folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Altın Çilek Hakkında ?

Altın Çilek Hakkında ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Pisibaliqi bunu yazdı:
    -----------------------------

ya irwa dalgamı geçiyorsun benimle? Firmanın reklamlarını verip verip duruyorsun adam hiç kendi malına kötü der mi Allah aşkına? Herbalife ın bütün satıcıları böyle onlara kalsa hiç bir problem hiçbir sağlığa zararlı durumu yok ürünün. Önyargılı diye bana diyorsun ama verdiğin bilgiler ve ürünü savunuş şeklin tamamen ticari önyargılarından dolayı olduğunu düşünüyorum

hocam azcık araştırma yeteneğine sahipsen buyur araştır bana yazdıklarının hepsini kendin çürütüceksin

ben altınçilek gibi satıp kenara çekilmorum adamı takip ediorum gerekirse uzman diyetisyenimden yardım alarak öğünlerin belirliorumwe ona yaşam koçu oluyorum güwenmesem ya da sonuç alamasam neden arkasında durayım

bu kadar önyargılı bakışa bu kadar bilgi bile yanlış bence

edit : bozulmuo demişsin :D bizim ürünleri  zerre tanımadığın belli kapları ble taperware den yapılıo içine normal domatesi de koy 2 3 kat ömrünü uzatıo azcık araştıralım ya bu kadar karalamak ağır deil

ayrıca içinde kmyasal madde olmayan ürünlerin sağlık bakanlığıyla işi yok

dewdim dewrildim geldim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

Pisibaliqi bunu yazdı:

ya irwa dalgamı geçiyorsun benimle? Firmanın reklamlarını verip verip duruyorsun adam hiç kendi malına kötü der mi Allah aşkına? Herbalife ın bütün satıcıları böyle onlara kalsa hiç bir problem hiçbir sağlığa zararlı durumu yok ürünün. Önyargılı diye bana diyorsun ama verdiğin bilgiler ve ürünü savunuş şeklin tamamen ticari önyargılarından dolayı olduğunu düşünüyorum

hocam azcık araştırma yeteneğine sahipsen buyur araştır bana yazdıklarının hepsini kendin çürütüceksin

ben altınçilek gibi satıp kenara çekilmorum adamı takip ediorum gerekirse uzman diyetisyenimden yardım alarak öğünlerin belirliorumwe ona yaşam koçu oluyorum güwenmesem ya da sonuç alamasam neden arkasında durayım

ne ilaçmış arkadaş ellerinie yazık bukadar yazıyorsunuz

ayrıca ben bu ilacın adını hiç duymadım :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

zalimadam bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

Pisibaliqi bunu yazdı:

ne ilaçmış arkadaş ellerinie yazık bukadar yazıyorsunuz

ayrıca ben bu ilacın adını hiç duymadım :D

bu zaten ilaç deildir altın çilekle karıştırmayalım ltf

dewdim dewrildim geldim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

Pisibaliqi bunu yazdı:

Araştırma yeteneğine sahibim ve araştırıyorum söylediklerinin alayının palavra olduğundan başka bir sonuca varamıyorum? Hani messinin ağzından duymuştun nerde bu video? messiyle özel yemeğinizde aranızdamı geçti bu olay? yada diğer söylediğin ünlüler? adam koştururken arkasına herbalife yazılmış bu mudur yani? yada nobel mevzusu nobel nerde nobeli alan ürün mü adam mı? geçen sene dediğin nobel 98 yılının bi cacık bilmeden ürünün satışını yapıyorsun sonrada insanları önyargılı olmakla suçluyorsun ve sırf satışını yaptığından dolayı ben eleştirince yok bilgi fazla falan oluyor konu hakkında bilgi sahibi bile değilsin ki adamlar ne anlattıysa onu biliyorsun kulaktan dolma adamların reklamlarını burda bana bilgiymiş gibi sunuyorsun.

işte görün ürünün satıcılarında ki bilgi birikimini daha ne sattıklarından haberleri yok birde gelmiş sağlıklı falan filan diyorsun hayır sağlıklı olsa bile bunu bana izah edecek kadar bilgin yok.

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

en sonunda alacam elime döner bıçağını kesecem göbeğimi o olacak :|

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

İşyerinde vardı bir ara hergün avuç avuç yiyiyordum ama hiç bi faydasını görmedim patrona zarar ettik o kadar zaten talep olmadığından iade ettik :)

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Pisibaliqi bunu yazdı:

neyse tatlıya bağlandı

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

bizim bi tanıdık kullanıyo bunu harbi kilo verdiriyo 1 deri 1 kemik kaldı kadın annemde başladı sağlık sorunu oluşturdu bıraktı hemen bazı bünyelerdede sinir yapıyo zayıflamak isteyen yazılsın bi spor kulübüne 1 saat ayırsın ben 1 ayda 6 kilo verdim düzenli spor yeme içmeyle para tuzağı bunlar...

l enfer c est les autres Sartre ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

scuderia bunu yazdı:

bizim bi tanıdık kullanıyo bunu harbi kilo verdiriyo 1 deri 1 kemik kaldı kadın annemde başladı sağlık sorunu oluşturdu bıraktı hemen bazı bünyelerdede sinir yapıyo zayıflamak isteyen yazılsın bi spor kulübüne 1 saat ayırsın ben 1 ayda 6 kilo verdim düzenli spor yeme içmeyle para tuzağı bunlar...

hocam yaşam koçunu tam olarak dinlerse o zaman bu dediğin olay olmaz mesela obezler için ayrı program klo almak ya da wermek hatta sabitlemek için ayrı ayrı programlar war yaşam koçu ile  irtbatıylada çok alakalı bu dediğin olay

dewdim dewrildim geldim
Toplam Hit: 5468 Toplam Mesaj: 41