folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Amd Ryzen 9 3950X Sistem Toplama

Amd Ryzen 9 3950X Sistem Toplama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar parçaların hepsi geldi pc toplayacak birini bulamadım . Tecrübem var biraz ama sıvı soğutma hiç takmadım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı

Arkadaşlar parçaların hepsi geldi pc toplayacak birini bulamadım . Tecrübem var biraz ama sıvı soğutma hiç takmadım.

kitapçık çıkmadı mı?

hangi marka model ise youtube da aratın, birçok montaj videosu çıkar karşınıza

LynXMaSTeR tarafından 14/May/20 23:54 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı

kitapçık çıkmadı mı?

Doğrudur yanlış montaj sonucu sıkıntı çıkmasın diye ellemiyorum. Parçaları taktıktan sonra bios da vs her hangi birşey yapacaz mı acaba. Yoksa parçaları takıp çalıştırıp sistemi mi kuracaz direk

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

18 yıldır bilgisayar piyasasındayım ben de birkaç ay önce ilk kez sıvı soğutma taktım. Hatta kasaya sığmadı gereksiz bir çıkıntıyı kesmek zorunda kaldım. Çok zor değil takmak aç kitapçığına falan bak çözemediğin yerde youtube'da illa ki videosu vardır.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı

kitapçık çıkmadı mı?

Doğrudur yanlış montaj sonucu sıkıntı çıkmasın diye ellemiyorum. Parçaları taktıktan sonra bios da vs her hangi birşey yapacaz mı acaba. Yoksa parçaları takıp çalıştırıp sistemi mi kuracaz direk

Hocam güç kablolarını takmayı unutmazsan, pc açılırken otomatik çalışmaya başlayacaktır, tıpkı fan gibi.

LynXMaSTeR tarafından 15/May/20 05:12 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 3551 Toplam Mesaj: 36
amd ryzen 9 3950x