Android Tablet Kısıtlama?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

selamlar, elimde bir adet tablet var. bu tablet, calismaya basladigi an, chrome uygulamasindan mobile.x.com domainini baslatacak ve baska hic bir uygulamaya gidemeyecek ayrıca baska bir siteye de gidemeyecek. bunların hepsini yapan bir app var mı yoksa nasıl yapabilecegim hakkında yol gösterebilecek abi-kardeslerim var mı?

not: kurumda kullanılacagi icin zorunda kalmadigimiz sürece root taraftari degiliz.

ayd tarafından 11/Ara/19 14:27 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Takipteyim

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Emin değilim, ama mantıken; FireWall dediğimiz şey bu işe yaramıyor mu? 

Dışarıdan içeriye,  içeriden dışarıya geçişleri düzenliyor diye biliyorum. 

Bunu da Tablet'in Root(Admin) haklarını eline alıp, FireWall uygulama ve ayar dosyalarını, kullanıcının değiştiremeyeceği şekilde, (şimdi tam olarak bilmiyorum "755"="admin/grup/user" miydi, neydi.) değiştirirsen, ve akabinde UnRoot yapabilirsen, neden olmasın.

RitmFarbRacourci tarafından 10/Ara/19 20:02 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

WebView ile app yazıp bunu da tema olarak ayarlarsan o tema başlatılır. Başka da uygulamaya giremez adam.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diffstorm
    Diffstorm's avatar
    Erkek

Kiosk uygulamalarına bakabilirsin hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Bu uygulamayi yazacak birileri varmidir tbt de bende cok arastirdim ancak adam gibi calisan bisey bulamadim

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

Bir sürü program denedim fakat olmuyor, premium apklarını arıyorum onlar da yok. Fully Kiosk diye bir şey buldum o işimi tam görüyor. Browser için ve App için iki ayrı sürümü var, Browser ayarladıktan sonra app'dan browseri seçiyorum sorun gidiyor fakat sadece lisans problemi kaldı. APKsını bulabilirsem sorunu tamamen aşıyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Bu uygulamayi yazacak birileri varmidir tbt de bende cok arastirdim ancak adam gibi calisan bisey bulamadim

Evet çok güzel olabilir, yapabileceğim bir şey olursa da destek olabilirim müsait olduğum zamanlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Takip

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

Fully Kiosk Browser & App Lockdown programın ismi bu, kırık APKsını arıyorum, bulabilen arkadaşlar yeşillendirirse tüm sorun çözülür :)

Toplam Hit: 1939 Toplam Mesaj: 13
tablet kısıtlama app kısıtlama