Aksiyon Kamerası Öneri (Ekonomik:)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

xiaomi. başka hiçbir marka önermem. sjcam ile aralarında dağlar kadar fark var. karşılaştırma yada inceleme videolarına bak anlarsın. gearbest'te 78 dolar. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Dolar çok oynamaz oynasa da 5-10tl farkediyor.

almak isteyen arkadaşların yapması gerekeni söylüyorum. Ürünü seçip siparişi tamamlayın ödemeyi filan yapın. Satıcıya aynen şöyle bir mesaj atın

kargo paketine lütfen 25$ yazar mısın.

Hemen cvp geliyor zaten. Adamlar bizim gümrüğü bildikleri için zaten düşük gösteriyorlar

10günde geldi benim aksiyon kamera. Gerçekten iyi kaliteli tavsiye ederim. Gümrüğe filan da takılmıyor dert etmeyin. Takılsa bile yenisini gönderir sorun yok

tosun başkan karşıdaki adama 25 $ yazması için net bir dille ingilizce yazma imkanın varmı acaba :) translatten yapıyorum tekrar türkçeye çevirince ahiret sorusu gibi birşey çıkıyor ortaya ondan en iyisini müritler bilir dedim :D Tosun başkanımız görmeden başkası görürse o da cevap verebilir lütfen :) saygılar.. selamlar.. hörmetler..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    diplomali-issiz bunu yazdı
    tosun bunu yazdı

Dolar çok oynamaz oynasa da 5-10tl farkediyor.

almak isteyen arkadaşların yapması gerekeni söylüyorum. Ürünü seçip siparişi tamamlayın ödemeyi filan yapın. Satıcıya aynen şöyle bir mesaj atın

kargo paketine lütfen 25$ yazar mısın.

Hemen cvp geliyor zaten. Adamlar bizim gümrüğü bildikleri için zaten düşük gösteriyorlar

10günde geldi benim aksiyon kamera. Gerçekten iyi kaliteli tavsiye ederim. Gümrüğe filan da takılmıyor dert etmeyin. Takılsa bile yenisini gönderir sorun yok

tosun başkan karşıdaki adama 25 $ yazması için net bir dille ingilizce yazma imkanın varmı acaba :) translatten yapıyorum tekrar türkçeye çevirince ahiret sorusu gibi birşey çıkıyor ortaya ondan en iyisini müritler bilir dedim :D Tosun başkanımız görmeden başkası görürse o da cevap verebilir lütfen :) saygılar.. selamlar.. hörmetler..

çok iyi ingilizce bilmen gerekmiyor, adamlar anlıyor zaten.

"write 25$ please" yazsan yeterli.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xiaomi almalısın. Zira Sony marka kamera kullanmışlar. Malzeme kalitesi üst seviye. 60 dolar olması gerek fiyatının.

https://www.youtube.com/watch?v=D9vEO3lU8AI

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bununla faceden canlı yayın olurmu :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

http://www.dx.com/p/eoscn-h9-wifi-2-12mp-uhd-4k-action-camera-30m-waterproof-w-170-ultra-wide-fish-eye-lens-silver-406105

Bu cihazdan aldıydım geçen sene çok da memnun kaldım tavsiye ederim.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msy
    msy's avatar
    Erkek

SJCAM M20 yi tavsiye ederim gerçekten fiyatına göre çok iyi görüntü alabilirsin. yavaş çekim telefondan bağlanabiliyorsun vs özellikleri çok iyi.

http://www.msy.kim/sjcam-m20-aksiyon-kamera-inceleme/

http://msy.kim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

bununla faceden canlı yayın olurmu :D

valla bende merak ettim. oluyomuş : https://www.youtube.com/watch?v=nuSJb2224hI

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vardamir
    vardamir's avatar
    Erkek

Arkadaslar bende santiyedeki araclara almayi dusunuyorum.goruntu iyi olmasa da olur.

1 kabin icine 1 de disariya bakan.en az 15 araca alicam.bana onerebileceginiz bisey var mi

glossiness effect
Toplam Hit: 3697 Toplam Mesaj: 22
action camera