Akılsız Telefon Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı
    Naruto bunu yazdı

hocam bu çok güzel  symbian sisteme sahib  

http://socialbarrel.com/wp-content/uploads/2011/09/symbian-still-dominant-in-europe-htc-beats-samsung.jpg

ikinci el wp 520 al. Aletin vidalarını sök ve kamera modülünü sök yeniden tak. Al sana kamerasız telefon.

Ne uğraşacak alsın bi tane çivi ve çekiç kameranın merceğine ufak bi tıklatsın olay tamam. 

Böyle sokabilirmiyim askeriyeye :d

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Askerde kameralı telefon biraz değişkendir. Gideceğin yere bağlı. Tahribat'tan iPhone sokanlar vardı gerisini sen düşün. Önce bi git ortamı gör baktın kimse siklemiyor evdekiler kargoyla yollar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @nevoRapat , XD yeni gelen kuralla birlikte, törenle alıyorlar nizamiye kapısından. ╥﹏╥

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Beyler benim soru kaynadi bir cevap geldi samsungtan sony ericsondan nokiadan htcden vs yokmu akilsiz telefon tavsiyesi 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek

Sony Ericson w810i 

dene pişman olmazsın

https://www.youtube.com/watch?v=aCZMeWIraY8

DuPi tarafından 22/Şub/16 22:57 tarihinde düzenlenmiştir

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

Beyler benim soru kaynadi bir cevap geldi samsungtan sony ericsondan nokiadan htcden vs yokmu akilsiz telefon tavsiyesi 

Başka üretici yok ki zaten tuşlu telefon üreten? Blackberry alacaksın o zaman. Oda akılsız sayılır. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

Başka üretici yok ki zaten tuşlu telefon üreten? Blackberry alacaksın o zaman. Oda akılsız sayılır. 

Hangi modelini önerirsn hocam ucuz yollu 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

s3 mini al hocam. istediklerinden bulamazsın.

SkynetX tarafından 22/Şub/16 23:55 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ben askere giderken nokia 6030 götürdüm. tuşlu akılsız. ama nete ve fbye girebiliyordum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

ben askere giderken nokia 6030 götürdüm. tuşlu akılsız. ama nete ve fbye girebiliyordum.

Sanırım bu gidilen yere göre değişiyor. Arkadaşım gitti iPhone 6 kullanıyor şuan. Komutan elinizde görmeyeyimde ne bok yerseniz yiyin demiş. Her gün video çekip atıyor.

Toplam Hit: 2628 Toplam Mesaj: 23
cep telefonu akılsız