Akülü Matkap Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Merhaba,

Max 300TL'ye kadar akülü matkap ve vidalama cihazı arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz idare edebilecek bir alet var mı ? Bütçe biraz daha çıkabilir ama çok gerek görmüyorum hobi ve evde kullanım amaçlı alacağım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Krallar kralı bir marka önermeyeceğim çünkü ben de çok çeşitli markalarda ürünler var memnuniyetsizliğim olmadı ya bu sikten marka iş görmez hızlı bozulur durumlarına asla düşürmedi beni.  Hatta pek cüzi bir hilti aldıydım zamanında bu beylikdüzü tarafına doğru ''baumaxx'' açılmıştı oradan anasını sikeyim heryeri kırdım döktüm ağır işler yaptım kaaaaç sene oldu hala tık demedi.

Bir dönem kendi işimi kendim yaparım dedim usta aramak nazını çekmek falan derken sikerim ağzını yüzünü diyerekten, ben bana sorun çıkaran cüzi aldığım bir marka,ürün görmedim açıkçası bu YAPI MEVZULARINDA.  Ha istiyorsan da illa markaları tek tek sayarım elimdeki ürünlerin detaylandırarak

Bana tek sorun çıkaran komik bir şey söyleyeyim vidalama vs.. için black&decker uç tak çıkar yapılan yeri ''hemen pas tuttu'' misal ne neme değdirdim ne öyle bir alanda kullandım ne B.B satisfaction klibi gibi takıldım!!!1  MARKA GÜYA değil mi? Yani öyle biliriz A kalite deriz 

Özetlen problem olmaz yani hepsiburada ya bak yorumlara göre al 300tl ye kadar ürün seni uzun sene idare edecek bir şey olur . Veya veya git bir yapı markette dene al orada oluyor çakmalı sikmeli vida vurmalı deneme alanları

LaNCeLoT tarafından 23/Haz/21 18:13 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

https://www.tahribat.com/forum/sarjlisarjsiz-matkap-tavsiyesi-245653

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Sahibinden.com birileri Çakma Dewalt satıyor.

Sözde 5 amper ama Çift batarya.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bahce-yapi-market-el-aletleri-sajli-darbeli-matkap-933340760/detay

rahmandaburda tarafından 23/Haz/21 18:25 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

ben de araştirdiğim için mi dikkatimi çekti anlamadimda bu ara forumda baya insana lazım oldu  matkap :D

In every job there is a no
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

geçen sene  250 tl ye almıştım. ama şu an fiyatı uçmuş. yine de başka yerden uygun fiyata bulabilirisin belki. ben çok memnunum.,

https://www.hepsiburada.com/ferm-power-cdm1129-akulu-li-ion-matkap-12v-1-3ah-p-hbv00000bux1k

kuytul tarafından 23/Haz/21 20:13 tarihinde düzenlenmiştir

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

internette satılanların hepsi çakma, 24v 18v 36v iddiaları var ama hepsi yalan.

alacağın şarjlı matkabın adaptörünü eline alıyorsun, diğer eline de multimetreyi alıyorsun ölçüyorsun :) aynı şekilde bataryaları da ölçüyorsun. 12v ise almıyorsun.

gidip elden gerçek bosch, siemens, einhell falan al. paran mı yetmedi, 18v ban co markasını al orjinali iş görür bn kodluları alma onlar da çakma.

300 tl ye gerçek matkap olmaz, bütçen o kadarsa en ucuz yedek bataryalı metal şanzımanlı akülü vidalama makinesini alacaksın.

buyur bu işini görür, 

hepsiburada.com/graizer-sjj-titan-32-v-sjs-cift-metal-sanzuman-cift-akulu-sarjli-vidalama-matkap-24-parca-set-mavi-p-HBV00001CF4UK

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    yNsr bunu yazdı

ben de araştirdiğim için mi dikkatimi çekti anlamadim_da bu ara forum'da baya insan'a lazım oldu  matkap :D

iyi_ki motorlu testere almıyorlar. ^^D` töbe yaRabbi. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

dewalt yada bosch al kuvetli lazımsa amperi yüksek olanından al.

Bunların piyasada çakması çoktur anlamak zor o yüzden yapı marketlerden almanı tavsiye ederim.

Dip not sen ne kullanıyorsun dersen : Dewalt (işletmede elden ele geziyor hiç problem yaşamıyorum) bi kere mandern bozuldu onuda garantiden yaptırdım

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Bir şantiyeci olarak yazıyorum; 

El aletlerinin en iyisi her zaman ve her zaman Bosch ve Makita'dır. Bunun dışında kalan tüm markalar benim gözümde 2. kalite. İşin yedek parça ve tamirine kadar biliyor olduğum için, boşa yazılmamış bir cümledir.

https://www.gittigidiyor.com/tamir-tadilat-gerecleri/elektrikli-alet-edevat/matkap/bosch-easydrill-12_spp_65141?id=653670209

Vidalama ile delme işi yapmayacaksan (ki yapacaksan da delme konusunda 6/10 üründür.) linkteki ürün seni asla üzmez. Ufak tefek, pratik ve çok kalitelidir. Ben de bunu kullanıyorum ve çok memnunum. Taşıma çantası da mevcut.

https://www.hepsiburada.com/makita-hp1631-710-watt-darbeli-matkap-p-HBV000007QP15

Matkap için de yukarıdaki ürün tam bir canavar. Delme, kırma ve hatta vidalama işlerini de gayet güzel yapabilirsin.

Şimdiden hayırlı olsun.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

nazi nin yazdığı gibi bosch ve makita bu işin super starları , arkasından DeWalt  Black & Decker Stanley geliyor.

düzgün kablosuz bir ürün fiyatları 2k civarında olduğu için kendim şu ürünü aldım

Bosch GSB 13 RE 600 Watt Profesyonel Darbeli Matkap Fiyatı (hepsiburada.com)

geçen sene haziran da 322 TL ye almışım şimdi ki fiyatı görüyorsunuz.

Toplam Hit: 1787 Toplam Mesaj: 17
akülü vidalama matkap