folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Almanya İçin 1 Haftalık Vize

Almanya İçin 1 Haftalık Vize

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

daha önce bankacıyla konuşmuştum, öyle izinleri yok erişmek için, ancak savcılıktan izin alması gerekiyor.. ayrıca içerideki para miktarından çok o hesaptaki para akışı önemli hocam kısa dönem vizeleri. yani o hesaba daha önce hiç para yatırmamışsan ve bi anda 10 bin euro yatırmışsan vizen büyük ihtimalle red olunur. çünkü o paranın sadece vize amaçlı yattığı ve arkasında kötü şeyler olabileceği düşüncesi vardır..

bunu göz önüne al..

olum almanya dıyor adam almanya gotu boklu almanya zamanında milletin dişine tipine hayvan gıbı alan almanya raat olun az

haha almanyayı küçümseyene bakın :) hocam git almanya ya pis işleri hep türklere veriyorlar hala da devam ediyor.. gerçi genç nesillerden bir kısım okumaya yönelmiş ama hala anne babaları almanların pisliklerini temizliyor.. almanlar hiç iyi gözle bakmıyorlar türklere.. türk'üm diye türkleri tutacak durumda değilim. almanyaya gittiğimde yaptığı pislikleri görünce almanlara hak verdim. hala medeniyeti öğrenememiş bir yığın insan var. her pis iş de onların başının altından çıkıyor..

almanların dişlere bakmasının sebebini yanlış öğrenmişsin. yılmaz güney'in filminden alıntı yapmışsın sanırm ama olay aslında dişlerin sağlamlığına bakıp alma değil, kaç dişin sağlam, sağlık durumun nasıl bunların raporunu tutuyorlardı, çünkü onların hesaplarına göre türkler bir süre çalışıp geri dönecekler. O yüzden devlet  onları aldıkları gibi getirmesini istedi. Bu sebeple dişlerinin sayısını bile not aldı adamlar. 

götü boklu dediğin almanya, avrupanın en güçlü devletlerinden biri.. ve o adamlar koca türkiye cumhuriyetinden vize isteyebiliyorlar aa ne ayıp :) hadi sıkıyorsa sen almanya ya vize koy da göreyim bak nasıl turizmin iflas ediyor :D

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

daha önce bankacıyla konuşmuştum, öyle izinleri yok erişmek için, ancak savcılıktan izin alması gerekiyor.. ayrıca içerideki para miktarından çok o hesaptaki para akışı önemli hocam kısa dönem vizeleri. yani o hesaba daha önce hiç para yatırmamışsan ve bi anda 10 bin euro yatırmışsan vizen büyük ihtimalle red olunur. çünkü o paranın sadece vize amaçlı yattığı ve arkasında kötü şeyler olabileceği düşüncesi vardır..

bunu göz önüne al..

olum almanya dıyor adam almanya gotu boklu almanya zamanında milletin dişine tipine hayvan gıbı alan almanya raat olun az

jsjsjsjsdfsdfs götü boklu? hayatında kac kere gittin hocam ya da kac alman arkadasın oldu ya da google dan fln resimlerine bakmak dısında naptın cok merak ettim? naptı almanya sana sövdü mü? :)

dünyanın en disiplinli, en düzenli ülkelerinden birine böyle sallamak normal degil yani de merak ettim sadece.

schengen ülkeleri icerisinde en zor vize veren ülkelerden biridir almanya, o yüzden istedikleri evraklardan 2x combo yapıp götürmeni şiddetle tavsiye ederken, dökümanlarda yazan herseye uymanı önemle belirtirim.

kan alırlar vize görüsmesinde :)

nurk tarafından 23/Eki/14 22:41 tarihinde düzenlenmiştir

[22817//kaanabak]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

yunandan 6 aylık schengen alıp almanyaya gittim hiç bir sıkıntı yaşamadım. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

almanyaya götü boklu diyen murit avrupa devletlerin ekonomisini ayakta tutan ülkenin almanya olduğunun farkında değil. almanya olmasa avrupa bitmişti. sanayi ve teknoloji Almanyanındır...onu bırak sen hayatında avrupaya ayak basmamışsındır. Desem ki TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ olarak biz avrupanın 20 yıl gerisindeyiz desem inanmazsın.  çünkü biz cahilinde ötesinde cahiliz onlara göre. Fransa zencileri sömürmüş her türlü pislik işleri yapıyorlar almanlarda Türk vatandaşlarını sömürmüş. bizi avrupaya neden almadıklarını avrupaya ayak basınca orda biraz kalınca anlarsın ve kendi ülkeni kötülersin neden biz yapamadık zamanında diye..adamlar almaması normal. haklılar belki 2030 yılında anca alırlar.

yunan schengen vize alan mürit multi vize almışsındır. 

konuyu açan murit vize olaylarından bi haber. hesabındaki para durumunu şöyle anlatayım..

