folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Android Emulatörü Hızlandırmanın Bir Yolu Yok Mu?

Android Emulatörü Hızlandırmanın Bir Yolu Yok Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

genymotion candır, yalnız linux ve osx'de android studionun stock emulatoru windowsdakinden daha hızlı.

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kendi android cihazın yok mu ? 

Yoksa bluestacks kur bağla gitsin.

2016 da google' ın emulatoru ile uygulama yapan kalmamıştır (geçen versiyon için kullandım burnumdan getirdi) :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Cihaz varda her uygulamayı cihazda test etmek istemiyorum. Bazen githubdan oradan buradan falan da uygulama indiriyorum.

Bluestacks i en son  bir sene önce denemiştim. Bir sürü bug vardı. Tekrar bir bakayım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Bluestacks, Android x86 ya da real device seçeneklerinde tek bir çözünürlük ile test yapabiliyorsun. Kendi cihazını kullanırken test ettin uygulamayı peki başka çözünürlüklerde nasıl görünecek? Android 6.0 ile harikulade çalışan bir uygulama Android 4.4.2 ile nasıl çalışacak? Google play services olmadan (Çin için üreteceksen mesela) uygulaman çalışacak mı vs konularında GenyMotion hayat kurtarır. O yüzden developer gözüyle bakmak lazım.

Bluestacks ya da Android x86'nın odaklandığı şeyler, Android uygulamalarını bilgisayarda kullanma üzerine. Developer isen GenyMotion.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    JPriest bunu yazdı

Bluestacks, Android x86 ya da real device seçeneklerinde tek bir çözünürlük ile test yapabiliyorsun. Kendi cihazını kullanırken test ettin uygulamayı peki başka çözünürlüklerde nasıl görünecek? Android 6.0 ile harikulade çalışan bir uygulama Android 4.4.2 ile nasıl çalışacak? Google play services olmadan (Çin için üreteceksen mesela) uygulaman çalışacak mı vs konularında GenyMotion hayat kurtarır. O yüzden developer gözüyle bakmak lazım.

Bluestacks ya da Android x86'nın odaklandığı şeyler, Android uygulamalarını bilgisayarda kullanma üzerine. Developer isen GenyMotion.

Bu güzel bilgi için teşekkürler hocam. Uyum sorunu için emulator kullanmak zorunda kalmıştım ben de.

Bilmiyordum bunu, çok güzel oldu :)

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 3506 Toplam Mesaj: 16
android google android emülatör kaplumbağa haxm