folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Android Guruları Telefona Bir Not Verin - Huawei Ascend Mate

Android Guruları Telefona Bir Not Verin - Huawei Ascend Mate

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=2fJL2G_7g60

Agalar bu telefona kafayı takmış durumdayım. Ama Huawei marka olması kafamı kurcalıyor.

Android guruları telefon uzmanları bu duruma ne der acaba?

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek

Bu telefonu alıp kullanan / hakkında fikir sahibi olan var mı?

Aşk hiçbir zaman söylenemeyen, söylenemediği için BÜYÜK olan, sevgilinin adını dile düşürmemek için sevginin adını anmayan ve sevginin adını anmadan kendi dünyasında onu çoğaltan bi' duygudur...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Huawei Ascend Mate Kullanmadım ama Genel bir Yorum gerekırse , Android Androıddir mantıgından ziyade ...

Özellıklere bakarsak ;

* Ekran Note II gibi büyük , buna keza cihazda oyle ... (Buyuk cıhazdan sorunun yoksa sorun degıl)

* Ram 2GB , Şuanda bunun altında cıhaz almak pek akıl karı degıl , yanı İDEAL ...

* Huawei nin kendı yaptıgı işlemcıymıs galia uzerındekı (Hi-SiliconK3V2 + Intel XMM6260) , işlemcıyı arastır sorun yoksa QuadCore olması da ARTI ...

* Benım ıcın onemlı olan Olmaazlardan birisi BATARYA dır ... 4050Mah batarya var dıyor , bu da gayet güzel ...

* Fiyat olarak 899 TL lerde falan olması , bayagı uygun ...

Birkac fırmadan , Birkac sıteden arastırdım cogu kısı olumlu Not vermıs en basıtı Hepsı burada da da 100 uzerınden 92 almıs ...

Güzel bır cıhaza benzıyor Hocam ...

http://www.hepsiburada.com/liste/huawei-ascend-mate/ReviewsProduct.aspx?productId=telcephuaasmate&pn=0&sortBy=lastAllTime&c=Telefon&Id=34676&r=0

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İyi güzel hoş telefonda ekran çok büyük be hocam.Telefonda en ideal ekran boyutu bence 5 inch olmalı.Ek olarak Huawei yazılım desteği konusunda hiç iyi değildir söyleyeyim yani güncelleme falan pek bekleme.Genel olarak fiyatına göre gayet iyi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

daha önce huaweinin ideos x5ini kullandım. gayet iyiydi. çok kişi de memnun kaldı o telefondan. yani marka olarak aklına soru olmasın. ben alacak olsam şüphe etmem.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    golgi
    golgi's avatar
    Erkek

huaweiden iki telefon kullandım telefonlar öyle çin malı dandik falan denilecek telefonlar değil diğer markalar gibi akıllı telefon standartlarında sağlam telefonlar  

ayrıca huawei gsm sektöründe telefon dışında  altyapı üreten  büyük bi firma

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

La bu telefonu yeni gördüm Huawei Ascend p6 ile takas edebilicek varsa ederim acımam :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

bilgisayar bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışan aynı zamanda android ve ios için programlar yapan bi arkadaşım 5-6 aydır bundan kullanıyo.

kendisi acayip memnun olduğunu söylemişti. bundan iyisi şamda kayısı bile demişti :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archille
    archille's avatar
    Erkek

Hocam ben geçen ay Huawei Ascend P6 aldım.Kullanıyorum çok güzel telefon.Benden sonra 3 tanıdığım Ascend Mate yi aldılar.gözlemledim ve çok memnun kaldıklarını gördüm.Telefonun özellikleri bugunün telefon özelliklerine bakıldığında çok iyi.performans açısından emin ol seni yarı yolda bırakmaz.pil 4050 mah.Güzel yani tavsiye ederim...

Bırakın artık kendi haline yeter...edit:Artık kendi halinde...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Ka1nsha bunu yazdı

La bu telefonu yeni gördüm Huawei Ascend p6 ile takas edebilicek varsa ederim acımam :)

Memnun musun telefondan ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Memnunumda ben büyük seviyorum hocam :) 

Toplam Hit: 2308 Toplam Mesaj: 14