Android Ekran Kilidi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

evet güzel olur, benim anladığım ve olursa faydalanacağım şey; normalde şifreli kilit yok, normal ekran kilidi kaydırmalı vb kapanıyor. fakat sadece istediğim zamanlarda bi yere basıcam o kapatmada şifreli kapanıcak.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

dostum lg telefonlarda ekran çift tıkla açılır çift tıkla kilitlenir aradığın knock code

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oqqanoo
    oqqanoo's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Adamin istedigi normalde kaydirmayla calissin ekran kilidi ama ihtiyac dahilinde 2 saat ayarlamayla ugrasmiyayim direk o devreye girsin istiyor.

Mesela bi hatunla takiliyorsunuz. Ustunr bi tane de fuck body niz var ama fuck bodyniz size asik ve asik oldugunuz kizin numarasini bulmaya calisiyor bizim bu arkadasta fuck body nin yanina gittiginde herseferinde telefona sifre koymamak icin bi buton istiyor hatunun yanina gittiginde tek dugmeyle isi bitirip ciktiginda normal duzen kullanmaya devam etmek istiyor.

Simdi kafanizda 2 soru isareti olustu la bu herif olurda el aliskanligi normal ekran kilidiyle kapatirsa ne halt yiyecek? Burada su sarkiyi dinloyoruz. https://m.youtube.com/watch?v=Xfvt8wzFPJU

Diger soruyu bir sonraki yorum yapan arkadas yazsin .

tam olarak anlatmak istediğim buydu. Gerçi sevgilimiz yok :) olay farklı ama. Yinede anlayışınız için teşekkür ederim. Mesela birisine gittim. telefonu bir yere çıkarıp koydum. Normalde şifre, desen kullanmıyorum. Ama oraya gittim telefonu çıkardım, ortalığa bırakmadan önce, o uygulamaya tıklıyorum, benim önceden belirlediğim pin veya desen neyse açmaya kalkan olursa, telefon onu sorsun.  Kimse kurcalamasın yani. Oradan gittikten sonra telefonumun o programa belirlediğim şifremi gireyim, tekrar şifresiz kullanmaya devam edebileyim. Var mı arkadaşlar böyle bir program ? 

edit: telefon samsung a5 2015  android 6.0.1

oqqanoo tarafından 17/Mar/17 13:21 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek

farkli kullanici destekliyorsa telefonun oncelikle kullanici tanimla onun ayarinda da sifreli ekran kilidi cak.

tasker ile o kullaniciya kisa yol at.

olmami?

Toplam Hit: 1957 Toplam Mesaj: 15
android kilit ekran