folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aldığım Her Şey Bozuk Çıkıyor

Aldığım Her Şey Bozuk Çıkıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    cache bunu yazdı
    MeTiN_7 bunu yazdı

bune oglum forumda herkezmı cenabet herkezınmı sans melegıı ıstıfa etmıs ak :D bugun kac tane konu var böyle bırı arabadan yakınır bırı teknolojıden :)

ben sorunu gusülle hallettim :D

"abdest al, insallah o bozuk cikmaz" demek icin girmistim konuya zaten sen baglamissin oraya :D

iyi sanslar diliyorum.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

biride çıkıp alırken iyice kontrol et dememiş. :/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

istediğin cihazları başkasına aldırt :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Gökten am yagsa bize yarak duser, o da seker gotumuze girer inception <3

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

göbek deligi birde burna suyu ıyı cek   sorun bu

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

Kalbini yokla haram karışmştır :D

Yakında Güncelenecektır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

alıcagın ürünün parasını arkadasına ver o alsın sana hediye etsin aklıma ilk gelen bu :)

Telegram @WVesselam
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hacı şimdi olaya öyle bir bilimsel yönden gireceğim ki taşşak geçenler utanıp bilgisayarın kapatma düğmesine basacak.

şimdi insan bedeni türlü türlü kimyasallar , hormonlar , nebileyim birşeyler üretip duruyor. 

beslenmeye ,vücut yapsınıa ,ortama veya sağlığa göre farklılık göstererek birşeyler üretip salgılııyor filan.

kimisinin kas yapsınından dolayı vücudu statik elektril üretiyor. kimisinin hormonları yanıcı ter üretiyor. kimisininkide bir şey üretmiyor ot gibi büyüyor.

şu ilginç olaylar oluyor ya . adamın yattığı çarçaflar alev alıyor. veya alkol alırken biryerli alev alıyor filan. biriside vardı vücudundaki statikten dolayı ampül yakıyor.

senin vicutta da böyle birşey olabilirmi ? ulan birini tanıyorum efsane olacak şekilde olmasada adama her dokunduğunda çat diye elektrik çarpıyor.

çakmak manyetosundan daha etkili olduğunu söyleyebilirim. 

senin cücutta var birşeyler. köpek korkusundan elektrik adam gibi geziyor olmayasaın? dokunduğun herşeyi bozuyor olabilirsin . ehuhehehehuuhehhe ?

ciddiyim bak .varmı böyle elektrk çarpma olayı filan.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

hacı şimdi olaya öyle bir bilimsel yönden gireceğim ki taşşak geçenler utanıp bilgisayarın kapatma düğmesine basacak.

şimdi insan bedeni türlü türlü kimyasallar , hormonlar , nebileyim birşeyler üretip duruyor. 

beslenmeye ,vücut yapsınıa ,ortama veya sağlığa göre farklılık göstererek birşeyler üretip salgılııyor filan.

kimisinin kas yapsınından dolayı vücudu statik elektril üretiyor. kimisinin hormonları yanıcı ter üretiyor. kimisininkide bir şey üretmiyor ot gibi büyüyor.

şu ilginç olaylar oluyor ya . adamın yattığı çarçaflar alev alıyor. veya alkol alırken biryerli alev alıyor filan. biriside vardı vücudundaki statikten dolayı ampül yakıyor.

senin vicutta da böyle birşey olabilirmi ? ulan birini tanıyorum efsane olacak şekilde olmasada adama her dokunduğunda çat diye elektrik çarpıyor.

çakmak manyetosundan daha etkili olduğunu söyleyebilirim. 

senin cücutta var birşeyler. köpek korkusundan elektrik adam gibi geziyor olmayasaın? dokunduğun herşeyi bozuyor olabilirsin . ehuhehehehuuhehhe ?

ciddiyim bak .varmı böyle elektrk çarpma olayı filan.

Ampul yakacak kadar olmasada günde 1-2 defa çıt pıt eder statik atarım :D Köpekler kayboldu nedense anlam veremedim :))

Alkol alınca bende yanıyom da biyerim alev almıyor :D

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Dün gittim 230 liraya ziykzel modem aldım. Kutuyu ilk acan benim bi taktık fişe adaptörden bi koku :) 

Neyse dedik modemi degistirdik bununda arayüze girmiyor onuda koyduk. Huawei alayım dedim sağlam çıktı. Neyse çıktım bilgisayarcıdan turkcelle gittim tanıdık bayi işimi görmedi, diğer tanıdığa gittim mernis çökmüş :) Var bende biseyler hadi hayırlısı

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
Toplam Hit: 4836 Toplam Mesaj: 43