folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akp Binasındaki Motifler?

Akp Binasındaki Motifler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    th3Abdo bunu yazdı:
    -----------------------------
    yorumsuz , tartismayi uzatip gerilmeye gerek yok , eğer birazcık düşünce gücün olsaydı anlardın her zaman doğru olan mantıklı olmuyor , neyse forumda bu tür tartışmalar yasak...
    sana yazımın sonunda kardeşim demiştim ya onu geri alıyorum.ayrıca ne demek senin biraz düşünce gücün olsaydı.sen ne demek istiyon birader hem uzatmayalım diyosun hemde bana beyinsiz demek istiyosun.işte senin gibi geri kafalı zihniyetler yüzünden millet birbirine giriyor.ayrıca o lafını geri al özür dile konuyu öyle kapatalım.

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    bi motif icin birbirinizi yemeyin beyler ayıptır

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    DkN bunu yazdı:
    bi motif icin birbirinizi yemeyin beyler ayıptır
    yok canım kardeşim ne yiycez birbirimizi. herkes gibi ende görüşlerimi yazdım adam bana düşünce gücün yok yani beyinsiz demiş özür dilesin kapansın konu. bi dahada dikkat etsin yazdıklarına

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    ha bu tayip yüzünden değermi uşaklar yatın bu saatte rüyalarınızda kızlar olsun daa ben 23ünü düşünüyorum kızlarla olmak nası bişey :))))

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    79adam
    79adam's avatar
    Erkek
    el insan akp nin genel merkezinde kullandığı bütün işaretler mason localarında aynen kullanılmakta.
    bu işaretlerin hiç biri Türk - islam kültüründe  yer almadı.

Tayyibin amacı türkiyede siyonizmin kökünü kurmak...

takılınsın
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

lan ben israil dalgası demedim "israil dalgasına benziyo dimi?" die sordum :D v selçuklu dalgası olldunu örendim bilmemk diil örenmemk aip xD

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stoneowenman
    stoneowenman's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar hepinizin fikrine saygı duymak zorundayım ancak hepinizin fikrinin doğru olduğunu söyliyemiyicem.Bu yıldız Selçuklu Döneminden kalma simge bir yıldızdır.İsrail'ille savaşmış hasta adamı ayakta tutmaya çalışan Abdulhamit dahi  jöntürkler tarafından tahttan indirildiğinde Beylerbeyi sarayına konmuş,kendiside bu sarayda kendine bir çalışma masası hazırlamıştır.Kendisi anti-siyonisttir.Kendi çalışma masasının üstünde aynı motifi görmek mümkündür.Davud yıldızıda içte birleşen karakterler yani çizgiler olmalıdır.Oda kutsal toprakları simge eder teşekkür ederim....

optimize edilmiş çıkarlar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    ayni motif istanbulda eminonu iskelesinden sirkecideki askeri depolara sahilden giderken bilmemne kasri var onun kapi ve duvarlarindada var.(world press center swissotel olarak gecio)

hız emniyettir...!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    world press center swissotel selçuklu hakanı alparslanın soyundan gelio zati :=)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    bizene ya adamın binası .bizi germezki.istediği şekli yapar.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 5742 Toplam Mesaj: 48