folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akbank Kredi Borcu Kapama!!!

Akbank Kredi Borcu Kapama!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    greenboy2
    greenboy2's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar akbanktan 24 ay taksitli ihtiyac kredisi çektim henüz 9 taksidini ödedim kalan 15 taksidi komple yatırsam bana bir faydası olurmu... yani faizden falan düşme olayı olurmu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar benide bilgilendirirse çok sevinirim...

Ben Nezaman Tahttan İndim ki... Siz Kral Oldunuz... Susarsam Çatışma... Konuşursam Savaş... Yazarsam Destan... SEVERSEM DEVRİM OLUR...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

bilmiyorum ama olur sanırım. 

onun dışında çok iyi bi şey olur; akbank beyaz listeye alır seni :) bir daha ki kredi başvuruların daha hızlı ve yüksek meblağlarla olur. 

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

bir nebze olsun olur tabii, en güzeli gidip akbanka sormak olur senin için.

geçen gün kredi kartına akbank bloke koymuş, önceden bir esnek hesabım vardı akbank da nasıl olmuşsa sadece 1 kuruş borcum kalmış :) 1 kuruş borcum yüzünden adiler kredi kartına bloke koydular. Gittim 10 kuruş verdim de blokeyi kaldırdılar :)

aklıma geldi birden, banka değil mi alayının :)

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

vadesinden önce toplu ödemelerde anaparaya uygulanacak faizin oranı düşer. Yani örneğin 5000 TL ödemek yerine 4800 TL gibi ödeme yaparsın...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    greenboy2
    greenboy2's avatar
    Erkek

teşekürler arkadaşlar...

Ben Nezaman Tahttan İndim ki... Siz Kral Oldunuz... Susarsam Çatışma... Konuşursam Savaş... Yazarsam Destan... SEVERSEM DEVRİM OLUR...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Anaparaya ödeyeceğin faiz oranı düşer ama genelde bankalar erken kapamalarda %2 cezai uygulama yapar

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

2 sene için belli bir miktar sigorta parasıda aldılar senden.

kapatırken kalan 1 seneyi geri isteyebiliyorsun bunuda unutma. Mesela 70er tlden 140tl kesmişlerse 70tl yi iade etmek zorundalarmış . Bende birisinden duydum. Araştır istersen.

İmzalamazsam ne olcak?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

hocam git venzedekine bile sorsan alırsın cevabını.. ben ing den gezmek 3bin kredi çekmiştim 3150 olarak geri ödicektim 6 ayda, geziden dönünce elimde 1500küsür lira vardı dedim 3 aylığını kapatayım , 50-60 lira indirim yaptılar ödemelerimde.. zaten 150 lira faiz ödicektim onunda yarısını ödememiş oldum bölece.. akbank ta ing misaliyse yarın git sor bence :D

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

vade sayısı azaldığından daha az miktar ödeyeceksin. finansbankta test edildi onaylandı. vezneye gitmeden müşteri temsilcisine git. durumu anlat. düzenleme yapması gerekiyor. yoksa senin yatırdığın para kredi hesabına aktarılıyor ve zamanı geldiğinde hesaptan alınıyor para. yani düzenleme gerekiyor. diye hatırlıyorum. çağrı merkezini ara yada şubeye git.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

faizini ödemişin zaten hocam bence hiç elleme

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

2 sene için belli bir miktar sigorta parasıda aldılar senden.

kapatırken kalan 1 seneyi geri isteyebiliyorsun bunuda unutma. Mesela 70er tlden 140tl kesmişlerse 70tl yi iade etmek zorundalarmış . Bende birisinden duydum. Araştır istersen.

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
Toplam Hit: 4096 Toplam Mesaj: 17