folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Amelelerin Msn Şifresi Çalma Taktiğine Bakın Az :D

Amelelerin Msn Şifresi Çalma Taktiğine Bakın Az :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bana bir mail geldi okudum gül gül bir oldum yayınlıyorum sizede

•Date: Thu, 20 dec 2008 14:25:30 +0000

00128548915859 no'lu üyemiz:
    Bilgisayarınız üzerinden birden fazla kişi ile block out yüklenmesi sonucu adsl
    bağlantınızın msn adresiniz üzerinden block edildiği anlaşılmıştır.Türk Telekom
    tarafından yapılan araştırmalar sonucu msn adresinizin kötü amaçlı kişiler tarafından
    kullanıldığı ve mevcut bağlantınız üzerinden Avrupa ülkeleri ile telefon görüşmeleri
    yapıldığı tespit edilmiştir.Msn adresinizin güvenli bir şekilde TT net tarafından
    güncellenmesi ve hakkınızda yasal işlem yapılmaması için mevcut msn adresinizin
    şifre+güvenlik numaranızı(Mailde belirtilen) 15 dakika içinde içinde
    ttnet.turkey@gmail.com adresine mail yoluyla gönderin.
    MÜŞTERİ KİMLİK BİLGİLERİNİZ
    Güvenlik Numarası:1864801-58731 Üyelik numarası: 00128548915859
    Türk Telekom Corporation, One of the generation Way, Redmond, WA 980558-6399
    Türkiye.
    ©2008-TÜRK TELEKOM Corporation. Tüm hakları saklıdır. Türk Telekom logosu ve
    Windows, Microsoft Corporation'ın Türkiye veya diğer ülkelerde tescilli ticari markaları veya ticari
    markalarıdır. Bir adsl üyesi olarak bu e-posta size kullanıcı bilgileri hizmetiyle ilgili güncelleştirmeleri ve
    değişiklikleri bildirmek veya özel haber ve bilgi sağlamak amacıyla gönderildi. İlkemiz yalnızca bu tür
    bilgileri duyurmak üzere e-posta iletileri göndermektir ve bu ilkeye sadık kalacağız.
    2008 Türk Telekom Corporation. Tüm hakları saklıdır. , Türk Telekom logosu ve Türk Telekom,
    Corporation'ın Türkiye veya diğer ülkelerde tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır

a.q bir mail adresi gerçekdeil iki ben smile kullanıyorum hadi geçtimde a.q adam kötü amaçlı kişiler şifrenizi açlmış dior çalsa biz nasıl gircez nese lafı uzatmim fiyaskoyla sonuçlanan bir deneme

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    @gmail ::D:D bu niyen adamin msn calsan ne yapcan

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

sende adamların bütün istediklerini yaz :D mail adresine gönder yalnız msn adresini doğru yaz şifreyide nahçalarsınız yaz

eğer hakaret davası falan olursa ki olmaz ne şifrem dersin istediğimi koyarım dersin :D

edit: birde 15 dk. içinde banada mynette yapmışlardı ama fake maildi.. şifreyi nahçalarsınız yazdım :D adam da daha gönderemedi..: D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek
    Ahahah 15 dakka içinde gönderin demiş bi de :D.Vay moloz vayyyy

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    :D bende görünce şaşırdım birden TTNet yazıyor mailde ulan dedim ben smile kullanıyom bu nerden çıktı açtım maili mail adresini gördüm bide maili okudum  baya güldüm bide 15 dk dio a.q

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Kriz telekomu fena vurmuş ücretsiz e-mail servisi kullanıyor :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kemalperk
    kemalperk's avatar
    Erkek
    bunlar harbi salakmış ya hemde en süzmesinden

01
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    "One of the generation Way" hade baa :|

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Salaktır memleketimin lameri :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    :)))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdinc7534
    erdinc7534's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:
    -----------------------------

Türk Telekom
    tarafından yapılan araştırmalar sonucu msn adresinizin kötü amaçlı kişiler tarafından
    kullanıldığı ve mevcut bağlantınız üzerinden Avrupa ülkeleri ile telefon görüşmeleri
    yapıldığı tespit edilmiştir.

Msn adresinizin güvenli bir şekilde TT net tarafından
    güncellenmesi ve hakkınızda yasal işlem yapılmaması için mevcut msn adresinizin
    şifre+güvenlik numaranızı(Mailde belirtilen) 15 dakika içinde içinde
    ttnet.turkey@gmail.com adresine mail yoluyla gönderin.

-----------------------------

a.q ttnet şimdi de msnimizi mi dındıklıyo :S::D Bi de 15 dk. demiş adam belki tatile gitti, artık ttnet beklicek mail göndersinler die :f :D

hadi onları geç "turkey" bide  :):)

Toplam Hit: 4854 Toplam Mesaj: 28