Aliexpress İle İhracat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

https://shiftdelete.net/aliexpresste-ihracat-nasil-yapilir

konuyu yukarıdaki linkte gördüm. güzel getiri sağlayabilir diye düşünüyorum. açıklama, anlatım vs. bilgileri de var.

forum da e-ticaret, kendi el emeği üretim yapan arkadaşlar var. onlar için çok daha geniş ve güzel pazar yeri.

kullanan, tecrübesi olan arakdaşlar yeşillendirirse hoş olur.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    akrepkral53 bunu yazdı

https://shiftdelete.net/aliexpresste-ihracat-nasil-yapilir

konuyu yukarıdaki linkte gördüm. güzel getiri sağlayabilir diye düşünüyorum. açıklama, anlatım vs. bilgileri de var.

forum da e-ticaret, kendi el emeği üretim yapan arkadaşlar var. onlar için çok daha geniş ve güzel pazar yeri.

kullanan, tecrübesi olan arakdaşlar yeşillendirirse hoş olur.

el emeği yapıyorsanız etsy de satın. daha güzel fiyatlara satarsınız. aliexpress biraz ucuzcu bit pazarı styla 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Hocam ister yurt içi olsun ister yurt dışı, bu ülke insanının yaratıcılığına ve üretkenliğine en büyük darbeyi kargo vuruyor. Yurt içinde göndereceğin bir A4 kağıt bile en ucuz 12-15 TL bandında gidiyor. Bu nedenle Çinli üretici ile yarışmak özel bir tercih nedeni yoksa neredeyse imkansız. Anca özel bir ürün olmalı ve alternatifi bulunmamalı

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    antivir-US bunu yazdı

Hocam ister yurt içi olsun ister yurt dışı, bu ülke insanının yaratıcılığına ve üretkenliğine en büyük darbeyi kargo vuruyor. Yurt içinde göndereceğin bir A4 kağıt bile en ucuz 12-15 TL bandında gidiyor. Bu nedenle Çinli üretici ile yarışmak özel bir tercih nedeni yoksa neredeyse imkansız. Anca özel bir ürün olmalı ve alternatifi bulunmamalı

cok yanlis bakiyosun hocam , markette 10 lira olan seyleri hepsiburada da 50-70 e satiyodum gecen sene

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

el emeği yapıyorsanız etsy de satın. daha güzel fiyatlara satarsınız. aliexpress biraz ucuzcu bit pazarı styla 

hocam etsy'de satış yapabiliyor musunuz ? Paypal ve paypal adresi doğrulaması istiyor.

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mehmetdiyebiri bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

hocam etsy'de satış yapabiliyor musunuz ? Paypal ve paypal adresi doğrulaması istiyor.

Ben yapmıyorum, yapan bir kaç kişi tanıyorum da. PayPal falan uğraşıyor onlar ya. 

Shopier ve ıyzico etsy de çalışıyor diye biliyorum. Sorarım istersen yapan arkadaşa

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

Ben yapmıyorum, yapan bir kaç kişi tanıyorum da. PayPal falan uğraşıyor onlar ya. 

Shopier ve ıyzico etsy de çalışıyor diye biliyorum. Sorarım istersen yapan arkadaşa

sorup bi genel açıklama yapsana hocam, stok ayarlayınca hızlı giriş yapacam ebn de :D

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    dcpromo bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

sorup bi genel açıklama yapsana hocam, stok ayarlayınca hızlı giriş yapacam ebn de :D

hacı sordum

etsy payments varmış tr ye açılmış, direkt bankana yatıyomuş.

lakin bunu yaparken şeye dikkat edin : şirket olmadan burdan ödeme alıp sonra şirket olursanız devlet baba geriye dönük "faturasız iş yapmışsın" falan diyebilir

faturasız takılacaksanız önce eşin dostun adına takılın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Walla benim mağazam var ama ürün koymaya korkuyorum kargo fiyatları yazıldığı gibi olmuyor kargo fiyatından bir tarafıma kaçar mı diye çünkü geçenlerde saillakers firmasıyla konuştuğumda ilk uyardığı konu bu oldu bu yüzden ilk ayda 20.000 $ zarar ettiğini söyledi ayrıca resim falan filan hikayeleri üşeniyorum biraz bilen varsa biraz aydınlatsın lütfen 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    EnerJiC bunu yazdı

Walla benim mağazam var ama ürün koymaya korkuyorum kargo fiyatları yazıldığı gibi olmuyor kargo fiyatından bir tarafıma kaçar mı diye çünkü geçenlerde saillakers firmasıyla konuştuğumda ilk uyardığı konu bu oldu bu yüzden ilk ayda 20.000 $ zarar ettiğini söyledi ayrıca resim falan filan hikayeleri üşeniyorum biraz bilen varsa biraz aydınlatsın lütfen 

nasıl 20 bin dolar zarar etmiş kargodan amk, kargo fiyatlarına bakarken doları tl diye mi okumuş ? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    EnerJiC bunu yazdı

nasıl 20 bin dolar zarar etmiş kargodan amk, kargo fiyatlarına bakarken doları tl diye mi okumuş ? 

Onların verdiği kargo fiyatlarının çok üstünde kargo ödemeleri çıktığını ve indirim zamanlarında fiyat düzenlemesini ilk anda bilemediklerini ve indirimlerden zarar ettiklerini söylemişti