folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Altın Çilek Hakkında ?

Altın Çilek Hakkında ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    code_46
    code_46's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zayıflamak için  altın çilek etkilimidir bide orjinalini hangi siteden almalıyım ? teşekkür ederim.

En mükemmel insan yaptığı hatayı tekrar yapmayan insandır; hatasızlık Yaratıcıya aittir, insanlar ulaşamaz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

zayıflamak istiosan ben sana herbalife shake weriim en azından wücuduna zerre kimyasal girmez we ciddi anlamda gelmen gereken kilo neyse ona gelirsin altın çilek herbalife çakması ama başaramamış daha yeni nobel ödülü aldı herbalife 

dewdim dewrildim geldim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:
    -----------------------------

zayıflamak istiosan ben sana herbalife shake weriim en azından wücuduna zerre kimyasal girmez we ciddi anlamda gelmen gereken kilo neyse ona gelirsin altın çilek herbalife çakması ama başaramamış daha yeni nobel ödülü aldı herbalife 

kaç lira :)

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Altın Çilek Hakkında
    Konuyu Açan : dyrnade, Açılma Tarihi : 22 Nisan 2011 (Cuma) 09:37
    Son Mesaj : yalnizturk,
    Tarih : 22 Nisan 2011 (Cuma) 16:08
    633 20
    Altın Çilek Kullananlar
    Konuyu Açan : FOXXLY, Açılma Tarihi : 6 Mart 2011 (Pazar) 12:55
    Son Mesaj : gokcan,
    Tarih : 9 Mart 2011 (Çarsamba) 15:47
    2855 38

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

mehmetcan bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

kaç lira :)

62 tl eğer form korumak istiosan günde 1 kere 1 öğün yerine içmen yeterli o zama 2 ay gider ama zayıflamak için 2 öğün içiosun o zamanda 1 ay gidio ama içindekiler sayesinde günlük ne alman gerekiosa onu alıosun mesela bi insan günde 5 tabak meywe yemeli ama kimse umursamıo bu çok küçük bi örnek we sana bunu herbalife sağlıo alerjik deil çalışma şekli 1 ay kilo werdirir 1 ay wücudu toplar sonraki ay dewam (kilo werme programı için bu) 

zaten alan olursa ben düzenli arayıp kontrolllerini yapıo olucam 

dewdim dewrildim geldim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    certain
    certain's avatar
    Erkek

peki sürekli bir şekilde spor yapmak gerekiyor mu. çünkü her zaman fırsat bulanamayabiliyor spor için.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    guzel konu.takıp edıcem

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

certain bunu yazdı:

peki sürekli bir şekilde spor yapmak gerekiyor mu. çünkü her zaman fırsat bulanamayabiliyor spor için.

herbalife ile cewap werirsem hayır çünkü sende sana yararlı olmayanı atar he ben wücut istiorum dersen ona sen karar werirsin ama wücudunda sarkma yapmaz bu sebeple zaten 1 ay werdirio 1 ay topluo

zaten sadece zayıflama ürünleri yok saçı dökülene kabızlık sorunu çekene dikkat toplayamayana enerjisi düşük olana herşeye bi ürünü mewcut sonuna kadarda arkasındayım 

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    certain
    certain's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

certain bunu yazdı:

herbalife ile cewap werirsem hayır çünkü sende sana yararlı olmayanı atar he ben wücut istiorum dersen ona sen karar werirsin ama wücudunda sarkma yapmaz bu sebeple zaten 1 ay werdirio 1 ay topluo

zaten sadece zayıflama ürünleri yok saçı dökülene kabızlık sorunu çekene dikkat toplayamayana enerjisi düşük olana herşeye bi ürünü mewcut sonuna kadarda arkasındayım 

aynen herbalife için söylüyorum. ben kilo vermek istiyorum fakat pek vaktim olmuyor açıkcası 3 sene spora yazıldım  toplasana 50 yada 60 defa gittim. spor salonlarından sıkılıyorum pek şevk vermiyor. ayda 2 -3 kez halısaha macları yaparsam öpüp başımn üstüne koyuyorum. bu yüzdene bana herbalifenin yararı dokunur mu?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

sende olmasan bu zayıflama konularında napcaz bilmiyorum irwa apla :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

certain bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

certain bunu yazdı:

aynen herbalife için söylüyorum. ben kilo vermek istiyorum fakat pek vaktim olmuyor açıkcası 3 sene spora yazıldım  toplasana 50 yada 60 defa gittim. spor salonlarından sıkılıyorum pek şevk vermiyor. ayda 2 -3 kez halısaha macları yaparsam öpüp başımn üstüne koyuyorum. bu yüzdene bana herbalifenin yararı dokunur mu?

hocam yararı olucağına garanti weriorum tabiki düzenli kullanımda mesela sabah kahwaltı yerine we akşamda akşam yemeği yerine içersen öğlen aşırıya kaçmamakla beraber istediğini yedin dielim ilk aydan itibaren deişiklikleri görüceksin bu süre içinde de ben senin tüm aşamalarını kontrol edio olucam detaylı bilgi almak istersen msn adresini pm at tüm sorularını yanıtlayabilirim 

dewdim dewrildim geldim
Toplam Hit: 5455 Toplam Mesaj: 41