folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Android 7.0 Cihaz Alınır Mı?

Android 7.0 Cihaz Alınır Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

LG G2 aldım 2013'te, birkaç ay önceye kadar yaklaşık 6 sene kullandım. Yıllarca Android 4.4.2 versiyonu üzerine hiç update gelmedi. Android 4.x ile bile birkaç oyun dışında versiyon yetmediği için kullanamadığım bir uygulama olmadı, 7.x ile muhtemelen uzun yıllar problem yaşamazsın.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

En basitinden WhatsApp 2012'de çıkan Android 4 ile çalışıyor. Android'te öyle götlükler olmaz.

Kaldı ki uygulamaya güncelleme geldi ve beğenmedin diyelim. Google'dan uygulamanın eski sürümünün Apk'sını bulup onu yüklersin sonra otomatik güncellemeyi kapatıp yoluna bakarsın. 

Android'i Android yapan bu konularda Apple gibi sıkmaması. 

arkadaş macbook kullanıyor 

son güncelleme ile 32 bit uygulamarı çalıştırmaz hale getirmişler illede 64 bit olacak diyore

kullandığım uygulamalar steamdeki oyunlar yalan oldu diyor :|

ios diktatördür, android ütopya gibi herşey mümkün.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Android'te sürüm muhabbeti birazda ego tatmini oluyor. Tonla para verdim en son güncel yazılım bende olsun kafası. Bizim millet güncelleme diye hevesle bekler sonrada eski sürüme nasıl tekrar geri dönerim diye uğraşır. 

Tipik Türk mantığıyla yaklaşmak lazım. Çalışıyorsa elleme. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    JPriest bunu yazdı

LG G2 aldım 2013'te, birkaç ay önceye kadar yaklaşık 6 sene kullandım. Yıllarca Android 4.4.2 versiyonu üzerine hiç update gelmedi. Android 4.x ile bile birkaç oyun dışında versiyon yetmediği için kullanamadığım bir uygulama olmadı, 7.x ile muhtemelen uzun yıllar problem yaşamazsın.

LG G2 telefon dünyasının en efsane modellerinden biridir. Salak LG o modelle arkasına aldığı kullanıcı desteğini kullanabilseydi şuan Samsung'a kök söktürüyordu. Çok güzel cihazdı. İlk çıktığı dönem için ince çerçeveler, kumanda desteği, arkadan tuşlar vs. Hem yenilikçi hemde döneminin en yüksek teknolojisini kullanıyordu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 3586 Toplam Mesaj: 15
asus zenpad z500kl