Akp Zihniyeti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Chp nin turban yasagi ile ilgili mahkemeye basvurdugunu bile unutan "balik hafızalı" bir milletiz 

Haklısın bu millet kendi füzesiyle kendi askerinin koruduğu türbeyi vurdurtacak kadar şerefsiz olanları unutacak(!)

xxx
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

o olayı hatırlıyorum cumhuriyet üniveristesinde olmuştu.

sebep çok ilginç başörtülü birinci olamaz kıskançlıkta son nokta.

videoda kesintiler var biri daha geliyordu hemşirelerden neyse işte...

giyimin ne önemi var,  açık yada kapalı

insan mı ona bakın

AKP ye neden veriliyor diye merak edenlere bir örnek işte.

eskiden böyleydi.

hatta kız 6 sene tıp okumuş son 2 ay kala mezuniyetine başörtüsünden dolayı okuldan atılmıştı istanbulda

yaşı küçükler hatırlamaz tabi.

Şimdiki yeni yetmeler akıl yürütüyor bilmeden.

Bİz okula girerken arkadaşlarımın  kapıdan çevrilmesi hiç güzel değildi.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

edit: sikerm ya laf anlat anlat anlamıyolar amk

Kutikula tarafından 29/Mar/14 00:53 tarihinde düzenlenmiştir

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek

Sanırm bu videodan bahsediliyor 1995: http://www.youtube.com/watch?v=H9b43_1ATQg

Herşey biyana geçmiş gitmiş diyeceğim fakat yıl olmuş 2014 chpnin bu tarz yobaz yaklaşımlarını hala görünce tiksiniyorum be abi..Bu millet 60 yıldır chp yi başa getirmiyorsa var bir sebebi. bi bokluk chp de var yani bu millette değil..

http://www.youtube.com/watch?v=DAy4b1tWti8

İnançsız arkadaşlar şuna sevinmeli: Tayyip ılımlılaştırılmış bir adam..

Fakat Tayyibin karşısındaki chp ye gönül veren Müslüman vatandaşlar chp zihniyetini hala anlayamıyormu merak ediyorum.

Aziz nesin diyorki: "Bir insan hem müslümanım hem laikim diyorsa ya sahtekardir yada ahmaktır." : https://www.facebook.com/photo.php?v=424747330993538

Bu söz şöyle değiştirilmeli: "Bir insan hem Müslümanım hemde chpye oy veriyorum diyorsa ya sahtekardir yada ahmaktır."

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    EMRE955 bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Chp nin turban yasagi ile ilgili mahkemeye basvurdugunu bile unutan "balik hafızalı" bir milletiz 

Haklısın bu millet kendi füzesiyle kendi askerinin koruduğu türbeyi vurdurtacak kadar şerefsiz olanları unutacak(!)

Ses kaydini nerenle dinledin. yanlis dinlemissin bidaha dinle oyle gel. Konuyla ne alaka onu da cozemedim ama ayip olmasin ici bos da olsa insana saygımız sonsuz.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek
    ProBilisim bunu yazdı

Sanırm bu videodan bahsediliyor 1995: http://www.youtube.com/watch?v=H9b43_1ATQg

Herşey biyana geçmiş gitmiş diyeceğim fakat yıl olmuş 2014 chpnin bu tarz yobaz yaklaşımlarını hala görünce tiksiniyorum be abi..Bu millet 60 yıldır chp yi başa getirmiyorsa var bir sebebi. bi bokluk chp de var yani bu millette değil..

http://www.youtube.com/watch?v=DAy4b1tWti8

İnançsız arkadaşlar şuna sevinmeli: Tayyip ılımlılaştırılmış bir adam..

Fakat Tayyibin karşısındaki chp ye gönül veren Müslüman vatandaşlar chp zihniyetini hala anlayamıyormu merak ediyorum.

Aziz nesin diyorki: "Bir insan hem müslümanım hem laikim diyorsa ya sahtekardir yada ahmaktır." : https://www.facebook.com/photo.php?v=424747330993538

Bu söz şöyle değiştirilmeli: "Bir insan hem Müslümanım hemde chpye oy veriyorum diyorsa ya sahtekardir yada ahmaktır."

Ya harbiden komiksiniz. Chp artık sol bir parti değil ki. Şuan kendimi Anap'a oy veriyor gibi hissediyorum. Cehape zihniyeti diye diye diye herif işledi milletin kafasına. Türban yasağını en şiddetli uygulayan Kenan Evren'dir. En iyi kullanan da Akape oldu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Hocam seni severim alınma darılma, Sonradan Başını örtenler götünü açmaya başladı ;)

HoLyCat tarafından 29/Mar/14 01:06 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

@kutikula

kızmadığımızı nerden biliyorsun

yasaklamalardan memnun değilim.

ama iş artık parti seçim meselesini aştı. devlet güvenliği gibi çok önemli bir konuya geldi

twitter kapatıldığında çok şaşırmıştım. facebook duruyor bu niye  kapandı dedim.

Sonradan işin yüzü ortaya çıktı. Twitter şirketi her ülkedeki mahkemeleri tanırken senin ülkendekini tanımıyor.

benim ülkemi saymayanı ben hiç saymam.  verilen tepkiyi haklı buldum.

youtube kapatılıncada ne oluyor ya dedim. yine facebook kapanır bekliyordum :)

sonra açıklama geldi gizli devlet konuşmaları ifşa edilmiş. devlet oh iyiki yayınladınmı diyecekti.

bunlar uzun süre zaten böyle kalmaz seçim sonrası eski düzen olur

ama birazda ülke olarak kendini belli edeceksin.

Zaten kasetler falan durumu biliyorsunuz ne haldeyiz birde bunlar mı devreye girsin. millet zaten uzaktan ateşi göster parlıyor.

Coşkulu bir milletiz güzelde her abuk sabuk şeye de atlanmaz. biraz anlayıp dinleyin.

Tek vatanını seven sizsiniz sanki. İçim kan ağlıyor bazen tiye alsamda (ses kısılması olayına az gülmedim)

ama soğuk kanlı olmamız gereken bir dönemden geçiyoruz

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Hocam seni severim alınma darılma, Sonradan Başını örtenler götünü açmaya başladı ;)

Onlarin ki de iclerindeki orospuluk potansiyelinin asiri olmasindan kanka. Benim icin kapali acik bi onemi yok benim icin gorusunde samimi olmasi onemli. Annem kapali evlenecegim kiz acik. Hayatimdaki en degerleri 2 kadin. Niye basortusu mevzu acildi la bu forumda "Arifin Manchester a attigi golu ariyordum"

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

zaten saniye 2,46 da kendiside söylemiş . zaten biz bu şekilde öğrenim gördük diye.. kısıtlayan olmamış bunları. ozamanda kendi kendilerine triplenmişler.. başörtü siyaseti işte.

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
Toplam Hit: 5366 Toplam Mesaj: 58