Aldatma Olayı İçin Facebook Patlatma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Facebook konularının yasak olması çok güzel bir uygulama,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

tamam o zaman b planı. Arkadaş keyloggerdan anlamıyorsa kız hiç anlamıyordur. Tahribattan bi elemanda basit bi keylooger alın yakalanmayan. Kızın pc ye team dan bağlanın bişi göstercem ayağına bişeyler gösterin aynı zamanda daha önce upload ettiğiniz siteden keyloogerın indirin. Çalıştırın gerisi kolay zaten.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

maserati bunu yazdı:
    -----------------------------

Jubei bunu yazdı:

maserati bunu yazdı:

pcsine girebiliyor musnuz?

ya da araştırmak için mahkeme kararı cıkartabilir misiniz?

Bilgisayarına giremiyoruz ve şu an için mahkeme kararıda çıkartamayız çünkü aynı zamanda bilgisayarı abiside kullanıyor.

muhakkakki o arkadaşının ya da sizin birinizin pcsinden zamanında girmiştir facesine ama öyle değil mi?

çocuğun teyze oğlunun pc,den bir kere girmiş kız face ama nasıl olacak bi anlatırsanız iyi olur ?

Not: istediğiniz her türlü bilgiyi verirrim 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

özel hayatın gizliliği diye bir şey var..mahkemeye bunu kanıt olarak sunamazsınız.sunsanız bile kabul olunmaaz. siz bile ceza alırsınız.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Gerekli malzemeler
    1. Keskin bir zeka
    2. Cesaret
    3. Delalet
    4. Adalet
    5. Metanet
    6. Vallaa Allaha emanet

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Tengri bunu yazdı:

tamam o zaman b planı. Arkadaş keyloggerdan anlamıyorsa kız hiç anlamıyordur. Tahribattan bi elemanda basit bi keylooger alın yakalanmayan. Kızın pc ye team dan bağlanın bişi göstercem ayağına bişeyler gösterin aynı zamanda daha önce upload ettiğiniz siteden keyloogerın indirin. Çalıştırın gerisi kolay zaten.

Yalnız şöyle bir durum var,kızın abviside programcıymış galiba ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

evlenmemişler, aldatma olayı neden tarafınızdan mahkemeye gider?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

Facebook konularının yasak olması çok güzel bir uygulama,

Sen yapma bari Robinson,beni hiç daha önce bir face konusunun içinde gördünmü ? ciddi ciddi yardım istiyoruz başka hiç bir şey yok inan.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Jubei bunu yazdı:

Tengri bunu yazdı:

Yalnız şöyle bir durum var,kızın abviside programcıymış galiba ?

ozaman göte geldin hocam. şaka şaka c planı

Kızı evinize davet edin takılın oynayın sonra kızın yanında faceye girin çıkın, tabi pc keylogger açık olsun, sonra tuvalete gidin kız da o anda sıkılcak pc de takılcak. Ve yüzde 500 faceye gircek, ordan şifreyi götürürsünüz.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

RotKerim bunu yazdı:

evlenmemişler, aldatma olayı neden tarafınızdan mahkemeye gider?

Çünkü şöyle bir şey var her şey ama herşey hazır ve baştada söylediğim gibi nikah günü 18 Temmuz ve bu olay eğer gerçekse ki bizde bunu kanıtlayabilirsek ailesine bunu kanıt olarak sunacağız ve medeni kanundaki haklarımızı kullanarak dava açacağız,olay sadece bu ve bu yüzden böyle bir şey istiyoruz inanki.

Toplam Hit: 10991 Toplam Mesaj: 71