Alınık Elektro Gitar Amfisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

hacılar şöyle maksimum 100 liraya kadar bi elektro gitar amfisi arıyorum. sesi yüksek verip vermemesi fazla önemli değil. sadece güzel numetal tonları verebilsin yeter. bi de cızırtısı minimum olsun :/ istanbuldaki müridlerden satan varmıdır?

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

var la endy satar sanırım hatta birazdan damlar

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

hocam valla anfi var mega v10 yeni aldım taş gibi sesi var cızırtı filan yok bomba gibi kaliteli mal.

http://www.mixmuzik.com/magaza/mega-vl10og-10watt-combo-gitar-amplifikatoru.html

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    EntelKoylu bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam valla anfi var mega v10 yeni aldım taş gibi sesi var cızırtı filan yok bomba gibi kaliteli mal.

http://www.mixmuzik.com/magaza/mega-vl10og-10watt-combo-gitar-amplifikatoru.html

ilk defa duydum bu marka amfiyi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

MMB bunu yazdı:

hacılar şöyle maksimum 100 liraya kadar bi elektro gitar amfisi arıyorum. sesi yüksek verip vermemesi fazla önemli değil. sadece güzel numetal tonları verebilsin yeter. bi de cızırtısı minimum olsun :/ istanbuldaki müridlerden satan varmıdır?

50 tlye verem bendekini

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

arkinfes bunu yazdı:

MMB bunu yazdı:

50 tlye verem bendekini

satmadın mı ki hocam o sendekini

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

arkınfes sorun nedir hajım?????

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aratoryan
    Aratoryan's avatar
    Erkek

Marschall 15 MG CDR var 180 tl satıyorum. birazdaha bütçe yap bence fiyatıda ii al bunu temiz cillop ürün :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek

Marschall 10 MG CDR temiz amfileri 100 liraya bulabilirsin ilan sitelerine bak sahibinden veya gittigidiyora 100 liraya tavsiye edebileceğim en iyi amfidir kendimde kullanıyorum.Başka da tavsiye edebileceğim bi marka yok o fiyata yanyana koyup çıkan sesee baktığında aynı fiayata aldığın diğer amfilerin ne kadar kötü olduğunu farkedersin.

Abra Kadabra
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

up.
    hacılar kullananlar ne önerirler acaba? halen almadım ve şöyle 200liraya kadar şöyle garantili düzgün bişe ne önerirsiniz?

@gugıl
    hacı benim düşündüğüm marka da marshall. fakat almışken iyi bi modelini alayım da bi daha değişmek zorunda bırakmasın bizi. yani gitar değişir amfi değişmez hesabı.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

son kez up

Toplam Hit: 2551 Toplam Mesaj: 17