Alf Oyuncağı Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuznunHikayesi
    HuznunHikayesi's avatar
    Erkek

daha geçen bende baktıydım bitek şu şekilsiz şeyi bulabildim ne alfe benziyo ne parası değiyor ebay dışında başka yerde olmaz sanırım 1986nın dizisi kimse 20-30 yıllık seyi çıkarmaz onu bugune kadar saklayacak adamda satmaz vermez hoca değerlidir candır :)

o gittideki de şu http://urun.gittigidiyor.com/orjinal-pelus-alf-lisansli-hic-bir-yerde-yok_W0QQidZZ39821466

ebay en mantıklısı yani alırken bana da bi mesaj atta benden bakayım üşendim gir fiyat bak geliyormu gelmiyormu oturdum bölümü açtım izledim sadece

172* & 05-18-10 17:3x..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

HuznunHikayesi bunu yazdı:
    -----------------------------

daha geçen bende baktıydım bitek şu şekilsiz şeyi bulabildim ne alfe benziyo ne parası değiyor ebay dışında başka yerde olmaz sanırım 1986nın dizisi kimse 20-30 yıllık seyi çıkarmaz onu bugune kadar saklayacak adamda satmaz vermez hoca değerlidir candır :)

o gittideki de şu http://urun.gittigidiyor.com/orjinal-pelus-alf-lisansli-hic-bir-yerde-yok_W0QQidZZ39821466

ebay en mantıklısı yani alırken bana da bi mesaj atta benden bakayım üşendim gir fiyat bak geliyormu gelmiyormu oturdum bölümü açtım izledim sadece

gerekirse ben ebay.ca dan alıp arkadasa ucuz yollu gondermeye calısacagm hocam

http://shop.ebay.com/?_nkw=Alf%20Dolls&_pgn=2

burada birton var 13 dolara bile.secin begenin ona gore bana kesin net bir link verin.

$15 dolara felan kargosu tutuyor gozukuyor dırek ebay den TRye.Siz bilirsiniz.Aynı şeye gelecek ebayden TRye direk gelmesi yada bedava posta ile kanadaya gelip benım buradan gondermem.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

kanka git terzi bitane alf kılıfı diksin içini pamukla doldur... bence kız arkadasın cok mutlu olur :))  5 TL ye bi insan sevindirirsin işte :P

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

hacılar şeyde düşünüyorum ya. taaa kanadalardan amerikadan gelicek. arkadaş gönderirse bi resim çekinir içine yazı ekler bu oyuncak sadece senin için amerikalardan alınıp gönderildi.değerini bil tarzı bir yazı ve kanıt gibi bir resim falan.güzel olur gibi. :D

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek

Liquid bunu yazdı:

hacılar şeyde düşünüyorum ya. taaa kanadalardan amerikadan gelicek. arkadaş gönderirse bi resim çekinir içine yazı ekler bu oyuncak sadece senin için amerikalardan alınıp gönderildi.değerini bil tarzı bir yazı ve kanıt gibi bir resim falan.güzel olur gibi. :D

değerini bil amerikalardan geldi !? kızın direk diyeceğini söyliyim.  öküzümmm :D

bu kadar uğraştığını bilmesini istiyorsan onun için uğraştığını gözüne sokacağın yerde onun kendisi için ne kadar uğraştığını bırak kendisi keşfetsin bulsun sen yolu kolaylaştır gözüne sokmadan.

çok uzakta uzak denizlerde...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

sau_nightmare bunu yazdı:

Liquid bunu yazdı:

değerini bil amerikalardan geldi !? kızın direk diyeceğini söyliyim.  öküzümmm :D

bu kadar uğraştığını bilmesini istiyorsan onun için uğraştığını gözüne sokacağın yerde onun kendisi için ne kadar uğraştığını bırak kendisi keşfetsin bulsun sen yolu kolaylaştır gözüne sokmadan.

ya hocam oraları ben hallederim sen oyuncaktan haber ver :D

İmzalamazsam ne olcak?
Toplam Hit: 8208 Toplam Mesaj: 37