Aldatma Olayı İçin Facebook Patlatma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

kendi bilgisayarına keylogger at sonra kıza senin bilgisayardan facebook'a girdirt.

=)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

hocam facesine 3 kişi ekleyin resimli falan tanıdığınız şifresini bildiğiniz şifreyi unuttum de Pm at anlatam

Memento Mori
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

schwarzseherisch bunu yazdı:
    -----------------------------

kendi bilgisayarına keylogger at sonra kıza senin bilgisayardan facebook'a girdirt.

Ah hoca keşke öyle bir imkan olsada böyle bir konu açmak zorunda kalmasaydım...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Dur şimdi anladığımı anlatayım.

Arkadaşın evlenecekti yani imzalar atılmamıştı. Sonradan aldatma olayını tahmin ederekten evliliğin bozulma gerekçisini sundunuz ve evlilik iptal oldu. Hadi mahkemeye gittiniz hakime "Beni aldattı." mı diyecek? Resmi olarak evli görünseniz neyse al patlat diyecem de birader benim manita da boynuzu taktı bana o zaman ben de gideyim mahkemeye. Yok yani o zaman nikah masasında da reddetti diye de mahkemeye verelim di mi? Hakim siker o arkadaşını bak ben söyleyeyim. Boşuna zaman kaybı seninki.

Ayrıca yazık la bana.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

medenı kanunda boyle bısey varmı ya :d  alsın kızı karsına konussun aklında suphede varsa evlenmesın bu kadr basıt.

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Caliber bunu yazdı:

Dur şimdi anladığımı anlatayım.

Arkadaşın evlenecekti yani imzalar atılmamıştı. Sonradan aldatma olayını tahmin ederekten evliliğin bozulma gerekçisini sundunuz ve evlilik iptal oldu. Hadi mahkemeye gittiniz hakime "Beni aldattı." mı diyecek? Resmi olarak evli görünseniz neyse al patlat diyecem de birader benim manita da boynuzu taktı bana o zaman ben de gideyim mahkemeye. Yok yani o zaman nikah masasında da reddetti diye de mahkemeye verelim di mi? Hakim siker o arkadaşını bak ben söyleyeyim. Boşuna zaman kaybı seninki.

Ayrıca yazık la bana.

Yok arkadaş aldatma için illa evlilik şartı yok.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Ben c4 yapımına başladım.Zaten yeni telefon alacaktım bu eski teli de tetikleyici olarak entegre ediyorum. Bitince haber veririm kıza paketi gönderir telefonu ararsın face falan herşeyi patlatır.Hem kız da kalmayınca dava falan uğraşma da kalmaz.Biz genelde bu durumu face patlamayınca yapıyoruz, direkt herşeyi patlatınca sorun çözülüyor :D

Hocam allah aşkına 2008 den beri siteye üyesin hala face patlatma yazıyorsun.Adam gibi konu aç yardım edelim

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Şimdi normalde sorsak nasanın uyduları kontol edicek müridlerimiz var ama  bi facebook hesabını alıcak arkadaşımız yok çok iyi 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

kadın yada erkek aldatıyorsa bir eksiklik vardır onu için hapis yatmaya değmez şikayet ederse 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası yersin

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

nevorapat bunu yazdı:

Şimdi normalde sorsak nasanın uyduları kontol edicek müridlerimiz var ama  bi facebook hesabını alıcak arkadaşımız yok çok iyi 

Vardır mutlaka ama bi sebepten yardımmı etmek istemiyorlar anlamadımki ?

Toplam Hit: 10992 Toplam Mesaj: 71