyeti.com/indir/AfterEffect/After_Effects_7.0_gorsel_www.heyeti.com.part09.rar

www.heyeti.com/indir/AfterEffect/After_Effects_7.0_gorsel_www.heyeti.com.part10.rar

www.heyeti.com/indir/AfterEffect/After_Effects_7.0_gorsel_www.heyeti.com.part11.rar

www.heyeti.com/indir/AfterEffect/After_Effects_7.0_gorsel_www.heyeti.com.part12.rar

www.heyeti.com/indir/AfterEffect/After_Effects_7.0_gorsel_www.heyeti.com.part13.rar

www.heyeti.com/indir/AfterEffect/Adobe.After.Effects.v7.0.Professional_sh_www.heyeti.com.rar

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

E verdin linkleri ortadan kayboldun ?

Ya adam gibi seriali ver yada bi daha adam gibi bakmadığın bilmediğin bişiyi paylaşma!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

E verdin linkleri ortadan kayboldun ?

Ya adam gibi seriali ver yada bi daha adam gibi bakmadığın bilmediğin bişiyi paylaşma!

unutmuşum konuyu k. bakma benim aldığım yerde yazmıyordu serial fln konuyu açarken indiriyordum bende

http://www.odaneki.net/egitim-dokuman/1872-after-effects-gorsel-egitim-set-after-effects.html

burda crack var, ama link ölmüş - yenilerler yeniden umarım, bir tane var onu deniyelim gene bi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kral_Benim
    Kral_Benim's avatar
    Erkek

bükeyin kimi iyi bumu fikri olan söylesin ona göre başlıyalım arkadaşlar? paylaşan arkadaşa teşekkür crack serial diyip durmayın google yazsan 50 tane çıkar adam paylaşayım demiş bir şeyi unutmuş hemen küfür eder gibi yorum yazmayın neyse dediğim gibi bu setmi iyi bükeyin yaptığımı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

herhangi bir iso gostericisiyle acin. uzundsoya adli bir exe var calıştırım, help registirasyon, sonra tel ile deyin, sallamasyon numara girin, oluyore. xD

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

guzel paylasim (:

**EbMaRtEu**
Toplam Hit: 8941 Toplam Mesaj: 30