Akvaryum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    vesselam bunu yazdı

Lepistes tavsiye ederim

abi zemindeki bitkinin türü nedir acaba? efsane duruyor tankın. Ben şu çinde satılan tohumlardan aldım denedim defalarca :( olmadı doğru düzgün.

Evet zemin tohum 

Montekarlo diye geçiyor ismi 

Telegram @WVesselam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    vesselam bunu yazdı

Evet zemin tohum 

Dip çekimini nasıl yapıyorsun? Ben taşları havalandırıp çekiyorum bu otları her dip çekiminde dağıtıp dikmek büyük sıkıntı olur.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    vesselam bunu yazdı

Evet zemin tohum 

Dip çekimini nasıl yapıyorsun? Ben taşları havalandırıp çekiyorum bu otları her dip çekiminde dağıtıp dikmek büyük sıkıntı olur.

Dip çekim pompasıyla bitkilerin üstünden biraz karıştırıyorum zaten varsa pislik yukarı çıkıyor 

Sonra pompaya topluyorum onları

Zor bişey değil 

Telegram @WVesselam
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    vesselam bunu yazdı

Dip çekim pompasıyla bitkilerin üstünden biraz karıştırıyorum zaten varsa pislik yukarı çıkıyor 

Sonra pompaya topluyorum onları

Zor bişey değil 

Ben de öyle yapıyordum 1 yıl öyle yapma sonucunda dipte biriken kimyasallar yüzünden balıklar ölmeye başladı. Artık kumu karıştırıp çekiyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek

Eğer 120 litre civarında bir akvaryum almayı düşünürsen sarı prensesleri öneririm. Güzel duruyorlar ayrıca yavrulatmak ve bakımları oldukça kolay bir balık türü. Onun haricinde daha küçük balık isterim dersen zebra danio olarakta geçen aşşağıda ki balıkları öneririm. Yavrulatmak zor ancak bakımları kolay. Bunlarla aşşağıda ki gibi renkli bir akvaryum oluşturabilirsin ancak belirteyim sürü haline yaşayan bir balık türü yani küçük akvaryumda birkaç tane alarak olucak iş değil.

atakartal tarafından 17/Eki/18 12:17 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Hocam ben diger hocalar kadar bilmiyorum arastirmadim pek ama

ben daha cok japonu sevdim ne oyle ufacik ufacik ne olduğunu belli olmayan  renkli şeyler benim japonlar tavuk gibi ne atsan yiyor pc basinda bir seyler yersem hemen yan tarafimda akvaryuma da atiyorum nasipleniyorlar gecen gun yagmur yagiyor pencereyi actim baktim salyangoz attim akvaryuma yamyam gibi saldirdilar belgesel tadinda bir an oldu

becerebilirsem bir kac fotoğraf Atarim

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

Kılıçkuyruk tavsiye ederim. Canlı doğurandır. Kendi kendine doğurur. 1 erkek 3 dişi yeterli olur.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
Toplam Hit: 2313 Toplam Mesaj: 18
balıklar hobi akvaryum