Andiz Pekmezi Temin Edebilirmiyiz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek

merhaba

soguk sikim andiz pekmezi daha once akseki cevizli`den almistim oradaki koyluler yapiyorlardi. ankaradan bir dukkandan orjinal diye iddia ettigi icin aldim fakat orjinal degil. internette satanlar var fakat guvenip alamiyorum.

sizlerden ricam bedeli mukabilinde satan arkadas varsa, akseki tarafi olur veya baska bir yerden orjinal bulup gonderebilecek birileri varmidir acaba.

tesekkurler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

özelden bi numara vericem onu bi ara bakalım.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

özelden bi numara vericem onu bi ara bakalım.

tesekkur ederim arkadasim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Şu kokusuyla adamı bayıltan meşhur pekmez. Rahmetli babam alırdı bize küçükken, bir kaşık içmesi cehennem gibiydi ama bir çay bardağı içerdik.

Kokusunu bile halen hatırlar gibiyim, içimi titretirdi.

ontedi tarafından 10/Şub/22 01:28 tarihinde düzenlenmiştir

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

Reis istersen Mersin'den gonderteyim. Burda da köylüler yapıyor. Bu kış kullandım. Zehir gibi ama ne öksürük bırakıyor ne balgam. Acayip birşey. 

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek
    Mezantalac bunu yazdı

Reis istersen Mersin'den gonderteyim. Burda da köylüler yapıyor. Bu kış kullandım. Zehir gibi ama ne öksürük bırakıyor ne balgam. Acayip birşey. 

tesekkur ediyorum.

muhammet arkadas bir numara verdi onunla cozemezsem sizi yorarim.

bir cesit cam agacinin meyvesinden yapiyorlamis. normalde yesen yenmiyor. ilk defa yillar once akseki cevizlide denedim cok ise yaradi benim icin. evet tadi aci olan bir pekmez. mezantalac arkadasin dedigi gibi bende oksuruk ve balgam icin her aksam icerim. benim icin sifa kaynagi bir gida.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam bizimkiler kaynatarak yapıyor her sene hiç tadına bakmadım daha, yaylada ağaçlardan toplayıp uzun süre kaynatıp yapıyorlar. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    grpngy bunu yazdı
    Mezantalac bunu yazdı

tesekkur ediyorum.

muhammet arkadas bir numara verdi onunla cozemezsem sizi yorarim.

bir cesit cam agacinin meyvesinden yapiyorlamis. normalde yesen yenmiyor. ilk defa yillar once akseki cevizlide denedim cok ise yaradi benim icin. evet tadi aci olan bir pekmez. mezantalac arkadasin dedigi gibi bende oksuruk ve balgam icin her aksam icerim. benim icin sifa kaynagi bir gida.

hacim çözersen fiyat / kalite bilgisi paylaşır mısın. hiç denk gelmedi ama dediğin gibiyse deniyim

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Şurada varsa ürünlerine kefilim ;) instagram.com/alanyadogalurunler Kozalak şurubu vardı belki oda vardır

#....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Çok sert bı pekmez. Çay kasigindan fazla içilmemesi gerekiyor. Bikere fazla içtim bir yemek kaşığı dolusu kadar vardı sanırım. Nefesimi kesmiş ve çıkarmak istemiş geri cikaramamistim. Zehirliyor resmen 😁

Ben ne için içiyordum.. güç veroyordu. Askerlik öncesi düzenli içiyordum. Gerçekten de sporla birlikte süper. Spor yapanlara ağır işlerde çalışanlara tavsiye ederim. Esi benzeri olmayan birşey.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

Vay Akseki benim memleket (:

Toplam Hit: 1113 Toplam Mesaj: 20
andiz pekmezi pekmez