Özel bir şirkette çalıştığını belirtmişsin. bunun için gereken evraklar vardır.

Çalıştığın şirketin antetli kağıdına gidiş amacını yazıp şirkette ne iş yaptığını kaç zaman çalıştığını hangi sürelerde yurtdışına gidip tekrar ne zaman geri geleceğini yazmalısın. ve bunu senin amirin veya müdüre imzalatman gereklidir 
    çalıştığın şirketin vergi levhası ticaret odası kağıdı imza sürküleri sicil gazete kopyası bunları hazırlamalısın
    çalıştığın şirkette senin işe giriş bildirge kağıdın ve son 3 aylık hizmet dökümü

son 4 aylık maaş bodrosunu da isteyeceklerdir.

bankadan 3 aylık hesap özetini isteyeceklerdir. bu sayede hesabının para nakit akışını görecekler dürüst müsün yoksa yalanmı söylüyorsun anlayacaklardır
    gerisi vize için fotoğraf ve kimlik fotokopisi ve passaporttur.passaportta en az 1 yıllık olmalıdır.

ben yapamam dersen acenteye gitmeni tavsiye ederim. 

Biz Türk olduğumuz için avrupaya göre ne yapacaksın avrupada niye avrupaya gidiyon neden sana güveneyim niye sana vize vereyim derdinde adamlar. sana tavsiyem en az bi 5 bin tl hesabında bulundur

kaygusuz tarafından 23/Eki/14 23:51 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    nurk bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

bunu göz önüne al..

jsjsjsjsdfsdfs götü boklu? hayatında kac kere gittin hocam ya da kac alman arkadasın oldu ya da google dan fln resimlerine bakmak dısında naptın cok merak ettim? naptı almanya sana sövdü mü? :)

dünyanın en disiplinli, en düzenli ülkelerinden birine böyle sallamak normal degil yani de merak ettim sadece.

schengen ülkeleri icerisinde en zor vize veren ülkelerden biridir almanya, o yüzden istedikleri evraklardan 2x combo yapıp götürmeni şiddetle tavsiye ederken, dökümanlarda yazan herseye uymanı önemle belirtirim.

kan alırlar vize görüsmesinde :)

Canadada yasadigim 2 yilin birinde alman bi kiz oda arkadasmdi bak almanya demiyorum canada. Bilen biliyor beni gotu boklu dediysem gotu boklu.

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

he bu arada siz almanyada pis işleri hatta boku temızlıyor olabılırsınız ama ben almanlarla ticaret yapıyorum VARTAyı israilden almıyoruz hanı ben bişey diyorsam odur havaya konusmam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hocam komiksin valla :) kendi ağzınla söylüyorsun varta yı almanyadan alıyoruz diye :D ee türkiye'den neden bir şey alamıyorsun da b*klu almanya ya kalmışsın :)

hocam almanya avrupanın bel kemiğidir.. sen amerika ile almanyayı karşılaştırmıyorsun.. sen türkiye ile almanyayı karşılaştırıyorsun ve cidden komik duruma düşüyorsun. Elbette eksiklikleri var ama onlar genel itibariyle kültürel şeyler. Teknolojide, bilimse, sanayide bize her şekilde defalarca basarlar. Kıçı kırık ülkemizde bir araba bile üretilemezken adamların kaç tane araba markaları var.. biz de ancak montaj ülkesiyiz..

karşılaştırmalarını hangi parametrelerle yapıyorsn merak ediyorum..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    slmarlq bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

sadece hesaptaki parayı soruyorsan,

Bloke felan koymuyorlar hocam, öyle bi yetkileride yok zaten. vizeye başvururken "hesabımda ordayken yaşayacak kadar param var bakın" demek için hesabında para olduğunu gösteren belgeyi veriyosun adamlara. sonra istersen ye o parayı istersen arkadaşına geri ver :)

Dekontu aldiktan sonra  hesapta para sıfırlanacak. Bi sorun olmaz diyon yani :)

olmaz hocam. dışarıdan birisi senin hesabındaki para bitmiş mi azalmış mı veya ne kadar paran var göremez.

