Amuda Kalkıp Uyumak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

arkadaşlar bir keresinde bloodmage ile halüsinasyona bağlarken saatlerce amuda kalkık bir şekilde beklediğimizi biliyorum.

onu ilk öyle gördüğümde hasiktir amk lan kalk beynin sikilir demiştim. ( ihtiyarlar beynine kan gitmez, beynin havasız kalır der. benimki modernize)

ama saçma olan herşeyi deneme isteği ve öğrenme içgüdüsü, beni de bloodmage'in yanında amuda durmaya itmişti. 

kafanın güzelliğinden midir nedir saatlerce öyle kalakalmıştık. beyni ve vücudu acayip dinlendirici bir hareket.

tabiki bir yere yaslandıgınız için belki vucudunuzun tamamı dik açıda durmuyor. ama yer yer hareketinizi belli ölçüde değiştirerek vucudunuzun her yerini

rahatlatabiliyorsunuz. 

ben artık sabahları kalktıktan sonraki üzerimdeki o mahmurlugu bir saat amuda kalkık durarak atıyorum. 

ama anneler gördüğünde öldüğünüzü düşünüp aşırı tepki verebiliyorlar dikkatli olmak gerek.

şimdi gelgelelim bu konunun bilimle alakasına. benim aklıma gelen; bu yer çekiminin insanları yaşlandırdığının kanıtlanmış bir şey olması.

hayatımız boyunca bütün dokularımızın, hücrelerimizin aşağıya doğru hep aynı yönde büyük bir güç tarafından çekime tabi tutuldugunu düşünün,

ve insanların artık günün belirli bölümlerinde bu çekim gücünü tam tersi şekilde aktive ederek vucudundaki reaksiyonlarını da belli ölçüde değiştirebildiğini 

bir hayal edin..

bundan sonrasını tartışmaya sunmak istiyorum. 

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

amuda kalktığında nasıl uykun geldi ?

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Nasil bir pozisyonda duruyorsun tam olarak? Caps isterük.

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Konuyu  açarken bişeyler içmedin demi ? capsss at  :)

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Beyne kan hucum etmesi vs olmasin :) geberip gitmeyek :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

caps felan yok. 

düşünün ki tekli bir koltukta ayaklarınızın yerine kafanız ve kollarınız baş aşağı salkıyor. kafanızın olması gereken yerde de bacaklarınız dik açıda yukarı bakıyor.

yatagınızda da belinizden yukarısını ve ellerinizi 60-70 dereceyle boşlukta bırakarak yer çekiminin tersi etkisini kısmen yasayabilirsiniz.

yaradılışçı bakanlar bu konuda diyebilir ki; "yer çekimine göre programlanmışız tersi yaşamaya çalışmak istenmeyen durumlar doğurabilir."

varoluşçu bakanlar ise "biyolojimizin zaman içinde yer çekimine uyum sağladığı gibi değişen çevre koşullarına da uyum sağlayabilir. "

görüşünü savunabilir.

benim merak ettiğim ise tıpçı arkadaşların bu konudaki yorumları. 

tabi lan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Aslinda cocukken dolayli olarak cok yaptigimiz bisey. Denemk lazim hakatendinlendirici bi etkisi var mi ki. Bu gobeklede zor bunu yapmak amanbi deneyelim :)

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Bir saat öyle nasıl duruyorsun ? Annen ayakların havada olunca öldüğünü nasıl sanıyor :D

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Amuda kalkmak degil ki bu ters oturmak..

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

zeybekustasi bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bir saat öyle nasıl duruyorsun ? Annen ayakların havada olunca öldüğünü nasıl sanıyor :D
    -----------------------------

3-4 saate kadar durdum. sıkıntı yok. tansiyon problemi olanlar denemesin bence sakın. bunu birşey bildiğimden söylemiyorum. sadece tıbbi açıklama gelene kadar 

tedbir.

tabi lan
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

kan basıncını beyne hücum ettireceğinden dolayı beyinde kalıcı hasarlar verebilir öncelikle denemeden önce bi beyin cerrahi uzmanına danışmak gerekir. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 2933 Toplam Mesaj: 20