Alevilerden MHP"Ye Tepki

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Şimdi kimi şerefsiz demış kimi haysiyetsız demış kimi uşak demış. Ben mhplıyım. Bana görede siz uşaksınız. Eski defterleri karıştırmaya devam ettiğiniz sürece Bu kan durmaz. Alevilerden şuana kadar nefret falan etmıyordum ama yukarıdakı o virüsmü ne onnun yazdıklarından sonra nefret etmeye başladım. Çünkü bir görüşe mensup kişileri şerefsiz diye nıtelendırerek şerefsizliğin alasını yapmış haberı yok. Eleştrin eyvallah. Ama hayvanlaşmadan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

Bknz: MHP yi kim kurmustur? Alparslan turkeş,  Alparslan turkey kimdir ?  CIA :)  

Long Live Turkey..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Davul zurna az ya. Devam edin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ULKUHAN bunu yazdı:
    -----------------------------

birileri türkiyenin üzerinden ellerini cektiği zaman..

birileri Tükiyenin üzerindeki elleri bükünceye kadar 

aynen kardesım cektıgı zaman degıl bız cektırmesını bılmelıyız

dimi hadi teşkilatlanıp liselileri aramıza katalım kavga için gelsinler biz doğru yola sokarız adma vuralım, kürtleri, alevileri öldürelim, şeriatçıların şeyinden tavana asalım...

Hocam bırakın bu gazlı ayakları Türkiye üzeirnde şu anda 32 devlet istihbarat çalışmöası yapyor.Kültürü yozlaştırmak için gri propaganda..Buna karşı birşey yapılmıyor.Sen ne çektirmesini bilmeliyiz falan diyorsun ??Çektiremedi bizden önekiler biz dahada beter yöne gidiyoruz.Önce barış..Yurt içindeki barışı sağla sonra amerikayı mı feth edicen afrikayı mı naparsan yap

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:

O zaman öldürülen 3-5 ermeni de soykırımdır :|

Bence bu dizi yasaklanmalı. Katılıyorum. İnsanları germekten başka hiç bir şey yapmıyor. Ben sağcıyım sen solcu... Ama aynı milletiz aynı toprakta yaşıyoruz. Birbirimize arka çıkmalı maziyi açıpta, birbirimize kin güdmemeliyiz...

Ben o diziyi oynatan zihniyete basayım.

Milleti germekten başka bişey yaptıkları yok.

maraşta olanları "katliam" olarak ifade ediyorlar zaten soykırım değil

@yakıntakip

mhpliyim demişsin kendi görüşündeki insanların yaptığı cahillik ve vahşeti ayıpyalan bunu yapanın şerefsiz ve haysiyetsiz olduğunu söyleyen birinden yada bu haksızlığa uğrayanların yanında olanlardan nefret etmen seni de o cahillerin içine sokmaz mı? maraşta yapılanlar şerefsizlik ve haysiyetsizlik değil mi?

kendi inancından ve kendi görüşünden olmayan masum insanları katletmek nasıl bir durum?

şimdi kimse çıkıp bu olayları yapanları savunmasın. sen alevilerden böyle bi durumda nefret ediyorsan o şerefsiz ve haysiyetsizlerden bi farkın kalmaz  k. bakma ama şimdi onların yaptıklarını bana savunamazsın 

bu arada sana göre biz kimin kimlerin uşağıyız?

bir ülkede her vatandaşın milliyetçi olması lazım. milletini ve milli değerlerini sevmeyen bi vatandaşın olmaması lazım. siz sadece milliyetçiliği değil ırkçılığı ve faşistlği de savunuyorsunuz.

..........

alevilerin kimseye bi zararı dokunmadığı ortadaydı. ama sırf kendi inancı ve kendi görüşünden ayrı diye yaşama hakları almayı kendilerine bi görev bilmiş olanlar insanlara(ne yazık ki) şerefsiz ve haysiyetsiz diyorum. o insanların ne olduklarını söylemek suçsa ayıpsa ben suçluyum ben ayıp ediyorum. o zman şimdi bende de nefret edin beni de ayıplayın

bu zihniyet kafalardan silinmedikçe hep aynı yerimizde duracağız zaman zaman geri gideceğiz 

punto cero
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    yakintakip bunu yazdı:
    Davul zurna az ya. Devam edin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

vay be. :) bende bir Mhp'liyim. Tüm Mhp'lilere hakaretler edilmiş. :))) 

Şimdi burada yani sanalda Mhp'lilere hakaret edenler eğer gerçek hayattada Mhp'lilerin yanında böyle konuşuyolarsa eyvallah.  ama gerçek hayatta tam tersini yapıyolarsa Mhp'lilere hakaret edemiyolarsa işte o zaman kalplerini s****. Erkekliklerini s****.

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

yakintakip bunu yazdı:
    Şimdi kimi şerefsiz demış kimi haysiyetsız demış kimi uşak demış. Ben mhplıyım. Bana görede siz uşaksınız. Eski defterleri karıştırmaya devam ettiğiniz sürece Bu kan durmaz. Alevilerden şuana kadar nefret falan etmıyordum ama yukarıdakı o virüsmü ne onnun yazdıklarından sonra nefret etmeye başladım. Çünkü bir görüşe mensup kişileri şerefsiz diye nıtelendırerek şerefsizliğin alasını yapmış haberı yok. Eleştrin eyvallah. Ama hayvanlaşmadan

hangi fraksiyondan olman beni zerre kadar ilgilendirmez ben katliamcı ve bunlara destek veren zihniyetlere yorumumu yaptım + saldırmak amaclı kisi belirterek yazman saçmalık sen bi başkasının yorumundan bi kesime karşı aniden nefret duyuyorsan ki umrumda degil  bu o kisinin yorumundan degil senin bu yaşına kadar oturmamış karekterinden ve bilgisizliginden kaynaklanır.belki başka birinin yorumundan sonrada 90 derece donersin var o potansiyel sende.

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Sen benım ne demek istediğimi gayet güzel anladın. Serefsiz diyerek yorum yapılmaz. Eleştırı olmaz Haa sen eğer mhplilere sefersız dıyorsan bende sana şerefsiz diyorum o kadar karakterımı falan ggeç
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi
    ben yorumumun arkasındayım alıntı yaparak yazdıgımı tekrar oku ve uzatma

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
Toplam Hit: 8116 Toplam Mesaj: 52