Görür hocam.

Çok da kolay görür hemde.

Ara sıra tanımadığımız adamlar geliyor iş yapmak için, hacimli işler. Patron bankaya bir telefonla öğreniyor adamın hesabındaki parayı. Hangi banka olursa olsun.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

hocam komiksin valla :) kendi ağzınla söylüyorsun varta yı almanyadan alıyoruz diye :D ee türkiye'den neden bir şey alamıyorsun da b*klu almanya ya kalmışsın :)

hocam almanya avrupanın bel kemiğidir.. sen amerika ile almanyayı karşılaştırmıyorsun.. sen türkiye ile almanyayı karşılaştırıyorsun ve cidden komik duruma düşüyorsun. Elbette eksiklikleri var ama onlar genel itibariyle kültürel şeyler. Teknolojide, bilimse, sanayide bize her şekilde defalarca basarlar. Kıçı kırık ülkemizde bir araba bile üretilemezken adamların kaç tane araba markaları var.. biz de ancak montaj ülkesiyiz..

karşılaştırmalarını hangi parametrelerle yapıyorsn merak ediyorum..

hocam işte bu yuzden almancı dıyorlar boylelerıne ne turk diyebiliriz ne alman. götü boklu dememın temel sebebınıde acıklıyım ilk basta götlerini yıkamayı ogrensınler  ;) gerisi fasa fiso benım için almanya götü boklu bır ulke senın ıcın bulunmaz hınt kuması ıse bu kişilerin kalitesi ile ilgilidir. varta artık alman malı degıl amerikan sadece head office almanyada varta markası olarak bunuda bılmedıgın ıcın ogrenmen amacıyla dıp not olarak eklıyorum ;)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bak yazımda dedim ki kültürel olarak eksikleri var.. o adamlarda taharet olayı yok ama onun yerine özel bir ıslak mendil kullanıyorlar dezenfekte için. Ev arkadaşların birisi isviçreli türk ama almanyada büyümüş, diğeri de has alman. Yani öyle pis değil gayet bakımlı temiz v.s. 

Bu temizlik konusu çok ayrı bir şey, onların eksikleridir, akan suda yıkanmayı müslümanlardan öğrenmişlerdir, küvet denilen şey aslında pis su ile yıkanmaktır, çünkü su sabit kalıyor ve vücudun pisliği o su içinde birikiyor ve insanlar yine bu suyla yıkanıyor.. Ayrıca bir aile suyu değiştirmeden aynı suyla yıkanıyorlardı.. Bu pislikten kaynaklı elbette. ama ne yazık ki biz de batıya benzeme çabalarında küveti türkiye ye getirmişiz.... adamların bilimini alacağımıza kültürünü almaya çalışmışız 

varta olayına gelince sonuçta bir alman malı ya da öyle kurulmuş. iş sadece varta da bitmiyor ki, adamların yığınla markaları var. mesela bugün skoda dediğimiz araç markası almanların ama bunu kuranlar çek'ler. pek bilinmez ama skodanın arabalarının yanında tramvayları v.s. de var.. Ben dünyaca ünlü tanınan türk markası bilmiyorum var mı öyle? ancak ırakda, suudi arabistanda bir kaç gıda malzemesi vardır.. Onun dışında bizim teknolojimiz berbat. Bırak her hangi bir aracı v.s.,  dünya çapında bir websitemiz, bir software imiz bile yok.. İşte bu sebeple geri kalmış olan bizleriz almanlar değil.. Dünyanın en disiplinli millet de onlar. Çok alman öğrenci tanıdım, inanılmaz bir sistemleri var. 10 saat dersi aralıksız pür dikkat izleyebilirler. Diğer yabancı öğrenciler (türkler dahil) bir kaç saat sonra başka şeylerle ilgileniyorlar.. O yüzden ben alman disiplini öğrenmeye çalışıyorum şimdi..

Toplam Hit: 2670 Toplam Mesaj: 23