Android Bildirim Gelmiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

hocam ne şanssız adamsın sen de. Neredeyse bütün telefon sorunları senin başına geliyor. Bir cihazda dikiş tutturamadın, şans mı diyeyim başka bir şey mi bilemedim. 

Valla sorma hocam. Bir ara gozumu kararttim nokia 6300 aldim batarya su bu bozuk cikti o bile olmadi :(

Az kaldi teknolojiden sogicam

Var hocam 2 tane sorunsuz cillop gibi, yollayım 6300 :D :D

Eyvallah hocam Allah razi olsun :D

Su an skinti yok gibi.

Iphonedaki gibi turkce karakterli klavye onerisi alabilirim. Oyle sekilli bisi istemiyom.

Orj samsung gibi olsun yeter duz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.touchtype.swiftkey&hl=tr

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Eyvallah hocam Allah razi olsun :D

Su an skinti yok gibi.

Iphonedaki gibi turkce karakterli klavye onerisi alabilirim. Oyle sekilli bisi istemiyom.

Orj samsung gibi olsun yeter duz.

Android'te Switfkey klavyeden gerisi boş.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.touchtype.swiftkey&hl=tr

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Eyw hocalar indiriyorum. Bildiginiz bisey vardir deniyim tesekkurler :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enver328
    enver328's avatar
    Erkek

Wifi kullanırken gelmesi lazım. Mobilde varsayılan olarak kısıtlama olabilir. Veri kullanımı bölümünde uygulamara tıklayıp kısıtlama varmı bir kontrol etmeni öneririm.

Google play hizmetlerini de kontrol et. Eğer kısıtlı olursa hiç bir bildirim gelmiyor.

Android sürümüyle ilgili de olabilir. Eğer güncelleme geldiyse yükleyip öyle de deneyebilirsin.

Biz Elimizi Neye Atsak Kurur Zaten...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    enver328 bunu yazdı

Wifi kullanırken gelmesi lazım. Mobilde varsayılan olarak kısıtlama olabilir. Veri kullanımı bölümünde uygulamara tıklayıp kısıtlama varmı bir kontrol etmeni öneririm.

Google play hizmetlerini de kontrol et. Eğer kısıtlı olursa hiç bir bildirim gelmiyor.

Android sürümüyle ilgili de olabilir. Eğer güncelleme geldiyse yükleyip öyle de deneyebilirsin.

Samsungun zikik bir programi yuzundenmis hocam duzeltebildim sonunda.

Smart manager diye bi sacma pro.

Nasil bi smartsa artik

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    enver328 bunu yazdı

Nasil bi smartsa artik

J5 var bende de illallah ettirdi :D Samsung a para verilmez valla.

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    enver328 bunu yazdı

Nasil bi smartsa artik

J5 var bende de illallah ettirdi :D Samsung a para verilmez valla.

Telefon için bir şey diyemem ama 2013 ekim ayında Samsung 5think serisi notebook aldım. Daha hala kullanıyorum. Bir tane daha bulsam hemen alacağım. Tek sorun çabuk ısınması.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

bildirim alabilmen için uygulamaların arka planda çalışır durumda olmaası gerekir. Bunu bende security uygulamaları kontrol ediyor. örneğin restart yaptıktan sonra açılmasını istediğim ve bildirim almak istediğim  programları seçiyorum. ayrıca da bildirim çubuğu ayarlarından uygulamaların kısıtlılık derecesine bak derim. Saçma sapan security programı varsa eğer telefonu hızlandırmak adına arka planda hizmet veren uygulamaları kapatabiliyor buna da dikkat et.

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
Toplam Hit: 2214 Toplam Mesaj: 19
android bildirim