folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder AKP‘Den Son Bomba Reklam [Zombi Temalı]

AKP‘Den Son Bomba Reklam [Zombi Temalı]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Her siyasi görüşe sahip insan TBT de olabilir. 

Fakat bir TBT li nasıl AllahlaKandırmaPartisi ni tutabilir ? Nasıl bu katillere , bu hırsızlara , bu vatan hainlerine oy verebilir. 

Adam kandırmak bu kadar mı kolay? Bugün bir suç işlediler. Demokrasinin işlemesini bir kez daha engelleyip fezrekeleri okutmadılar. 

İşte siz bu soysuzları koruyarak kendinizi küçük düşürüyorsunuz yapmayın bunu.

Hocam imzanı değiştirir misin, insan cahil de olabilir illa hain olması gerekmez

Biraz dikkat çeksin hocam. İmkan sağlamakta destek olmakta.

AKP ye oy atan kişiler suçlulara yardım ve yataklık etmektedirler. 

Bunun bilincinde olsunlar. 

Gün gelecek o vatansızları hapislerde çürürken göreceğiz. O güne kadar savaşmaya devam.

PanxeR tarafından 19/Mar/14 21:03 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Akp iyi olmayabilir ama ona bir alternatif parti bulamadiginiz takdirde yanlista olsa çoğu kişi oy vermeye devam edecek

Not: bu benim fikrim olduğu için değil, sosyoloji okuyanlara sorun toplum psikolojisi bunu gösteriyor

Mhp eski yaptiklarindan kaybediyor

Chp nin tutumu belli zaten ne kadarda başörtülü kişiyle reklamda çekse de yemez kimse 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Akp iyi olmayabilir ama ona bir alternatif parti bulamadiginiz takdirde yanlista olsa çoğu kişi oy vermeye devam edecek

Not: bu benim fikrim olduğu için değil, sosyoloji okuyanlara sorun toplum psikolojisi bunu gösteriyor

Chp nin tutumu belli zaten ne kadarda başörtülü kişiyle reklamda çekse de yemez kimse 

haram yemek daha mantıklı hmm... haklısın başörtüsüyle kurtarır tüm günahları.

ArduouS tarafından 19/Mar/14 21:20 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Her siyasi görüşe sahip insan TBT de olabilir. 

Fakat bir TBT li nasıl AllahlaKandırmaPartisi ni tutabilir ? Nasıl bu katillere , bu hırsızlara , bu vatan hainlerine oy verebilir. 

Adam kandırmak bu kadar mı kolay? Bugün bir suç işlediler. Demokrasinin işlemesini bir kez daha engelleyip fezrekeleri okutmadılar. 

İşte siz bu soysuzları koruyarak kendinizi küçük düşürüyorsunuz yapmayın bunu.

Hocam imzanı değiştirir misin, insan cahil de olabilir illa hain olması gerekmez

Biraz dikkat çeksin hocam. İmkan sağlamakta destek olmakta.

AKP ye oy atan kişiler suçlulara yardım ve yataklık etmektedirler. 

Bunun bilincinde olsunlar. 

Gün gelecek o vatansızları hapislerde çürürken göreceğiz. O güne kadar savaşmaya devam.

hacı tebrik ederim seni imzan gayet yerinde olmuş hacı tebrik ederim seni
    imzan yüzünden sana çıkışan olursa onlara şunu söyle abd büyük elçisi tayibi hapiste ziyaret etmeden önce bir kaç kişiyi daha ziyaret etmişti
    biri haydar baştı ona abd kucağına oturması karşılığında cumhur başkanlığını önermişti o adam neden kabul etmedide tayip balıklama atladı 

gene imzana laf edenler olursa şunuda belirt teroristleri meclise sokan abd baskısıyla akp dir hangi vatansever bunu yapar yada ab gircez diye ülke zenginliklerini özelleştirip gavura peşkeş çeker 

onekine?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    ArduouS bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Lütfen sadece muhalefet olacağım diye yazmayín.özelikle not diye ekledim hala sonuç aynı.

sev sevme gerçekleri  söylüyorum

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Şimdi "ak parti yanlışta olsa..." diye başlayıp ak partiye alternatif mi aramamız gerektiğini  söylemiş  hocam o sosyolog bozuntuları?

"ona alternatif bulamazsanız yanlışta olsa çoğu kişi oy vermeye devam edecek" nedir ya? :D

Siyaseti sevmem,oy kullanmıyorum diyeni görüyorum saygı da duyuyorum ama bu nedir nasıl saçmalıktır..

Gözünü seveyim her başlıkta rast geliyorum ondan bundan duyduğunu yazma git oku,araştır kendi fikrin olsun ablacım.O sosyologlar nerde okuyor,nerden buluyosun bu insanları?Çok mu şanssız bir insansın bunlar mı denk geliyor,çekiyor mu nedir?

HolyReform tarafından 19/Mar/14 21:31 tarihinde düzenlenmiştir

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Sadece komik.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Lütfen sadece muhalefet olacağım diye yazmayín.özelikle not diye ekledim hala sonuç aynı.

sev sevme gerçekleri  söylüyorum

Halk cahil diye akp çakmaya devam etsin ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

şu konuları görmekten bunalanlar ?  zaten sosyal medyada her bir köede fıçkırıyolar resmen.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halat
    halat's avatar
    Erkek

İstediğiniz kadar ileri geri konuşun, halkı aşağılayın , şımarık çocuk  rolüne bürünün, üste çıkmaya çalışın, iftira atın , paralel hat çekin vs ; o aşağıladığınız insanların seçtiği idareciler tarafından yönetilecek bu ülke. Burada  ne dense boş. Madem milletin iradesinden hoşnut değilsiniz gidin kendinize yeni yaşam alanları bulun, yeni komünler oluşturun. Zaten ilk fırsattta bırakıp gitmek isteyenler de bir hayli var galiba. Diğer türlü bu cahillerin seçtiği insanların idaresi altında olmak, hergün biraz daha süründürür insanı değil mi ? Ya bir de düşünsenize hergün bu insanlarla aynı taşıtlarda seyahat etmek, aynı ortamlarda bulunmak , alışveriş yapmak felan çekilecek dert değil :)

Toplam Hit: 14335 Toplam Mesaj: 112