Alkol Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

Hacılar içmeden uyuyamıyorum. Gündüzleri işteyken vs. hiç aklıma gelmiyo ama işten çıkıyorum çıkmamla soluğu tekelde alıyorum. İçmemeyi denedim olmuyo bi türlü.İçmediğimde  2-3 saat yatakta sağa sola dönüyorum. Artık bokunu çıkardım. Yaklaşık 2 senedir böyle devam ediyo. Artık zevk falan verdiğide yok. Alkolik değilim, en azından tadında bırakabiliyorum ama vücut istemesede beyin istiyo. Benim gibi olan ya da zamanında olmuş şimdi yırtmış birileri varmı yardım lazım ? napayım sizce ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

ben olsam markete gider biraz bira fln alırdım

herşeyin bir şeyi vardır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sadece viski ic bira falan icme kopek cisi gibi. paran olmayinca gidemez zamanlada istemezsin icmeyi

la liberte ne meurt jamais.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

7-19 bunu yazdı:
    -----------------------------

sadece viski ic bira falan icme kopek cisi gibi. paran olmayinca gidemez zamanlada istemezsin icmeyi

-----------------------------

Viski içmeyide denemiştim. En kötüsü o oldu zaten. Bayılana kadar içiyorum viskiyi daha kötü oluyo.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Bende yaşadım Hocam aynısını yatmadan önce 2 duble atsamda rahat uyusam gibilerinden bok çıkarmaydı resmen.. Uykudan uyandığımı bilirim.. İçmemin bir sebebi vardı o sebep geçince azalttım yani artık arkdaşlarla keyiflenmek için filan içiyoruz.. Eski günlere dönme korkum var ama olmayacak inşallah.. İnş en kısa sürede bırakırsın.. Tedavi alıcaktım ben ama kendim başladıysam kendim bırakablirim diyerekten gerek görmedim.. Tedavi olmayı dene..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Yaklaşık 3-4 sene önce, bu antikky denilen şerefsizle birlikte başlamıştık...

Ünive ilk başladığım zamanlardaydı, kız meselesi vardı bide üstüne, arpamda o dönemlerde boş geliyodu, alkoliklik seviyesine varmıştık...

Devlet yurdundan gece kacıp kacıp alkol almaya gidiyodum...

Eve cıktığımda işi dahada abartmıştık..

Birde arkadaş ortamının alayı içiyodu...

Allaha şükür yırttık pacayı, haftada-15 günde bir zevk olsun diye içiyorum artık...

Ha, 1 arkadaş cevresini ayarlayacaksın...

2. bi dert olunca içiliyo, o dertlri bitirmek lazım...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

her insana olur bu ,  birzamanlar bende öyleydim ama bırakırsın cok alışmamıssın sanırsam, tam alkolik değilsin ,  bugun 2 3 saatte uyrsun yarın iki  öyle öyle derken alışırsın uyumaya.. ve bide içmeye alıştıgın saatlerde daha enerjik bişeler bul onları yap.. zamanla alkol olayı kalkar... 
    sadece bir tavsiye.  

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aluine
    aluine's avatar
    Erkek

Tıbbi tedavi olmak dışında sana yarar bi çaresi yok sanıyorum. Çünkü beyin alkole programlanmış ve zevk vermese dahi istiyor. (Can çıkar huy çıkmaz hesabı)

Hastaneye gitmeni öneririm, hem de geciktirmeden...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

kişiden kişiye değişir şimdi bu alkolü bırakma olayı.. sen devam et içmene gün gelir bırakırsın..

bende çok içtiğim dönemler çok denedim bırakmayı vs hiç olmadı en fazla 1-2 gün , bi ekre 4 ay bırakmıştım sonra 4 ay komaya girercesine içtm bişey değişmedi..

şimdi ayda bi içiyorum mesela , çat diye bişe y oluyo bırakıyosun.. yada geberiyosun zaten

edüt büdüt: haa hocam bu arada düzenli hayat geçişi deneyebilirsin.. ciddi bi ilşkiyle başla mesela.. etkilidir.

edüt büedüt 2: hocam uyuma olayına gelince, dah aöncede yazmıştım başka knouarda, yılalrca 2-3 saatlik uykuyla yaşadım diye o  uykulara dalmadan öcnede bi 2-3 saat yatakta dönerdim.. ama şu dakka yatsam uyurum ki arada uyansamda sabaha akdar mis gibi uyurum.. zannımca uyku sorunumun sebebide alkolmüş.. bilgilerine..

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

hacı asıl uyuşturucunun bokunu çıkardığım için böyle oldu sanırsam. İçmediğim uyuşturucu çeşidi kalmadı. Bi ara 49 kiloya kadar düşmüştüm. 2 senedir çok şükür içmiyorum. Bu seferde alkolü fazla kaçırdık.

rene hoca dediğin gibi arkadaşların hepsi içer. haliyle bende içiyorum bi sebebi o tabiiki ama onlar olmadığındada içiyorum :) ayrıca evet dert çok, pek bitecek cinstende değil. İnşallah bırakıcam. Hatta istediğim bırakmakta değil. Haftada 1 gün içsem yeterli benim için.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

içmeyin lan günah :|  sarhoş oluyosanız günah. ama sarhoş olmuyosanız serbest :W

hocam sana gelince bence bi terepatiste neyin git. o işlerle bırakmış adam tanıyorum.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
Toplam Hit: 3571 Toplam Mesaj: 21