folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Amelelerin Msn Şifresi Çalma Taktiğine Bakın Az :D

Amelelerin Msn Şifresi Çalma Taktiğine Bakın Az :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    muahaha :D halen yiyen varmı lan bunları ?

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

boyle mallarin nesli tukeniyor kiymetini bilmek lazim turunun son ornekleri
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

ben bunu sadece 1 komuyla yapabiliyorum. ve adam niyetimi anlasa bile şifreyi alabilirsem hiç bişey demiyor.bozulmuyor darılmıyor..

sadece msn penceresine yazdığım bir komut.. adama farkettirmeden de alabildiğim oluyor.. komut ne diye merak edenler için komutu yazıyorum aşşağıya.

"msn şifren ne???" <<< sadece bu komutu yazıp karşıya yolluyorsunuz. okadar:)

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DonnieDarko
    DonnieDarko's avatar
    Erkek
    TELEKOMDAMI KRİZDEN ETKİKENMİŞ ÜCRETSİZ GMAİLE YÖNLENMİŞ :D hahaha koptum bunlara

Sanki tüm hayatım boyunca, yanlış melodiyle dans etmiş gibiyim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Belki yutan olur:))))

Kuzenim sinir olduğu birinin telefon faturasını çalıp, scannerda tarayıp istediği (2000YTL gibi...) A4 kağına gerçek boyutlarıyla yapmış (adamın postaneye gidene kadar çektikleri yeter:).Eee bunu yutan varsa, belki de o e-maili de yutan olacaktır... 

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

Ülkemizdeki kolpa hackerlerin IQ lerini ölçmek lazım :D

Aslında haber sitelerinde köşe açmak lazım yurdum insanı gibi "yurdum hackeri" diye :D 

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    bunu yiyen adamın msnini napçan tabide , bunu yiyen hatundan bol bişey yoktur bence yani kızlar salaktır demek istemiyorum ama böyle şeylere pek dikkat etmiyorlar birde telekom, TC fln gibi bir ibare gördülermi gözü kapalı gönderecek binlercesi vardır.

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 4866 Toplam Mesaj: 28